Jakub Bodlák

brankář
30 let

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Zrušení hráče změnou oddílu převodem práv 21.06.1999 22.07.2009 Oddíl neurčen
Přestup 21.06.1999 01.08.2013 FK Brandýs - Boleslav, o.s. FK Slavoj Stará Boleslav, o.s.
Hostování 21.03.2008 30.06.2008 Slavoj Stará Boleslav FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Hostování 12.08.2008 31.12.2008 Slavoj Stará Boleslav FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Hostování 03.04.2009 30.06.2009 FK Brandýs - Boleslav, o.s. FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Hostování 13.08.2009 31.12.2009 FK Brandýs - Boleslav, o.s. FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Přestup 01.08.2013 28.07.2016 FK Slavoj Stará Boleslav, o.s. Fotbalový klub Brandýs n.L.
Přestup 28.07.2016 05.08.2021 Fotbalový klub Brandýs n.L. FK Admira Praha z.s.