Martin Minařík

SK Union Vršovice
31 let

Statistiky

1
vstřelené branky
4
odehrané zápasy
350
odehrané minuty
2
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Přestup 16.04.1997 02.04.1998 Tělovýchovná jednota Sokol Dětenice, z.s.
Hostování 15.02.2000 30.06.2000 SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Hostování 15.02.2000 10.07.2000 SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Hostování 10.07.2000 30.06.2001 SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Hostování 04.07.2001 30.06.2002 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Hostování 09.08.2002 30.06.2003 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Hostování 12.09.2003 30.06.2004 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Hostování 26.07.2004 31.12.2004 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Hostování 01.04.2005 30.06.2007 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Hostování 11.08.2005 30.06.2006 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. FK Mladá Boleslav a.s.
Hostování 06.10.2005 30.06.2007 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Hostování 03.08.2007 30.06.2008 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Hostování 08.08.2008 31.12.2008 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Horní Měcholupy