Ve finále Teskahor poháru na sebe narazí Újezd Praha 4 a Přední Kopanina
08.05.2019

Teskahor pohár mužů Pražského fotbalového svazu zná finálové obsazení. O trofej se na konci května utká lídr Pražská teplárenská přeboru Újezd Praha 4 proti Přední Kopanině.

Újezd Praha 4 hrál v semifinále doma proti Královicím a díky třem brankám, které domácí naskládali na konec prvního poločasu a začátek toho druhého, favorit hladce postoupil po výsledku 3:0.

To Přední Kopanina v druhém semifinále musela otáčet výsledek proti Kolovratům. Lídr A skupiny I. A třídy vedl v poločase 1:0, ale po pauze domácí Kopanina srovnala a v 72. minutě rozhodl z pokutového kopu nejlepší přeborový střelec Urban.

Finálový duel Teskahor poháru PFS je naplánován na středu 29. května, hostit jej bude stadion na Střížkově.

Teskahor pohár mužů PFS, semifinále

Újezd Praha 4 – Královice 3:0 (1:0)
Branky:
38. Walter z pen., 49. Jeřábek, 55. Běhounek. Rozhodčí: Hrivík - Gotthard, Bočok. Diváků: 80.

Sestavy ZDE

Přední Kopanina – Kolovraty 2:1 (0:1)
Branky: 55. Cvrček, 72. Urban z pen. - 26. Žitný. Rozhodčí: Havel - Polena, Stěhule. Diváků: 80.