Milan Fedor

Hostivař
43 let

Statistiky

10
vstřelené branky
14
odehrané zápasy
958
odehrané minuty
1
žluté karty
0
červené karty

Zápasy

Zápas Datum Domácí SK Hosté M G ŽK ČK
2021110A3B1605 06.11.21 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" Újezd Praha 4 "B" UJP 0:1 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 96 0 0 0
2021110A3B1406 31.10.21 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 1:2 SK Ďáblice z.s. "B" Ďáblice "B" DAB 93 0 0 0
2021110A1A1408 30.10.21 SK Hostivař Hostivař HTV 1:1 SC Olympia Radotín Radotín RAD 4 0 0 0
2021110A3B1303 24.10.21 ČAFC Praha z.s. "B" ČAFC "B" CAF 2:0 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 92 0 1 0
2021110A3B1207 17.10.21 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 2:3 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA 92 1 0 0
2021110A5C0803 16.10.21 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 1:2 Sparta Krč 1910, z. s. Sparta Krč KRČ 72 1 0 0
2021110A3B1102 09.10.21 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 4:2 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 70 1 0 0
2021110A5C0703 09.10.21 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice "B" AVIA Čakovice "B" CKV 3:0 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 44 0 0 0
2021110A3B1008 03.10.21 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 2:0 SK Třeboradice z.s. "B" Třeboradice "B" TBR 29 1 0 0
2021110A5C0502 25.09.21 Sportovní klub Libuš 838, o.s. "B" Libuš "B" LBS 1:2 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 90 1 0 0
2021110A5C0405 18.09.21 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 6:1 Spartak Kbely z.s. "B" Kbely "B" KBL 90 2 0 0
2021110A3B0702 12.09.21 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 2:1 Sokol Kolovraty "B" Kolovraty "B" KOL 1 0 0 0
2021110A5C0301 11.09.21 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 2:3 TJ Sokol Cholupice "B" Sokol Cholupice "B" CHO 90 2 0 0
2021110A5C0205 05.09.21 PARTISAN PRAGUE F.C. "B" Partisan "B" PRT 3:2 SK Hostivař "C" Hostivař "C" HTV 95 1 0 0

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Neurčeno 29.07.1993 21.09.1993 Slezský fotbalový club Opava a.s.
Neurčeno 29.09.1993 30.06.1994 SK Řetězárna z.s.
Hostování 08.08.1996 30.06.1997 SK Řetězárna z.s.
Hostování 08.08.1996 01.08.1997 SK Řetězárna z.s.
Přestup 01.08.1997 23.08.2007 SK Řetězárna z.s. FC Sparta Brno
Hostování 19.07.2006 31.12.2006 SK Řetězárna z.s. FC Sparta Brno
Přestup 23.08.2007 25.03.2010 FC Sparta Brno SK HOSTIVAŘ z.s.
Hostování 05.08.2008 31.12.2008 FC Sparta Brno SK HOSTIVAŘ z.s.
Hostování 07.04.2009 31.12.2009 FC Sparta Brno SK HOSTIVAŘ z.s.