Pavel Charamza

Viktoria Štěrboholy
37 let

Statistiky

0
vstřelené branky
2
odehrané zápasy
60
odehrané minuty
0
žluté karty
0
červené karty

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Neurčeno 08.11.1995 28.07.1997 Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Vyřazení z evidence 08.11.1995 23.06.1998 Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Přestup 28.07.1997 15.08.2000 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s.
Hostování 16.03.1999 30.06.1999 FK Říčany, spolek
Hostování 16.03.1999 26.08.1999 FK Říčany, spolek
Hostování 26.08.1999 30.06.2000 SK HOSTIVAŘ z.s.
Hostování 26.08.1999 15.08.2000 SK HOSTIVAŘ z.s.
Přestup 15.08.2000 21.03.2002 SK HOSTIVAŘ z.s.