Tomáš Bárta

Újezd nad Lesy
33 let

Statistiky

0
vstřelené branky
2
odehrané zápasy
92
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Přestup 11.09.1997 09.09.1999 FK Klánovice, z.s.
Hostování 06.10.1998 30.06.1999 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Hostování 06.10.1998 09.09.1999 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Přestup 09.09.1999 30.08.2002 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s. SC Xaverov Horní Počernice a.s
Hostování 16.03.2001 30.07.2001 SC Xaverov Horní Počernice a.s
Hostování 11.09.2001 30.07.2002 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s. SC Xaverov Horní Počernice a.s
Přestup 30.08.2002 02.08.2007 SC Xaverov Horní Počernice a.s FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.
Hostování 10.09.2004 31.12.2004 SC Xaverov Horní Počernice a.s FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Hostování 24.08.2005 31.12.2005 SC Xaverov Horní Počernice a.s SK Viktoria Sibřina, z.s.
Hostování 08.03.2006 30.06.2006 SC Xaverov Horní Počernice a.s SK Viktoria Sibřina, z.s.
Hostování 17.08.2006 30.06.2007 SC Xaverov Horní Počernice a.s SK Viktoria Sibřina, z.s.
Hostování 06.04.2007 30.06.2007 SC Xaverov Horní Počernice a.s FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Hostování 02.08.2007 31.12.2007 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. FSC LIBUŠ
Přestup 02.08.2007 04.04.2008 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. Sportovní klub Křenice z.s.
Přestup 04.04.2008 21.08.2014 Sportovní klub Křenice z.s. FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Ukončení hostování 20.03.2014 30.06.2014 Sportovní klub Křenice z.s. FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Přestup 21.08.2014 29.08.2019 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s. Tělovýchovná jednota Kozojedy, z.s.
Ukončení hostování 13.03.2015 30.06.2015 FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s. SK Čechie Uhříněves, z.s.
Přestup 29.08.2019 08.09.2022 Tělovýchovná jednota Kozojedy, z.s. FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.