10.09.2020

Třetí kolo Pražská teplárenská přeboru, které je díky předehrávaným duelům v pořadí už páté, nabídlo řadu jednoznačných výher, ale i o něco dramatičtější utkání. Na čele tabulky stále zůstává béčko Admiry.

Uplynulý týden byl velice úspěšný hlavně pro Třeboradice. Ty si totiž připsaly na konto hned šest bodů. První tři si zajistily na domácí půdě při středeční dohrávce s Újezdem nad Lesy. Po parádní trefě hostujícího Křivánka do horního rohu branky sice prohrávaly, avšak poté svého soupeře přejely čtyřmi góly. Z nich je potřeba ocenit hlavně tvrdou pumelici Davida Hrušky na 2:1. Čtyři góly pak Třeboradice vstřelily i o víkendu, konkrétně do sítě Podolí.

Újezd nad Lesy si po středeční prohře nedokázal spravit chuť v Kolovratech. Až do 60. minuty sice panoval bezbrankový stav, ale poté během následujících šesti minut domácí Sokol udeřil hned třikrát a o vítězi bylo jasno. Velice povedená sólová akce Víta přišla pro Újezd nad Lesy už moc pozdě. V soutěži dále pokračují pouze se dvěma body.

Ještě o něco hůře je na tom rezerva Žižkova, které se opět nedařilo. Na hřišti Královic prohrála 0:4.

Rozdílem čtyř branek padlo v sobotu i béčko Motorletu. Na Kopanině totiž úřadoval střelec Urban. Při výhře 5:1 nasázel hned čtyři branky, z nichž ta poslední opravdu stála za to, když si v úniku pohrál s obranou i brankářem Motorletu.

Hodně důvodů k radosti mohli mít také fanoušci Dukly Jižní Město. Jejich tým totiž skóroval v duelu se Zličínem hned šestkrát. Hattrickem se blýskl Kotlík. Zličínu, který měl za sebou šňůru dobrých výsledků, se na druhé straně povedlo prosadit jen dvakrát.

Lehké drama v závěru nabídl duel Hostivaře a Újezdu Praha 4. Újezd vedl po první půli 2:0, ale v 88. minutě pro Hostivař vykřesal jiskřičku naděje Pazdera z dorážky. Při jedné z posledních nadějných akcí na vyrovnání, kdy do vápna soupeře zamířil i brankář, se ovšem povedlo Řezníčkovi zmocnit míče a pojistit výhru Újezdu gólem do prázdné branky.

Jediná remíza se zrodila v sobotním zápase v Radotíně, kam přijely Uhelné sklady. Skóre otevřel už ve 4. minutě nechytatelnou ranou přímo do šibenice Belán v dresu hostujícího týmu, na což Hostivař reagovala o pár minut později. Uhelky si pak vzaly těsně před přestávkou vedení zpět, když do sítě proletěla z velké dálky střela Šístka. Na všechny body to ale nestačilo. Domácí tým totiž v 55. minutě srovnal na konečných 2:2.

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků z uplynulého víkendu, který je vyroben ze záběrů klubových kamer. Ty přenáší zápasy živě na serveru tvcom.cz. Z technických důvodů chybí góly z utkání Admira B - Slavoj Vyšehrad B (2:0).