11.11.2021

Do zimního fotbalového spánku ulehá na prvním místě v tabulce Dukla Jižní Město. Lídr Pražská teplárenská přeboru ale musel o poslední podzimní tři body v zápase s Radotínem pořádně zabojovat. Na úvodní gól Dukly měl soupeř odpověď v podobě skvěle zahraného přímého volného kopu: Filip Císařovský z Radotína vypálil tvrdou ránu na stranu brankáře, kterou navíc opřel o tyč. I na další branku favorita Radotín po chybě Martina Innemana zareagoval. Obránce Dukly ale svoji chybu odčinil a v 86. minutě poslal hlavou svůj tým do vedení, které v samotném závěru po akci plné obloučků zpečetil Martin Petrák.

To hráči Újezdu Praha 4 stíhajícího Duklu na druhém místě si poslední podzimní kolo náramně užili. Rozstříleli na domácím hřišti Přední Kopaninu osmi góly. Úderné standardní situace, kombinace do prázdné branky, šťastné odrazy a hattrick útočníka Jiřího Doležela. Újezdu prostě vyšlo vše náramně.

Do parádní střelecké pohody se na konci podzimu dostal Ivan Merta ze Zličína. V minulém kole vstřelil hattrick na Kopanině, tentokrát zapsal tři góly před domácími fanoušky v zápase s Hostivaří. Nejdříve využil chyby v obraně, pak zakončil přesně hlavou a hattrick uzavřel přehozením gólmana soupeře poté, co ho do úniku vyslal jeho vlastní brankář. Hostivař ale s domácím střelcem držela krok. O výhře Zličína 4:3 ve druhé půli tak rozhodl Lukáš Žák, když odražený míč po standardní situaci uklidil povedenou ranou z voleje k tyči.

Posledním zápasem podzimu bude odložený duel Motorlet B - Kolovraty, který se bude hrát v pátek 12. listopadu od 19 hodin.