Tomáš Šusta

Čechie Uhříněves
26 let

Statistiky

0
vstřelené branky
6
odehrané zápasy
493
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Zápasy

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Přestup 20.05.1999 31.07.2008 Fotbalový klub Bohemia Poděbrady FC SLOVAN LIBEREC a.s.
Hostování 02.04.2002 30.06.2002 Fotbalový klub Bohemia Poděbrady Sportovní klub Kostelní Lhota, z.s.
Hostování 03.03.2006 30.06.2007 Fotbalový klub Bohemia Poděbrady RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
Hostování 04.07.2007 30.06.2008 Fotbalový klub Bohemia Poděbrady FC SLOVAN LIBEREC a.s.
Přestup 31.07.2008 31.12.2015 FC SLOVAN LIBEREC a.s. SK Čechie Uhříněves, z.s.
Přestup 31.07.2008 18.09.2018 SK Čechie Uhříněves, z.s. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady
Ukončení hostování 12.08.2011 31.12.2011 FC SLOVAN LIBEREC a.s. FK Litol, z.s.
Ukončení hostování 15.03.2012 30.06.2012 FC SLOVAN LIBEREC a.s. FC VELIM, z.s.
Ukončení hostování 10.08.2012 30.06.2013 FC SLOVAN LIBEREC a.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
Ukončení hostování 13.02.2013 30.06.2013 FC SLOVAN LIBEREC a.s. FK Čáslav, a.s.
Ukončení hostování 08.08.2013 31.12.2013 FC SLOVAN LIBEREC a.s. SK Český Brod z.s.
Ukončení hostování 18.03.2014 30.06.2014 FC SLOVAN LIBEREC a.s. Sportovní klub Poříčany
Ukončení hostování 31.07.2014 31.12.2014 FC SLOVAN LIBEREC a.s. Sportovní klub Poříčany
Ukončení hostování 03.03.2015 30.06.2015 FC SLOVAN LIBEREC a.s. TJ Sokol Družba Suchdol, z.s.
Ukončení hostování 08.08.2015 31.12.2015 FC SLOVAN LIBEREC a.s. Sportovní klub Poříčany
Uvolnění 31.12.2015