Foto: Pavel Jiřík st.
Kotlíkův hattrick číslo 8 v dresu Dukly JM. Poprvé však nestačil na vítězství
15.05.2019

Kotlíkův hattrick číslo 8 v dresu Dukly JM. Poprvé však nestačil na vítězství

Celkem 66 gólů nastřílel až dosud Ondřej Kotlík za Duklu Jižní Město během posledních tří sezon v Pražská teplárenská přeboru Prahy. A mezi ně se vešlo osm hattricků.

Sedm z těchto hattricků přineslo žlutočerveným přesvědčivá vítězství, osmý a zatím poslední už ale ne. Kotlík dal sice tři góly béčku Admiry, rezerva Kobyliských ale i tak zvítězila na hřišti Dukly Jižní Město 4:3.

V čele pořadí pražských kanonýrů napříč soutěžemi figuruje i nadále s 27 góly Daniel Urban z Přední Kopaniny, byť už dvakrát za sebou vyšel naprázdno a jeho tým prohrál shodně 1:3 na Vyšehradě i v Královicích. Druhý Jiří Heřman z Vyšehradu B na něj ztrácí dvě branky, sám jich nastřílel celkem 25 a třetí Štěpán Zahálka z Admiry 24. Nejlepším jarním střelcem je se 14 góly Heřman.

Pořadí brankářů vede slávista Ondřej Kolář (15 vychytaných nul) před Martinem Jungrem z Admiry (13).

Kotlíkovy hattricky v Pražská teplárenská přeboru Prahy
1. 4. 2017 Dukla JM – Zličín 7:1 (Kotlík 3 góly)
14. 4. 2017 Dukla JM – H. Měcholupy 4:0 (Kotlík 3 góly)
20. 5. 2017 ČAFC – Dukla JM 1:8 (Kotlík 4 góly)
27. 5. 2017 Dukla JM – Ďáblice 9:1 (Kotlík 3 góly)
17. 6. 2017 Cholupice – Dukla JM 2:7 (Kotlík 5 gólů)
17. 11. 2017 Dukla JM – Dolní Chabry 6:1 (Kotlík 3 góly)
6. 10. 2018 Dukla JM – Tempo 3:1 (Kotlík 3 góly)
11. 5. 2019 Dukla JM – Admira B 3:4 (Kotlík 3 góly)


Pražský střelec (počet gólů)
27 – Urban (Přední Kopanina)
25 – Heřman (Vyšehrad B)
24 – Š. Zahálka (Admira, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi)
20 – T. Kadlec (Třeboradice), Kotlík (Dukla Jižní Město, z toho 1 v Mol Cupu)
19 – Nabiyev (Slavia jun.)
18 – Veselý (Loko Vltavín, z toho 3 v Mol Cupu)
17 – Bassey (Olympia Radotín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Sus (Královice)
15 – Šultes (Přední Kopanina)
14 – D. Čapek (Vyšehrad, z toho 1 v Mol Cupu), Michálek (Admira, z toho 1 gól v Mol Cupu a 11 za B-tým v přeboru)
13 – T. Souček (Slavia, z toho 2 v Mol Cupu), Z. Hanzlík (Újezd Praha 4), Klán (Uhelné sklady)
12 – Stoch (Slavia), Kanga (Sparta, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v Mol Cupu), Rondič (na podzim 9 za Viktorii Žižkov, z toho 3 v Mol Cupu a 4 za B-tým v přeboru, na jaře 3 za juniorku Slavie), Vejvar (na podzim za Slavii 1 v Mol Cupu a 5 za juniorku, na jaře za Vyšehrad 6 v ČFL), Rataj (Vyšehrad, z toho 1 v Mol Cupu a 2 za B-tým v přeboru), L. Novák (Braník), Podvín (Újezd Praha 4)
11 – Tetteh (Sparta), Hušbauer (Slavia, z toho 2 v Mol Cupu), Kalivoda (Královice)
10 – Drobílek (Vyšehrad), O. Janda (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Měska (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 3 za B-tým v přeboru), Šafránek (Uhelné sklady), Vrzal (Dukla Jižní Město)
9 – Nečas (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu a 4 za juniorku), Šípek (Loko Vltavín), Trýzna (Olympia Radotín, z toho 2 v Mol Cupu), D. Kostka (Motorlet, z toho 2 za B-tým v přeboru), Mařík (Motorlet, 1 v Mol Cupu a 3 za B-tým v přeboru), Štefan (Admira, z toho 8 za B-tým v přeboru), Doležel, J. Jeřábek (oba Újezd Praha 4), Viktorin (Třeboradice), Janko (Dukla jun.)
8 – Duranović (Dukla, z toho 2 za juniorku), Drchal (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu a 4 za juniorku), Vaníček (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu a 5 za juniorku), J. Beneš (Aritma, z toho 2 rozhodující penalty v rozstřelu v divizi a 1 gól v Mol Cupu), Hanek (Meteor, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Baďura (Viktoria Žižkov B), Hrabina (Motorlet B), Jůzek (Podolí), J. Pospíšil (Královice), O. Novotný (Sparta jun.), Vodháněl (Bohemians 1905 jun.)
7 – Škoda (Slavia), Mešanovič (Slavia, 1 v Mol Cupu a 6 za juniorku), Maione (Loko Vltavín), Panýrek (Admira, z toho 4 za B-tým v přeboru), M. Douděra (Admira, z toho 5 za B-tým v přeboru), Rajnoch (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 1 v Mol Cupu), Formáček, Slánský (oba Královice), Cvrček (Přední Kopanina), D. Kocourek (Uhelné sklady), Trávník (Braník), Walter (Újezd Praha 4), Alvir, Vaněk (oba Slavia jun.)
6 – Olayinka (Slavia), Frydrych, Van Buren (oba Slavia, oba 2 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Musa (Viktoria Žižkov), Brabenec (Olympia Radotín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Tichý (Loko Vltavín, z toho 1 v Mol Cupu), Kurek (Admira, z toho 1 v Mol Cupu), J. Šimek (Admira, z toho 2 za B-tým v přeboru), Macek (Aritma, z toho 2 rozhodující penalty v rozstřelu v divizi), Rossmann (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 4 za B-tým v přeboru), V. Junek (na podzim 5 za Union Vršovice v přeboru, na jaře 1 za Meteor v divizi), Hák, Proskočil (oba Hostivař), Pusch, Šahini (oba Motorlet B), Deré (ČAFC), S. Sýkora (Třeboradice), Cabadaj (Sparta jun.), Kubů (Dukla jun.)
5 – Pulkrab (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Helal (Bohemians 1905), Masopust (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Schranz (Dukla, z toho 1 v Mol Cupu), Mashike (Viktoria Žižkov, z toho 1 za B-tým v přeboru), Urbanec (Viktoria Žižkov, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), Abena (Loko Vltavín, z toho 1 v Mol Cupu), Čácha (Admira, z toho 1 za B-tým v přeboru), Vojta (Motorlet), Jonáš (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 4 za B-tým v přeboru), D. Macháček (Aritma), Belán, Pokorný (oba Uhelné sklady), M. Beneš (Braník), Fitzel (ČAFC), Geissler (Tempo), V. Hruška (Podolí), P. Junek (Třeboradice), Křivánek (Tempo), Shinjikashvili (Vyšehrad B), Vágner (Přední Kopanina), Vild (Viktoria Žižkov B), Trapanovski (na podzim 1 za Viktorii Žižkov B v přeboru, na jaře 4 za juniorku Slavie), P. Hájek, Radwan (oba Sparta jun.), Vaníček (Bohemians 1905 jun.)
4 – Stanciu (Sparta), Hložek, Šural (oba Sparta, oba 1 v Mol Cupu), M. Hašek (na podzim 3 za Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu, na jaře 1 za Spartu), Zmrhal (Slavia), Baluta (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Bartek (Bohemians 1905, z toho 2 v Mol Cupu), Záviška (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za juniorku), D. Douděra (Dukla, z toho 2 za juniorku), M. Čermák (Viktoria Žižkov, z toho 2 za B-tým v přeboru), Sintean (Viktoria Žižkov, 3 za B-tým v přeboru), V. Mareš (na podzim 3 za Viktorii Žižkov, z toho 1 v Mol Cupu a 2 za B-tým v přeboru, na jaře 1 za Vyšehrad: rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Rys (Vyšehrad, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL a 1 gól v Mol Cupu), Pejša (Loko Vltavín), Vieira (Loko Vltavín, 2 v Mol Cupu), Sarr (Olympia Radotín), Hadi (Olympia Radotín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL a 1 v Mol Cupu), Volek (na podzim 3 za Viktorii Žižkov B, na jaře 1 za Olympii Radotín), Ezeala, Jankú, V. Kostka (všichni Meteor), Horák (Admira, z toho 1 v Mol Cupu a 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Pavlata (Admira, z toho 2 za B-tým v přeboru), Podzemský (Motorlet, z toho 3 za B-tým v přeboru), Turák (Aritma), J. Černý, Chyle, J. Kučera (všichni Hostivař), Nezmar, F. Novák, Solař (všichni Dukla Jižní Město), D. Bláha, Vltavský (oba Tempo), Bláža, Žárský (oba ČAFC), Flaks, Řežábek (oba Přední Kopanina), L. Svoboda, Zezula (oba Podolí), R. Hanzlík (na podzim 3 za Vyšehrad B, na jaře 1 za Podolí), Běhounek (Újezd Praha 4), Duong (Viktoria Žižkov B), Rapant (Braník), Tomaides (Union Vršovice), Kolman, Kott (oba Dukla jun.), Le Tuan, Vetešník (oba Bohemians 1905 jun.), Šilhan (Slavia jun.)
3 – Coufal, Kúdela, Tecl (všichni Slavia), Miloševič, D. Tetour (Dukla), Podaný (Dukla, z toho 1 za juniorku), Karlsson (Sparta), M. Frýdek (Sparta, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v Mol Cupu), Plavšić (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), L. Hůlka (Bohemians 1905), M. Koubek (Bohemians 1905, z toho 2 za juniorku), Krch (Bohemians 1905, z toho 1 za juniorku), Batioja (Viktoria Žižkov), Josef Bazal, Dočekal (oba Viktoria Žižkov, oba 2 za B-tým v přeboru), Podzimek, Valíček (oba Loko Vltavín), Pardubský (Vyšehrad, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), P. Ježdík, Oikonomikos (oba Olympia Radotín, oba 2 rozhodující penalty v rozstřelu v ČFL), D. Dvořák, Frantl, Frohna (všichni Meteor), Fric, Martinic (oba Admira), Mošna (Admira, z toho 2 v Mol Cupu), J. Junek (Aritma), Jan Bazal, Krejdl, Richter (všichni Vyšehrad B), Cabaňa, M. Vrána, T. Zeman (všichni Viktoria Žižkov B), L. Hruška, Koubek, Zilvar (všichni Uhelné sklady), Babický, V. Hašek (oba Tempo), T. Bláha, Graf (oba Přední Kopanina), Fingerhut, Lupínek (oba Admira B), Mašlej, Wulkan (oba ČAFC), Bednář (Podolí), Kouřimský (Union Vršovice), Láf (Královice), Platil (Braník), Vrabec (Újezd Praha 4), Burda, Flak, Z. Mustedanagič, Prokopec, L. Traoré, Zuberu (všichni Sparta jun.), Begič, Ugwu, Vrána (všichni Bohemians 1905 jun.), Burget, Krunert, Štursa (všichni Dukla jun.)
2 – Ďurica, Holík (oba Dukla), Bilovský (Dukla, z toho 1 v Mol Cupu), Dostál, Jindřišek (oba Bohemians 1905), Juliš (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu), F. Hašek (Bohemians 1905, z toho 1 za juniorku), Bořil (Slavia), J. Sýkora (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Van Bu-ren (Slavia, z toho 1 za juniorku), Costa (Sparta), Radaković (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Kubala, Súkenník (oba Viktoria Žižkov), Podrazký (na podzim 1 za Viktorii Žižkov, na jaře 1 za juniorku Slavie), Auer (na podzim 1 za juniorku Slavie, na jaře 1 za Viktorii Žižkov), Brejcha, Laňka (oba Vyšehrad), T. Rada, Jan Špaček II. (oba Loko Vltavín), Láncz (Loko Vltavín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Baran, Kocour, Kraus, Modr, Štohanzl, Turbák (všichni Aritma), Hrdina, Schulz (oba Meteor), Scharf (Motorlet), Dvorský (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Adámek, Konejl, Preisler, Šmídek (všichni Tempo), J. Doležal, A. Krivosheev, M. Krivosheev, Macej, Michalec, O. Toman (všichni Vyšehrad B), Čepelák, Fiedler, Karbulka, Maršálek (všichni Motorlet B), M. Krejča, Ptáček, Randa, Vacík (všichni Královice), Marek, Nagy, Nováček (všichni ČAFC), Farkaš, Grznár, D. Hruš-ka (všichni Třeboradice), Papež, Pešír, Valeš (všichni Újezd Praha 4), Stratil, Špulka, Tomaides (všichni Union Vršovice), J. Krejča, Nebřenský (oba Hostivař), Krob, Matěj Vondrka (oba Podolí), Ceccarelli, Vybíral (oba Braník), Nguyen, Vilotič (oba Viktoria Žižkov B), Steinocher, Studnička (oba Uhelné sklady), N. Čermák (Dukla Jižní Město), Houška (Přední Kopanina), Pelikán (Admira B), Bezdička, Chlumecký, Kovaľ, Lauko, Mentberger, Šolaja (všichni Dukla jun.), Alijagič, D. Macháček, Petrák, Slanina (všichni Slavia jun.), Ambler, Gabriel, Nestor Albiach, Vatajelu (všichni Sparta jun.), Buneš, Nátr (oba Bohemians 1905 jun.)
1 – Drchal, M. Frýdek, Matěj Hanousek, Chipciu, Plavšić, Sáček, Štetina, V. Vukadinovič, Zahustel (všichni Sparta), Mašek, Reiter, Vacek (všichni Bohemians 1905), Hadaščok, Holenda (oba Dukla), Brander, Breda (oba Dukla, oba gól v Mol Cupu), I. Traoré (Slavia), P. Čapek, Jandera, Kozel, Krobot, Švejdík, Zákostelský (všichni Vyšehrad), Hradecký (Vyšehrad, rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Kacafírek (Vyšehrad, gól v Mol Cupu), Hovorka, Pouzar (oba Loko Vltavín), Eichler, Viduna (oba Loko Vltavín, oba gól v Mol Cupu), D. Zoubek (Loko Vltavín, rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Bužík, Jiránek, Koutenský (oba Olympia Radotín), Filip, L. Kučera, Kutina, Penc, Radosta, Štěpánek (všichni Motorlet), Čížek, Křížek, Majer, Vosický (všichni Admira), Holeček, Jaroš, Přibyl, Zolotuchin (všichni Meteor), Rybka (Aritma), Beňo, Jireček, T. Junek, Kravtsiv, Kubík, Madej (všichni Vyšehrad B), Andrle, Burda, Livora, Muleme, Obermajer, Saňa, Tseber (všichni Viktoria Žižkov B), Blažek, Borovička, Kaiser, Minařík, Monnier, Protivínský, Jan Špaček I., Švarc, Turek (všichni Union Vršovice), Camara, Dovhaniuk, Kodytek, Mráz, Neveršil, Pekárek, Šebák, Vybíral (všichni Braník), Gábor, J. Hůlka, Mařík, Salašovič, J. Svoboda, Tylšar (všichni Motorlet B), Brož, J. Hrubý, Janovský, Kotek, Kristen, Mráček, Šumník (všichni Podolí), Dejmek, Lafek, Inneman, Markuzi, Pařík, Žampa (všichni Dukla Jižní Město), Červenka, P. Janda, Jiřík, L. Kubík, M. Novotný, Votava (všichni Třeboradice), Daňhel, Chyle, Malčánek, M. Navrátil, Přibyl (všichni Újezd Praha 4), Bartoň, Komínek, Sázel, Šindelář, Trnka, Vachoušek (všichni Admira B), D. Kadlec, Netušil, Perl, Schwank, Žalud (všichni Tempo), Hájek, Hollmotz, Janek, Vik (všichni Přední Kopanina), Dufek, Duka, Havlín (všichni Královice), Hrazdíra, Majerčin, Stolfa (všichni Uhelné sklady), T. Kaliba, Rákosník, Trýb (všichni ČAFC), Pazdera, Šabo (oba Hostivař), Dancák, Doumbia, Dressler, Hodek, Houha, Korček, R. Mašek, Schneider, D. Souček, Trávníček, Ullman, Vyleta (všichni Dukla jun.), Čivič, Dudl, Chervak, Maksić, Penc, Ristić, Sláma, Vácha, Wiesner (všichni Sparta jun.), Bederka, Hlinák, Horizrál, McKendry, Lehovec, Rizvanov, Šmíd (všichni Bohemians 1905 jun.), D. Fišer, Jan Havránek, Hönig, J. Janoušek, Mitrano, Zelený (všichni Slavia jun.).

Pražský brankář (vychytané nuly)
15 – Kolář (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu)
13 – Jungr (Admira, z toho 1 v Mol Cupu)
12 – Fryšták (Bohemians 1905, z toho 2 v Mol Cupu a 2 za juniorku)
10 – Niță (Sparta)
8 – Bojčuk (Újezd Praha 4)
7 – Koblenc (Loko Vltavín), Čáp (Olympia Radotín, z toho 1 v Mol Cupu), D. Toman (Meteor)
6 – F. Rada (Dukla), Otáhal (na podzim 1 za Viktorii Žižkov, na jaře 5 za Vyšehrad), Foferka (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Michal Vondrka (Podolí), Kotek (Sparta jun.)
5 – Heča (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Jiří Havránek (Vyšehrad), Stareček (Aritma), Kudláček (Braník)
4 – M. Hruška (Dukla, z toho 2 v Mol Cupu a 2 za juniorku), Valeš (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu), Štorc (z toho 1 za juniorku Sparty a 3 za Loko Vltavín v ČFL), Babka (Vyšehrad B), Mačí (Přední Kopanina), Pacovský (Tempo), Kouba (Bohemians 1905 jun.)
3 – Cingel (Admira, 1 v Mol Cupu a 2 za B-tým v přeboru), Provazník, Strazzer (oba Hostivař), Borský (Uhelné sklady), Hradil (Třeboradice), Radotič (Slavia jun.)
2 – Kovář (Slavia, obě čistá konta v Mol Cupu), P. Soukup (Viktoria Žižkov), Šiman (Olympia Radotín), J. Fišer (Újezd Praha 4), A. Kučera (Uhelné sklady), Lisa (Královice), Šilhavý (Union Vršovice), Radimský (Slavia jun.), Štěpánek (ČAFC)
1 – Winter (Viktoria Žižkov, v Mol Cupu), Šrámek (Meteor), Polomský, Sklenář (oba Motorlet B), Dočekal (Vyšehrad B), Drahorád (ČAFC), P. Jeřábek (Královice), Štika (Viktoria Žižkov B), Tlustý (Dukla Jižní Město), Žulevič (Admira B), Fiala (Bohemians 1905 jun.), Vantruba (Slavia jun.).