Jaroslav Dolejš

AVIA Čakovice
45 let

Statistiky

0
vstřelené branky
21
odehrané zápasy
1109
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Zápasy

Zápas Datum Domácí SK Hosté M G ŽK ČK
2019110A5A1307 16.11.19 Prague Raptors Football Club, z. s. B Prague Raptors B RAP 7:0 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 90 0 0 0
2019110A5A1202 10.11.19 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 5:2 ST FJFI ČVUT Tralalalala ČVUT Tralalalala TRA 90 0 0 0
2019110A3A1401 09.11.19 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže SVM 7:0 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 44 0 0 0
2019110A5A1106 03.11.19 Čechoslovan Chuchle Praha, z.s. Čechoslovan Chuchle Praha, z.s. Čechoslovan Chuchle Praha, z.s. 4:2 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 11 0 0 0
2019110A5A1003 26.10.19 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 3:3 Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. B Zlíchov B ZLV 46 0 0 0
2019110A5A0905 20.10.19 Sportovní klub Čechie Smíchov C Čechie Smíchov C CSM 6:1 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 90 0 0 0
2019110A3A1003 13.10.19 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 3:1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B Slavoj Podolí B POD 4 0 0 0
2019110Č1C0502 09.10.19 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI 0:3 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 60 0 0 0
2019110A3A0906 05.10.19 ABC Braník fotbal, z. s. B Braník B BRN 7:0 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 46 0 0 0
2019110A5A0704 05.10.19 Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL Slavoj Suchdol SUC 0:3 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 40 0 0 0
2019110A5A0605 28.09.19 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 1:4 TJ Sokol Nebušice, z.s. B Sokol Nebušice B NEB 93 0 0 0
2019110A3A0705 22.09.19 SC Olympia Radotín B Radotín B RAD 5:4 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 12 0 0 0
2019110A5A0503 21.09.19 Spartak Kbely z.s. B Kbely B KBL 3:2 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 90 0 0 0
2019110A3A0605 15.09.19 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 3:3 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN 52 0 0 0
2019110A5A0406 14.09.19 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 5:5 TJ Sokol Lysolaje, z.s. Sokol Lysolaje LYS 93 0 0 0
2019110Z1B0102 11.09.19 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 1:12 FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK 90 0 0 0
2019110A5A0302 07.09.19 Sportovní klub Libuš 838, o.s. B Libuš B LBS 2:3 TJ Sokol Řepy, z.s. B Sokol Řepy B REP 69 0 0 0
2019110A3A0409 05.09.19 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 2:2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 38 0 0 0
2019110A3A0405 01.09.19 Sportovní klub Zbraslav B Zbraslav B ZBV 2:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 15 0 0 0
2019110A3A0305 24.08.19 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 0:0 TJ Sokol Stodůlky z.s. B Sokol Stodůlky B STO 14 0 0 0
2019110A3A0204 18.08.19 FC Miškovice Miškovice MIS 1:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 22 0 0 0

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Neurčeno 23.03.1993 Oddíl neurčen
Neurčeno 24.09.1993 31.12.1993 Tělovýchovná jednota Ruzyně
Neurčeno 11.03.1994 30.06.1994 Tělovýchovná jednota Slovan Hradištko, z.s.
Neurčeno 10.08.1994 10.08.1994 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Neurčeno 10.08.1994 18.11.1994 FK Benešov zruš. sl.201070
Neurčeno 18.11.1994 31.03.1995 Sportovní klub UNION Čelákovice, z.s.
Neurčeno 31.03.1995 03.08.1995 FK Benešov zruš. sl.201070
Neurčeno 03.08.1995 19.10.1995 AFK Vraňany
Hostování 20.02.1996 30.06.1996 FK Rudná z.s.
Přestup 20.02.1996 02.01.2008 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Sparta Krč
Přestup 14.01.1997 14.01.1997 SC Xaverov Horní Počernice a.s
Hostování 04.04.1997 30.06.1997 FK Kralupy 1901,z.s.
Hostování 04.04.1997 07.08.1997 FK Kralupy 1901,z.s.
Hostování 07.08.1997 09.09.1997 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 07.08.1997 31.12.1997 FK Týnec nad Sázavou z.s.
Hostování 09.09.1997 31.12.1997 FC Panoko Brandýs n.L.
Hostování 09.09.1997 08.01.1998 FC Panoko Brandýs n.L.
Hostování 10.03.1998 30.06.1998 TJ Sokol Cholupice, z.s.
Hostování 10.03.1998 13.08.1998 TJ Sokol Cholupice, z.s.
Hostování 13.08.1998 30.12.1998 SK Roztoky, z.s.
Hostování 13.08.1998 19.03.1999 SK Roztoky, z.s.
Hostování 19.03.1999 30.06.1999 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Hostování 19.03.1999 19.08.1999 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Hostování 19.08.1999 30.12.1999 Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
Hostování 19.08.1999 23.02.2000 Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
Hostování 23.02.2000 30.06.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 23.02.2000 18.08.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 18.08.2000 30.12.2000 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 18.08.2000 19.01.2001 Fotbalový klub Dobřejovice
Hostování 08.02.2001 30.06.2001 TJ Spartak Soběslav, z.s.
Hostování 08.08.2001 31.12.2001 Viktorie Praha 8
Hostování 05.03.2002 30.06.2002 FC TEMPO PRAHA, z.s. Sportovní klub Zbraslav
Hostování 23.08.2002 31.12.2002 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol Čížová, z.s.
Hostování 24.02.2003 30.06.2003 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Hostování 07.08.2003 31.12.2003 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Chocerady
Hostování 26.02.2004 30.06.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. Spartak Kbely z.s.
Hostování 20.08.2004 31.12.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Hostování 24.09.2004 31.12.2004 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Vrchotovy Janovice z.s.
Hostování 10.02.2005 30.06.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Viktoria Sibřina
Hostování 28.07.2005 31.12.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. MFK Dobříš
Hostování 09.09.2005 31.12.2005 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tělovýchovná jednota Slavoj Řevnice
Hostování 20.07.2006 31.12.2006 FC TEMPO PRAHA, z.s. 1. FC Prosex Praha
Hostování 23.03.2007 30.06.2007 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s.
Hostování 09.08.2007 31.12.2007 FC TEMPO PRAHA, z.s. TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
Uvolnění 31.12.2007
Přestup 12.03.2010 01.07.2010 SK Sparta Krč Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Přestup 01.07.2010 01.09.2016 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Fotbalový klub Rumburk
Uvolnění 01.07.2010
Hostování v zahraničí (Ukončení) 10.03.2011 24.01.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s.
Hostování 17.03.2011 30.06.2011 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. A.F.K. Olympia Šeberov, z. s.
Ukončení hostování 26.08.2011 31.12.2011 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Nový Knín
Ukončení hostování 22.03.2012 30.06.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. TJ Sokol Nebušice, z.s.
Ukončení hostování 03.08.2012 31.12.2012 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 01.03.2013 30.06.2013 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 15.08.2013 31.12.2013 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Čechie Uhříněves, z.s.
Ukončení hostování 03.10.2013 30.06.2014 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Ukončení hostování 08.08.2014 31.12.2014 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Všenorský SK, z.s.
Ukončení hostování 26.02.2015 30.06.2015 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Ukončení hostování 17.08.2015 31.12.2015 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. Loko VLTAVÍN, a.s.
Ukončení hostování 25.02.2016 30.06.2016 Tělovýchovná jednota Štěchovice, z.s. SK Břežany II, z.s.
Přestup 01.09.2016 18.03.2017 Fotbalový klub Rumburk Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
Přestup 18.03.2017 27.07.2017 Tělocvičná jednota Sokol Bozkov Sportovní klub Sobotka, z.s.
Přestup 27.07.2017 15.02.2018 Sportovní klub Sobotka, z.s. Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Přestup 15.02.2018 04.09.2019 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice TJ Sokol Řepy, z.s.
Uvolnění 18.07.2018
Přestup 15.02.2018 04.09.2019 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice TJ Sokol Řepy, z.s.
Uvolnění 18.07.2018
Vyžádání hráče (založení) 13.08.2019 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice