26.08.2021

Celkově páté odehrané kolo Pražská teplárenská přeboru přineslo další řadu na góly bohatých utkání. Ve skvělé střelecké formě se drží Dukla Jižní Město, která tentokrát svému soupeři nadělila rovných osm branek a bez ztráty bodu vévodí soutěži.

O góly nebyla nouze ani v duelu Třeboradic s Přední Kopaninou. Padlo jich hned deset. Z toho čtyři zapsal Vojtěch Ptáček z Kopaniny a pomohl tak svému týmu k výhře 7:3. Za zmínku určitě stojí jeho skvělé sólo přes půlku hřiště ze 71. minuty. Byl to gól na 4:3, který se nakonec ukázal být rozdílovým.

V sobotním střetnutí Újezdu Praha 4 a Olympie Radotín zase padlo dohromady branek šest. Domácí Újezd vyhrál 4:2. Klíčový gól na 3:2 ke konci prvního poločasu vstřelil kapitán Martin Daňhel, když ve vápně před nadcházejícím tvrdým střetem pohotově přehodil gólmana.

Z technických důvodů chybí v sestřihu góly ze zápasu Motorlet B – Královice (1:3).