po 9.
května
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
út 10.
května
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
st 11.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - ČTVRTFINÁLE
POHÁR DOROST - SEMIFINÁLE
POHÁR ŽÁCI - SEMIFINÁLE
čt 12.
května
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2011/12 (2HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
31 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
pá 13.
května
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3J 2011/12 (1HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3F 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Jaro
so 14.
května
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2011/12 (2HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3E 2011/12 (2HP)
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2011/12 (1HP)
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2011/12 (2HP)
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3H 2013/14 (1HP)
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2013/14 (1HP)
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
ne 15.
května