Petr Valenta

Čechie Dubeč
33 let

Statistiky

0
vstřelené branky
2
odehrané zápasy
136
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Hostování 03.04.1998 30.06.1998 Bohemians Praha 1905, a.s.
Hostování 03.04.1998 03.09.1998 Bohemians Praha 1905, a.s.
Hostování 22.08.2000 05.10.2000 FK Meteor Praha VIII, z.s.
Hostování 22.08.2000 30.06.2001 FK Meteor Praha VIII, z.s.
Hostování 05.10.2000 31.12.2000 FK Admira Praha z.s.
Hostování 05.10.2000 27.03.2001 FK Admira Praha z.s.
Přestup 27.03.2001 25.09.2009 FK Admira Praha z.s. Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Hostování 29.09.2005 31.12.2005 FK Admira Praha z.s. FK Litol, z.s.
Hostování 23.03.2006 30.06.2006 FK Admira Praha z.s. FK Litol, z.s.
Hostování 03.08.2006 31.12.2006 FK Admira Praha z.s. FK Litol, z.s.
Hostování 08.03.2007 30.06.2007 FK Admira Praha z.s. FK Litol, z.s.
Hostování 17.08.2007 31.12.2007 FK Admira Praha z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Hostování 21.03.2008 30.06.2008 FK Admira Praha z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Hostování 05.09.2008 31.12.2008 FK Admira Praha z.s. 1. FC Prosex Praha
Hostování 27.03.2009 30.06.2009 FK Admira Praha z.s. Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Přestup 25.09.2009 13.09.2016 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Spartak Hrdlořezy, z.s.
Ukončení hostování 27.03.2015 30.06.2015 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Spartak Hrdlořezy, z.s.
Přestup 13.09.2016 11.08.2019 Spartak Hrdlořezy, z.s. Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.