Jiří Maršík

FA Praha
brankář
41 let

Statistiky - hráč v poli

0
vstřelené branky
1
odehrané zápasy
0
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Statistiky - brankář

3
čistá konta
8
odehrané zápasy
728
odehrané minuty
8
inkasované branky

Zápasy

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Hostování 30.06.1900 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Přestup 30.06.1900 08.08.2012 TJ Jawa Pecerady, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Lešany,z.s.
Neurčeno 11.08.1993 30.06.1995 FK Benešov zruš. sl.201070
Neurčeno 30.09.1993 30.11.1993 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Neurčeno 23.03.1994 30.06.1995 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 28.07.1995 13.03.1998 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 13.03.1998 30.06.1998 TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 13.03.1998 31.07.1998 TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 31.07.1998 30.06.1999 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 31.07.1998 03.08.1999 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 03.08.1999 30.06.2000 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 03.08.1999 08.08.2000 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 08.08.2000 31.12.2000 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 08.08.2000 28.02.2001 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 28.02.2001 30.06.2001 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 07.08.2001 31.12.2001 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 21.03.2002 30.06.2002 TJ Jawa Pecerady, z.s. SK Ďáblice z.s.
Hostování 22.08.2002 31.12.2002 TJ Jawa Pecerady, z.s. SK Ďáblice z.s.
Hostování 25.03.2004 30.06.2004 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 20.08.2004 31.12.2004 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 24.03.2005 30.06.2005 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 18.08.2005 31.12.2005 TJ Jawa Pecerady, z.s. FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 23.03.2006 30.06.2006 TJ Jawa Pecerady, z.s. FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 10.08.2006 31.12.2006 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 22.03.2007 30.06.2007 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 04.04.2008 30.06.2008 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 14.08.2008 31.12.2008 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Hostování 12.08.2010 31.12.2010 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Ukončení hostování 31.03.2011 31.12.2011 TJ Jawa Pecerady, z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Přestup 08.08.2012 29.08.2014 Tělovýchovná jednota Sokol Lešany,z.s. TJ Úročnice Benešov, z.s.
Přestup 29.08.2014 22.08.2017 TJ Úročnice Benešov, z.s. "Fotbalová akademie Praha" z.s.