Tomáš Pešír

Újezd Praha 4
37 let

Statistiky

0
vstřelené branky
2
odehrané zápasy
34
odehrané minuty
1
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Neurčeno 31.01.1991 14.01.1993 SK Horní Měcholupy
Přestup 14.01.1993 23.07.2002 SK Slavia Praha - fotbal a.s. FK Chmel Blšany
Hostování 26.09.2000 30.06.2001 FK Mladá Boleslav a.s.
Hostování 12.07.2001 30.06.2002 SK Slavia Praha - fotbal a.s. FK Chmel Blšany
Přestup 23.07.2002 19.01.2005 FK Chmel Blšany SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Uvolnění 19.01.2005
Přestup 04.08.2005 14.02.2006 SK Slavia Praha - fotbal a.s. FK Chmel Blšany
Přestup 14.02.2006 29.08.2006 FK Chmel Blšany FK Baník Most, a.s.
Hostování 28.07.2006 30.08.2006 FK Chmel Blšany FK Baník Most, a.s.
Zánik oddílu 29.08.2006 11.07.2013 FK Baník Most, a.s.
Volný přestup 29.08.2006 01.07.2016 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Návrat ze zahraničí 06.07.2007 15.02.2008 FK Baník Most, a.s.
Uvolnění 06.07.2007
Návrat ze zahraničí 11.09.2008 03.03.2010 FK Baník Most, a.s.
Uvolnění 11.09.2008
Ukončení hostování 05.03.2010 30.06.2010 FK Baník Most, a.s. FK Čáslav, a.s.
Uvolnění 10.08.2010
Návrat ze zahraničí 10.08.2010 SK Viktorie Jirny
Návrat ze zahraničí 10.08.2010 SK Viktorie Jirny
Návrat ze zahraničí 10.08.2010 SK Viktorie Jirny
Návrat ze zahraničí 10.08.2010 SK Viktorie Jirny
Ukončení hostování 06.09.2013 31.12.2013 SK Viktorie Jirny TJ Sokol Čížová, z.s.
Ukončení hostování 07.03.2014 30.06.2014 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Ukončení hostování 15.08.2014 31.12.2014 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Ukončení hostování 27.02.2015 30.06.2015 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Ukončení hostování 17.08.2015 31.12.2015 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Ukončení hostování 23.02.2016 30.06.2016 SK Viktorie Jirny FC Přední Kopanina
Přestup 01.07.2016 22.09.2017 FC Přední Kopanina SK Újezd Praha 4, z.s.