Jaroslav Dolejš

Hrdlořezy
46 let

Statistiky

0
vstřelené branky
1
odehrané zápasy
9
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Zápasy

Zápas Datum Domácí SK Hosté M G ŽK ČK
2020110A2A0402 13.09.20 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:7 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 9 0 0 0

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Neurčeno 23.03.1993 Oddíl neurčen
Neurčeno 24.09.1993 31.12.1993 Tělovýchovná jednota Ruzyně
Neurčeno 11.03.1994 30.06.1994 Tělovýchovná jednota Slovan Hradištko, z.s.
Neurčeno 10.08.1994 10.08.1994 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Neurčeno 10.08.1994 18.11.1994 FK Benešov zruš. sl.201070
Neurčeno 18.11.1994 31.03.1995 Sportovní klub UNION Čelákovice, z.s.
Neurčeno 31.03.1995 03.08.1995 FK Benešov zruš. sl.201070
Neurčeno 03.08.1995 19.10.1995 AFK Vraňany
Hostování 20.02.1996 30.06.1996 FK Rudná z.s.
Přestup 20.02.1996 02.01.2008 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Sparta Krč
Přestup 14.01.1997 14.01.1997 SC Xaverov Horní Počernice a.s
Hostování 04.04.1997 30.06.1997 FK Kralupy 1901,z.s.
Hostování 04.04.1997 07.08.1997 FK Kralupy 1901,z.s.
Hostování 07.08.1997 09.09.1997 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 07.08.1997 31.12.1997 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 09.09.1997 31.12.1997 FC Panoko Brandýs n.L.
Hostování 09.09.1997 08.01.1998 FC Panoko Brandýs n.L.
Hostování 10.03.1998 30.06.1998 TJ Sokol Cholupice, z.s.
Hostování 10.03.1998 13.08.1998 TJ Sokol Cholupice, z.s.
Hostování 13.08.1998 30.12.1998 SK Roztoky, z.s.
Hostování 13.08.1998 19.03.1999 SK Roztoky, z.s.
Hostování 19.03.1999 30.06.1999 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Hostování 19.03.1999 19.08.1999 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Hostování 19.08.1999 30.12.1999 Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
Hostování 19.08.1999 23.02.2000 Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
Hostování 23.02.2000 30.06.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 23.02.2000 18.08.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 18.08.2000 30.12.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 18.08.2000 19.01.2001 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 08.02.2001 30.06.2001 TJ Spartak Soběslav, z.s.
Hostování 08.08.2001 31.12.2001 Viktorie Praha 8
Hostování 05.03.2002 30.06.2002 FC TEMPO PRAHA, z.s. Sportovní klub Zbraslav
Hostování 23.08.2002 31.12.2002 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol Čížová, z.s.
Hostování 24.02.2003 30.06.2003 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Hostování 07.08.2003 31.12.2003 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Chocerady
Hostování 26.02.2004 30.06.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. Spartak Kbely z.s.
Hostování 20.08.2004 31.12.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Hostování 24.09.2004 31.12.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Vrchotovy Janovice z.s.
Hostování 10.02.2005 30.06.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Viktoria Sibřina
Hostování 28.07.2005 31.12.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. MFK Dobříš
Hostování 09.09.2005 31.12.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota Slavoj Řevnice
Hostování 20.07.2006 31.12.2006 FC TEMPO PRAHA, z.s. 1. FC Prosex Praha
Hostování 23.03.2007 30.06.2007 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s.
Hostování 09.08.2007 31.12.2007 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
Uvolnění 31.12.2007
Přestup 12.03.2010 01.07.2010 SK Sparta Krč Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Přestup 01.07.2010 01.09.2016 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Fotbalový klub Rumburk
Uvolnění 01.07.2010
Hostování v zahraničí (Ukončení) 10.03.2011 24.01.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Hostování 17.03.2011 30.06.2011 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. A.F.K. Olympia Šeberov, z. s.
Ukončení hostování 26.08.2011 31.12.2011 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Nový Knín
Ukončení hostování 22.03.2012 30.06.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. TJ Sokol Nebušice, z.s.
Ukončení hostování 03.08.2012 31.12.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 01.03.2013 30.06.2013 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 15.08.2013 31.12.2013 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Čechie Uhříněves, z.s.
Ukončení hostování 03.10.2013 30.06.2014 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 08.08.2014 31.12.2014 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Všenorský SK, z.s.
Ukončení hostování 26.02.2015 30.06.2015 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Ukončení hostování 17.08.2015 31.12.2015 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Ukončení hostování 25.02.2016 30.06.2016 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Břežany II, z.s.
Přestup 01.09.2016 18.03.2017 Fotbalový klub Rumburk Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
Přestup 18.03.2017 27.07.2017 Tělocvičná jednota Sokol Bozkov Sportovní klub Sobotka, z.s.
Přestup 27.07.2017 15.02.2018 Sportovní klub Sobotka, z.s. Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Přestup 15.02.2018 04.09.2019 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice TJ Sokol Řepy, z.s.
Uvolnění 18.07.2018
Uvolnění 23.07.2020
Uvolnění 18.07.2018
Vyžádání hráče (založení) 13.08.2019 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice