Foto: PFS
Rekordní výhry výběrů U13 a U14 v posledním podzimním kole Mezikrajské soutěže

Rekordní výhry výběrů U13 a U14 v posledním podzimním kole Mezikrajské soutěže

Čtvrté kolo Mezikrajské soutěže bylo odehráno v areálu ABC Braník na umělé trávě. Soupeřem Pražského výběru byly výběry U13 a U14 Libereckého KFS. Obě utkání byla od začátku jasně v režii domácích hráčů, kteří předvedli spoustu krásných akcí a nastříleli rekordní počet gólů. Výběr U13 zvítězil poměrem 34:2 a výběr U14 20:0. Podzimní část MKS tak oba týmy zakončily s plným bodovým ziskem.

Pražský FS U13 – Liberecký KFS U13 34:2 (18:0/16:2)
Branky: Penxa 9, Čížek 6, Sládek 4, Nedbal 4, Wölfl 3, Nechvátal 3, Poturnay, Sušický, Marcol, Pálivec, Korbel - Kouřil, Vrabec.
Sestava I: Kolínek – Pilař, Poturnay, Hudec, Hrubý, Čížek, Flídr, Kolář, Nechvátal, Pampana, Sušický.
Sestava II: Bašta – Mudřík, Kroužek, Kryts, Marcol, Wölfl, Palivec, Sládek, Nedbal, Penxa, Korbel.

Hodnocení: „Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že utkání se bude hrát na jednu branku. Poprvé v sezoně jsme nastoupili na umělý trávník, hráčům se dařilo kombinovat a efektivně překonávat staženou obranu soupeřova týmu. K vidění bylo mnoho krásných brankových akcí a naše zodpovědná defenzivní činnost. Nakonec se nám podařilo vstřelit celkem 34 branek, což je zatím nejvíce v sezoně,“ řekl trenér výběru Ondřej Jura.


Pražský FS U14 - Liberecký KFS U14 20:0 (9:0)
Branky: Havránek 6, Kyzlink 3,Tošnar 3, Regal 2, Feit 2, Teterya 2, Holub, Štefan.
Sestava: Kulíšek, Procházka – Diviš, Nebeský, Křístek, Tesař, Pospíšil, Zamazal, Feit, Cohen, Regal, Štefan, Teterya, Kyzlink, Havránek, Holub, Tošnar.

Hodnocení: „Vzhledem k tomu, že hosté přijeli s rezervním výběrem, který postrádal jakoukoliv kvalitu, byla to pro všechny zúčastněné spíše ztráta času,“ uvedl trenér výběru Martin Lilling.