ne 1.
května
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
17:00
Tělovýchovná jednota PRAGA "B"
Praga "B"
PRG
-
TJ Sokol Královice, z.s. "B"
Sokol Královice "B"
KRA
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3G 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3F 2013/14 (1HP)
po 2.
května
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
út 3.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 4.
května
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013/14 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - ČTVRTFINÁLE
POHÁR ŽÁCI - SEMIFINÁLE
čt 5.
května
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013/14 (1HP)
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 6.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2011/12 (2HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013/14 (1HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
so 7.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
ne 8.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
17:00
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s. "B"
Dolní Chabry "B"
DCH
-
Ambassadors FC Praha
Ambassadors
AMB
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
15:00
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Zličín
ZLI
-
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3H 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2011/12 (1HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3F 2013/14 (1HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3K 2013/14 (2HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
14:45
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3L 2013/14 (2HP)
po 9.
května
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
út 10.
května
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
st 11.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - ČTVRTFINÁLE
POHÁR DOROST - SEMIFINÁLE
POHÁR ŽÁCI - SEMIFINÁLE
čt 12.
května
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 13.
května
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3J 2011/12 (1HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3F 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
so 14.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2011/12 (2HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2011/12 (1HP)
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2013/14 (1HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
ne 15.
května
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2011/12 (2HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2013/14 (1HP)
H3E 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3I 2013/14 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3H 2013/14 (1HP)
po 16.
května
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
út 17.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
st 18.
května
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - SEMIFINÁLE
čt 19.
května
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013/14 (1HP)
pá 20.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2011/12 (2HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013/14 (1HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
so 21.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3F 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2013/14 (1HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
ne 22.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
17:00
Mezinárodní Svaz Mládeže
Svaz Mládeže
MSM
-
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
17:00
Sportovní klub Čechie Smíchov
Čechie Smíchov
CSM
-
ABC Braník fotbal, z. s. "B"
Braník "B"
BRN
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
10:30
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Čechie Uhříněves
CUH
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10:00
FK DUKLA Praha, spolek "C"
Dukla "C"
DUK
-
FK Meteor Praha VIII, z.s. "C"
Meteor Praha "C"
MET
13:00
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
FK Admira Praha z.s. "C"
Admira "C"
ADM
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2011/12 (2HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3H 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3I 2013/14 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
po 23.
května
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
út 24.
května
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
G3H 2011/12 (1HP)
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
st 25.
května
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3L 2013/14 (2HP)
H3F 2013/14 (1HP)
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
POHÁR DOROST - FINÁLE
POHÁR ŽÁCI - FINÁLE
čt 26.
května
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3F 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 27.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
G3G 2011/12 (2HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3F 2013/14 (1HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3L 2013/14 (2HP)
so 28.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2011/12 (2HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2013/14 (1HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3I 2013/14 (1HP)
ne 29.
května
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:00
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Chuchle
CHU
-
Mezinárodní Svaz Mládeže "B"
Svaz Mládeže "B"
MSM
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
13:00
SK Slovan Kunratice z.s.
Kunratice
KNR
-
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
13:00
FC Háje Jižní Město, z.s. "B"
Háje Jižní Město "B"
HAJ
-
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Sokol Stodůlky
STO
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2011/12 (2HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2011/12 (2HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3F 2013/14 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
po 30.
května
Starší přípravka
G3F 2011/12 (2HP)
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
út 31.
května