Foto: Pavel Jiřík st.
Urban třetím podzimním hattrickem odskočil dalším pražským střelcům
16.10.2019

Urban třetím podzimním hattrickem odskočil dalším pražským střelcům

Urban, Urban a ještě jednou Urban! Nositel právem nejskloňovanějšího jména Pražská teplárenská přeboru Prahy předvedl během druhého říjnového víkendu jedno ze svých parádních čísel, díky němuž opět ukazuje záda všem ostatním střelcům pražských mužstev od Fortuna:ligy až po přebor.

V utkání 10. kola přeboru s Královicemi, jež vyhrála Přední Kopanina 3:0, se Urban jako jediný hráč zapisoval do listiny střelců. Skóroval v celkově šestém podzimním zápase a dosáhl třetího hattricku: předtím to bylo proti Motorletu B a Újezdu nad Lesy.

Obhájce loňského prvenství (v minulé sezoně 2018/19 nastřílel Urban 36 branek) odskočil v čele pořadí pražských střelců o tři góly, má jich nyní třináct. Dvojice Karel Hejný (Viktoria Žižkov B) – Ondřej Kotlík (Dukla Jižní Město) je na deseti brankách. Počínaje sezonou 2015/16 nastřílel Urban za Přední Kopaninu v mistrovských zápasech již 88 branek.

V soutěži brankářů se probojoval na druhé místo Ondřej Koblenc z Loko Vltavín, na svém kontě má pět vychytaných nul. To je ale stále ještě o čtyři méně než suverénní lídr slávista Ondřej Kolář.

Pražský střelec (počet gólů)

13 – Urban (Přední Kopanina)

10 – Hejný (Viktoria Žižkov B), Kotlík (Dukla JM)

8 – Zahálka (Admira), Panýrek (Admira B)

7 – Kanga (Sparta), Turek (Hostivař)

6 – Kozák (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Gonzalez (Dukla, 2 v Mol Cupu), Vieira (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu), Jindř. Novotný (Meteor, 1 v Mol Cupu), Císařovský (Radotín), Snop (Újezd nad Lesy)

5 – Olayinka (Slavia, z toho 1 za B-tým v ČFL), Škoda (Slavia, z toho 4 v Mol Cupu), Čvančara (Vyšehrad), L. Holík (Dukla), Hadaščok, Tetour (oba Dukla, oba 1 v Mol Cupu), Čapek (Viktoria Žižkov, z toho 2 v Mol Cupu), Nabiyev, Rondič (oba Slavia B), Horák (Sparta B), Osmančík (Bohemians 1905 B), Ullman (Dukla B), Radimský (Admira, 2 v Mol Cupu), V. Kostka (Meteor), Kalivoda, Pospíšil (oba Královice), Alexandr (Vyšehrad B), Belán (Uhelné sklady), Bužík (Radotín), Gračko (Kolovraty), Jůzek (Podolí), T. Kadlec (Třeboradice), Merta (Zličín), Štefan (Admira B), Walter (Újezd Praha 4)

4 – Hušbauer (Slavia), Olayinka (Slavia, z toho 1 za B-tým v ČFL), Verner (Vyšehrad), Vojta (Motorlet), A. Fotr (Motorlet, 2 v Mol Cupu), Juliš (Sparta B), Lauko (Dukla B), Ugwu (Bohemians 1905, 1 v Mol Cupu a 3 za B-tým v ČFL), Křivánek, Kuč, L. Šedivý (všichni Újezd nad Lesy), Běhounek, Doležel (Újezd Praha 4), Michálek, Pelikán (oba Admira B), T. Lukič (Motorlet B), Šafránek (Uhelné sklady), Viktorin (Třeboradice), Vild (Viktoria Žižkov B)

3 – Hložek, Tetteh (oba Sparta), M. Hašek (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Keita, Vodháněl (oba Bohemians 1905, oba 1 v Mol Cupu), Hronek (Bohemians 1905, 1 za B-tým v ČFL), Souček (Slavia), Batioja (Viktoria Žižkov), Diviš, Urbanec (oba Viktoria Žižkov, oba 1 v Mol Cupu), Tenorio (Viktoria Žižkov, všechny 3 v Mol Cupu), Laňka (Vyšehrad, 1 v Mol Cupu), Vejvar (Vyšehrad, 2 v Mol Cupu), Veselý (Vyšehrad, všechny 3 v Mol Cupu), David Douděra (Dukla, 2 v Mol Cupu a 1 za B-tým v ČFL), Vosický (Admira), Michal Douděra (Admira, 1 za B-tým v přeboru), Martin Douděra (Slavia B), Prokopec (Sparta B), Šípek (Loko Vltavín), Radosta (Motorlet, 1 v Mol Cupu), V. Junek (Meteor), Böhm, J. Holík (oba Kolovraty), Doležel, Tomaides (oba Újezd Praha 4), Grznár, J. Hájek (oba Třeboradice), Jeník, Mráček (oba Podolí), M. Klán, Žežulka (oba Vyšehrad B), Sus, Vacík (oba Královice), Hák (Přední Kopanina), Hrabina (Motorlet B), V. Klán (Uhelné sklady), Penc (Hostivař), Vašut (Zličín)

2 – Coufal, Masopust, Stanciu (všichni Slavia), Frydrych, Van Buren (oba Slavia, oba 1 v Mol Cupu), Bartek, Havel, Podaný, Vacek (všichni Bohemians 1905), Bazal, Březina, Gil, Súkenník (všichni Viktoria Žižkov), Halgoš (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), F. Hašek (Dukla), Chlumecký, Kovaľ (oba Dukla, oba 1 v Mol Cupu), Preisler (Dukla, oba góly v Mol Cupu), Jakab, Krunert (oba Dukla, oba 1 za B-tým v ČFL), Pouček (Vyšehrad), Červ, Tecl, Vaněk, Zeronik (všichni Slavia B), Le Tuan, Puškáč, Záviška (všichni Bohemians 1905 B), Dvorský (Motorlet, 1 v Mol Cupu), Žaloudek (Motorlet, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v Mol Cupu), Jonáš (Motorlet, 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), Kott, Studnička (oba Dukla B), Ben Chaim (Sparta B), Maione (Loko Vltavín), Podzimek (Loko Vltavín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Pejša (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu), Martinic (Admira, 1 v Mol Cupu), Frnoch, Glasnovič, Rys, Turbák (všichni Aritma), Duong, Ezeala (oba Meteor), Frantl (Meteor, 1 v Mol Cupu), Brabenec, Farkaš, M. Lafek, F. Novák, Petrák, Žampa (všichni Dukla JM), Jeřábek, Lupínek, Navrátil, Podvín (všichni Újezd Praha 4), Jákl, Karvánek, Pavlata (všichni Admira B), F. Babka, Brejcha (oba Vyšehrad B), M. Blažek, Palečko (oba Motorlet B), M. Bláha, Kalenda (oba Kolovraty), P. Červenka, Petr (oba Třeboradice), Doležal, Jiránek (oba Radotín), Křivánek, J. Šedivý (oba Újezd nad Lesy), Nevařil, Ptáček (oba Královice), Šulc, Zilvar (oba Uhelné sklady), D. Kolář (Přední Kopanina), Šultes (Přední Kopanina, 1 v Mol Cupu), Bednář (Podolí), Cabaňa (Viktoria Žižkov B), Kadlčík (Hostivař), Šlajchrt (Zličín)

1 – Kúdela, Provod, Traoré, Zmrhal (všichni Slavia), L. Hůlka, J. Rada (oba Bohemians 1905), Aguiar, Zelený (oba Slavia, oba gól v Mol Cupu), Jindřišek (Bohemians 1905, gól v Mol Cupu), Costa Nhamoinesu, Hancko (oba Sparta), Nitrianský (Vyšehrad), Gebert, Daniel Kozel, V. Mareš (všichni Vyšehrad, všichni gól v Mol Cupu), Ayong, Dancák (oba Dukla, oba gól v Mol Cupu), Opluštil (Viktoria Žižkov), Bezdička, Kim, Kovernikov, David Kozel, Palacios, Veniger, Vyleta (všichni Dukla B), Dudl, Flak, Karabec, Karlsson, Mareček, Šimáček, Vácha (všichni Sparta B), Čtvrtníček, M. Hovorka, Kuchař, Pouzar, Šnajdr, Uvíra (všichni Loko Vltavín), Valíček (Loko Vltavín, gól v Mol Cupu), Begič, Buneš, Nátr, Schumacher, Vala, Vondra (všichni Bohemians 1905 B), Ogiomade (Bohemians 1905 B, rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Badocha, Rossmann, Soběslav (všichni Motorlet), Sodoma (Motorlet, gól v Mol Cupu), Čepelák, Suk (oba Motorlet, oba rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Baluta, Hošek, J. Janoušek, Vincour, Zinhasovič (všichni Slavia B), Dao (Sparta B, rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Čácha, Eliáš (oba Admira), Fric (Admira, rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Majer (Admira, gól v Mol Cupu), J. Junek, Macek, Štohanzl (všichni Aritma), Pivrnec (Aritma, rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Baran, Beneš (oba Aritma, oba gól v Mol Cupu), Dvořák (Meteor), T. Rada (Meteor, rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Brezina, Brož, R. Hanzlík, Kristen, Krob, Matěj Vondrka, Zezula (všichni Podolí), Filip, Hamouz, Hauer, J. Hůlka, Kraus, Matěj Podzemský, Svoboda, Václavík (všichni Motorlet B), Bous, D. Hájek, Jíra, Šilhavý, Šindelář, Valoušek (všichni Zličín), M. Krivosheev, Kubík, Macej, Pokorný, Richter, Šlegl (všichni Vyšehrad B), Formáček, Havlín, Potměšil, Sedláček, Votava (všichni Královice), Koc, Kocourek, Koubek, Sainer (všichni Uhelné sklady), Faigl, Falcon, Lanc (všichni Viktoria Žižkov B), Flaks, R. Huleš, Martin Podzemský (všichni Přední Kopanina), Chumlen, D. Jarolím, Polák (všichni Újezd nad Lesy), R. Mašek, Solař, Trávník (všichni Dukla JM), Jan Novák, Pešír, Vrabec (všichni Újezd Praha 4), Černý, Špaček (oba Hostivař), Kabyl, Mbah (oba Třeboradice), Ráža, Votřel (oba Kolovraty).

Pražský brankář (vychytané nuly)

9 – Kolář (Slavia)

5 – Koblenc (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu)

4 – Hruška (Dukla), Švenger (Viktoria Žižkov), Stareček (Aritma), Toma (Meteor, z toho 1 v Mol Cupu)

3 – Nita (Sparta), Soukup (Viktoria Žižkov, všechny 3 v Mol Cupu), Šrámek (Admira, 1 za B-tým v přeboru)

2 – Heča (Sparta), Valeš (Bohemians 1905), Markovič (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Otáhal (Vyšehrad, z toho 1 v Mol Cupu), Dočekal (Vyšehrad, 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), F. Rada (Dukla, obě v Mol Cupu), Čtvrtečka (Sparta B), Janáček (Motorlet), Jungr (Admira, 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), Hubínek (Královice), Krch (Třeboradice), Velek (Motorlet B)

1 – Fryšták (Bohemians 1905), K. Hrubeš, Mihálek (oba Motorlet), Kouba, Lé Giang (oba Bohemians 1905 B), Kotek (Sparta B), Sirotník (Slavia B), Štorc (Loko Vltavín), J. Blažek, Pecho (oba Újezd nad Lesy), Mačí, Švarc (oba Přední Kopanina), M. Babka (Vyšehrad B), Bojčuk (Újezd Praha 4), Cingel (Admira B), P. Mareš (Zličín), T. Procházka (Kolovraty), Saladiak (Radotín), Strazzer (Hostivař), Tlustý (Dukla JM), Zýta (Motorlet B)