Foto: Fotbalové slavnosti
Na Smíchově se budou konat Fotbalové slavnosti. Změřte si rychlost střely a nalaďte formu na EURO
03.06.2021

Na Smíchově se budou konat Fotbalové slavnosti. Změřte si rychlost střely a nalaďte formu na EURO

Měření rychlosti a přesnosti střely, fotbalové šipky, kvízy a soutěže. To vše, ale i mnohem víc, vás čeká na Fotbalových slavnostech, které se konají v pátek 4. června v Praze na Smíchově. Začátek je v 15 hodin v areálu pivovaru Staropramen (vchod z ulice Pivovarská). Kromě mnoha fotbalových atrakcí pro všechny věkové kategorie bude v rámci akce možné sledovat na velkoplošné obrazovce přípravný zápas Itálie - Česko (20.45).

Za týden se rozběhne fotbalové EURO, na fotbalovém svátku nebude chybět ani česká fotbalová reprezentace, kterou v základní skupině čekají souboje se Skotskem, Chorvatskem a Anglií.

Ještě před výkopem prvního duelu však čeští fanoušci dostanou možnost naladit se na slavnostní notu prostřednictvím FOTBALOVÝCH SLAVNOSTÍ. Nejbližší díl je na programu již v pátek 4. června v Praze, následuje neděle 6. června v Brně, závěrečná akce proběhne v úterý 8. června v Ostravě.

Sportovní nadšence čekají jednodenní akce, které v rámci aktuálně platných pravidel umožní užít si fanouškovskou atmosféru v čele se živým promítáním vybraných fotbalových zápasů na velkoplošné obrazovce. Vstup pro všechny je zdarma, stejně jako využití všech atrakcí a aktivit, ke kterým bude patřit:

  • vědomostní kvíz
  • měření rychlosti střelby
  • střelba na přesnost
  • fotbalové šipky
  • fotbalová aréna s unikátním zapojením LED panelů na vyzkoušení postřehu
  • fotbalová klec s možností nácviků sportovních dovedností

„Jsme rádi, že nám fanoušci budou moct držet palce alespoň na dálku. Proti Itálii se budeme chtít prezentovat dobrým výkonem a správně se naladit před samotným startem šampionátu. Pevně věřím, že na Smíchově přispějeme k dobré náladě,“ vzkázal fanouškům trenér českého národního týmu Jaroslav Šilhavý.