02.09.2021

Další kolo Pražská teplárenská přeboru nebylo sice na góly celkově tak bohaté jako ta předchozí, určitě ale nebyla nouze o pěkné branky a dramatické koncovky.

V samotném závěru se rozhodovaly zápasy v Podolí a Hostivaři. V Hostivaři se těsně před koncem prosadil domácí tým po rohu a vyhrál díky tomu 1:0 nad rezervou Motorletu.

V Podolí zase o "loupeži" všech tří bodů rozhodl v 90. minutě hlavou Dominik Trnka z Admiry B.

A pořádné drama se odehrálo v nastaveném čase duelu Radotína s rezervou Žižkova. Na 2:1 ve prospěch Viktorie nejdříve skóroval Včelák, jenže o několik chvil později Radotín vybojoval penaltu a znovu srovnal stav na konečných 2:2.

Vysoké výhry slavily na domácí půdě Královice a Kolovraty. V zápase Kolovrat s Vyšehradem B stojí za zmínku hlavně gól domácího Hejna z 8. minuty na 2:1. Efektní a hlavně efektivní patičkou uklidil do sítě přihrávku ze strany.

Gól kola ale bez pochyb padl o víkendu na Přední Kopanině: Daniel Urban nachytal ranou ze své poloviny hřiště brankáře Újezdu nad Lesy a přispěl k výhře 2:0.