09.09.2021

Vychutnejte si góly z posledního kola Pražská teplárenská přeboru. Zatím bez odloženého zápasu Uhelných skladů s Vyšehradem B. Hlavním trhákem je vysoká výhra rezervy Viktorie Žižkov nad favorizovanou Duklou JM 7:2.

Po sedmi obdržených gólech přišla Dukla o první pozici, na kterou se vyhouply Královice. Ty v šestém kole na půdě Újezdu nad Lesy nastartoval k výhře 4:0 krásnou akrobatickou trefou z voleje hrající trenér Josef Marek.

Diváci se pak rozhodně nenudili při dramatickém střetnutí Sokola Kolovraty se Slavojem Podolí. Po první půli byl stav vyrovnaný 2:2. Poté v 62. minutě šlo do vedení Podolí po nechytatelné penaltě Rosendorfa. Hned vzápětí ale na druhé strany z otočky tvrdou ranou pod břevno propálil brankáře Holík. Šest minut před koncem pak tři body vystřelil pro domácí Kolovraty Böhm.