Miroslav Kamaryt

SK Union Vršovice
51 let

Statistiky

0
vstřelené branky
1
odehrané zápasy
5
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Uvolnění 01.08.1990
Přestup 01.10.2001 05.04.2012 Sportovní sdružení Ostrá, z.s. FC Vlachovo Březí, z.s.
Hostování 26.08.2003 30.06.2004 Sportovní sdružení Ostrá, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Ukončení hostování 07.09.2007 30.06.2008 Sportovní sdružení Ostrá, z.s. TJ Šumavan Vimperk z.s.
Přestup 05.04.2012 21.07.2017 FC Vlachovo Březí, z.s. FK Union Strašnice z.s.
Přestup 21.07.2017 16.03.2019 FK Union Strašnice z.s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.