16.09.2021

Přinášíme vám všechny branky ze sedmého kola Pražská teplárenská přeboru. Nejvíce se jich zrodilo v zápase Dukly Jižní Město s rezervou Motorletu. Domácí Dukla, hlavně díky povedenému druhému poločasu, zvítězila 5:2 a vyhoupla se zpět na čelo tabulky.

Na sedmé kolo bude určitě rád vzpomínat Matyáš Kadlec z Viktorie Žižkov B. Na hřišti Zličína se totiž blýskl hattrickem a pomohl svému týmu k výhře 4:1.

Nejnápaditější gól kola padl v Podolí, kam o víkendu dorazila rezerva Slavoje Vyšehrad. O vítězství domácích rozhodl ve druhé půli dvěma brankami Filip Podobský. Při té druhé zakončil zády k brance perfektní patičkou.

Možná největší zážitek víkendu si ale ze stadionu odnesli fanoušci Přední Kopaniny. Jejich tým o půli prohrával 0:2 s Kolovraty. Ve druhém dějství ale domácí stav obrátili. Vše začal proměněnou penaltou Mainolfi, pak úřadovali dva nejlepší střelci Kopaniny i celé soutěže – Urban a Ptáček.