Foto: Pavel Jiřík st.
21. kolo přeboru ve statistikách
16.04.2019

21. kolo přeboru ve statistikách

21. přeborové kolo přineslo do zápasových statistik několik zajímavých čísel. Poprvé na jaře vyhrály Třeboradice a Vršovice. Richter z Vyšehradu B a Křivánek z Tempa dali své první góly a každý rovnou tři. Tedy dva hattricky v jednom kole. Celkově však padlo nejméně gólů v jarní části soutěže. Na zápasy kola nepřišlo ani pět stovek diváků. Vršovický Špaček se stal třicátým vyloučeným hráčem v soutěži.

Rekapitulace výsledků 21. kola
Braník - Újezd Praha 4 0:2 (0:1)
Podolí - ČAFC 0:1 (0:0)
Dukla JM - Viktoria Žižkov B 2:4 (0:2)
Vršovice - Motorlet B 2:1 (1:1)
Hostivař - Třeboradice 1:4 (1:1)
Uhelné sklady - Vyšehrad B 1:4 (0:1)
Královice - FC Tempo 0:3 (0:0)
Přední Kopanina - Admira B 1:1 (0:0)

Zápasová bilance
Zápasy: 1 - 1 - 6 celkem: 73 - 24 - 71
V minulém kolo vyhráli šetkrát domácí, tentokrát šestkrát hosté. Doma dokázaly vyhrát jen Vršovice, pro které to byl vůbec první bodový zisk na jaře.

Branky: 27 (7:20), průměr 3,37 celkem: 670 (351:319), průměr 3,98
Vůbec poprvé na jaře klesl počet gólů pod třicet. Celkový brankový průměr tak klesl pod čtyři góly na zápas.

Diváci: 482 průměr 60 celkem: 11277, průměr 67
Pokud jsme čekali, že s jarním počasím výrazně vzrostou návštěvy přeborové kopané, tak toto kolo nás vyvedlo z omylu. Celková návštěva kola klesla pod pět set a ani na jeden zápas si nenašlo cestu alespoň sto diváků.

Střelci kola: Přestože celkový počet vstřelených branek byl nejnižší na jaře, zrodily se rovnou dva hattricky. Křivánek z Tempa si připsal první gólové trefy v soutěži a rovnou tři do sítě Královic. Třemi gól přispěl k výhře Vyšehradu B na Uhelných skladech Richter. I pro něj to byly první góly v soutěži. Dvakrát se trefil Viktorin z Třeboradic a zařídil tak první bodový zisk pro svůj tým na jaře. Dva zásahy má na kontě ještě Zeman z rezervy Žižkova.


Tabulka střelců
22 -
Urban (Kopanina)
20 - Heřman (Vyšehrad B)
18 - Kadlec (Třeboradice)
13 - Sus (Královice), Klán (Uhelné sklady)
12 - Kotlík (Dukla JM), Z. Hanzlík (Újezd), Šultes (Kopanina)
11 - Michálek (Admira B)
10 -
Novák (Braník), Podvín (Újezd), Vrzal (Dukla JM), Kalivoda (Královice)
8 - Jeřábek (Újezd), Hrabina (Motorlet B), Šafránek (Uhelné sklady), Viktorin (Třeboradice)
7 - Slánský, Formáček (Královice), Kocourek (Uhelné sklady)
6 -
Belán (Uhelné sklady), Walter, Doležel (Újezd), Hák, Proskočil (Hostivař), Sýkora (Třeboradice), Jůzek (Podolí), Pospíšil (Královice)
5 - P. Junek (Třeboradice), Shinjikashvili (Vyšehrad B), V. Junek (Vršovice), Beneš, Trávník (Braník), Douděra (Admira B), Fitzel, Žárský, Deré (ČAFC), P. Geissler (Tempo), Vild (Žižkov B)
4 - Nezmar, Solař (Dukla JM), D. Bláha, Vltavský (Tempo), Zezula, V. Hruška (Podolí), Rondič, Duong (Žižkov B), Řežábek, Flaks, Vágner (Kopanina), Běhounek (Újezd), Šahini (Motorlet B), Štefan (Admira B)
3 - T. Bláha, Cvrček, Graf (Kopanina), Láf (Královice), Lupínek, Fingerhut (Admira B), Měska, Jonáš, Rossmann (Motorlet B), Volek, Sintean, Baďura, Zeman (Žižkov B), R. Hanzlík, Bazal, Krejdl, Richter (Vyšehrad B), L. Hruška, Zilvar, Koubek, Pokorný (Uhelné sklady), Hašek, Babický, Křivánek (Tempo), Kučera (Hostivař), Wulkan, Bláža (ČAFC), L. Svoboda (Podolí), Kouřimský, Tomaides (Vršovice), Platil (Braník), Vrabec (Újezd)
2 - Marek, Nováček (ČAFC), Maršálek, Čepelák, Fiedler, Podzemský, D. Mařík (Motorlet B), Vilotič, Čermák, Nguyen, Dočekal, Mareš, Vrána (Žižkov B), Nebřenský, Krejča, Chyle, Černý (Hostivař), Doležal, Toman, A. Krivosheev (Vyšehrad B), Valeš, Papež (Újezd), Steinocher, Studnička (Uhelné sklady), Randa, Ptáček, M. Krejča (Královice), Bednář, Matěj Vondrka, Krob (Podolí), Grznár, D. Hruška (Třeboradice), Šimek, Pelikán, Panýrek (Admira B), Ceccarelli (Braník), Adámek, Šmídek, Konejl (Tempo), Houška (Kopanina), L. Novák (Dukla JM), Špulka, Stratil (Vršovice)
1 - Gábor, Tylšar, Hůlka, Svoboda, S. Mařík, Salašovič, Pusch, Kostka (Motorlet B), Kristen, Šumník, Hrubý. Kotek, J. Svoboda, Brož, Bednář (Podolí), Obermajer, Urbanec, Andrle, Trapanovski, Livora, Muleme, Mashike, Saňa (Žižkov B), Minařík, Turek, Borovička, Kaiser, Protivínský, Blažek (Vršovice), Dejmek, M. Lafek, Inneman, Pařík, Markuzi, Čermák (Dukla JM), Šindelář, Vachoušek, Sázel, Čácha, Bartoň, Pavlata (Admira B), Červenka, Votava, Novotný, Kubík, Farkaš (Třeboradice), Vrabec, Daňhel, Malčánek, Přibyl, Pešír (Újezd), Dufek, Duka (Královice), Perl, Netušil, Kadlec, Žalud (Tempo), Kravtsiv, T. Junek, Madej, Macej, Kubík, Jireček, M. Krivosheev, Rataj, Michalec, Beňo (Vyšehrad B), Pazdera (Hostivař), Rákosník, Mašlej, Nagy, Kaliba, Bláža, Trýb (ČAFC), Majerčin, Hrazdíra, Šafránek, Stolfa (Uhelné sklady), Mráz, Vybíral, Dovhaniuk, Pekárek, Neveršil, Camara, Kodytek (Braník)

Penalty: 2 (0:2) celkem: 68 (41:27), proměněné 52 neproměněné 16
Minule dvě penalty pro domácí, teď dvě pro hosty. Štefan z Admiry B i Vrána ze Žižkova B byli úspěšní.

ŽK: 30 (18:12) celkem: 631 (298:333)
Stejně jako před týdnem vytáhli rozhodčí třicet žlutých karet. Bez karetního trestu se v tomto kole obešli hráči Tempa a Újezdu Praha 4.

Vyloučení: 1 (1:0) celkem: 30 (16:14)
Jediným vyloučeným byl Špaček z Vršovic. Ten stihl dvě žluté karty během dvou minut a stal se jubilejním třicátým vyloučeným hráčem v soutěži.

Brankáři s nulou: Brankář Újezdu Bojčuk si připsal již svou osmou nulu. Čisté konto v tomto kole udržel ještě Štěpánek (ČAFC) a Pacovský (Tempo).
8 - Bojčuk (Újezd)
6 - Vondrka (Podolí)
4 - Kudláček (Braník), Mačí (Kopanina)
3 - Strazzer (Hostivař), Hradil (Třeboradice), Borský (Uhelné sklady), Babka (Vyšehrad B), Pacovský (Tempo)
2 - Kučera (Uhelné sklady), Šilhavý (Vršovice), Lisa (Královice), Cingel (Admira B), Fišer (Újezd), Štěpánek (ČAFC)
1 - Provazník (Hostivař), Drahorád (ČAFC), Polomský, Sklenář, Foferka (Motorlet B), Žulevič (Admira B), Štika (Žižkov B), Dočekal (Vyšehrad B), Jeřábek (Královice)

Hvězda zápasu Pražská teplárenská přebor - stav po jedenadvacátém kole
Admira B: 6 - Jakub Michálek, 3 - Dominik Cingel, 2 - Michal Douděra, Timothy Pelikán, 1 - Jakub Lupínek, Jakub Šimek, Tomáš Fingerhut, Roman Sázel, Jakub Štefan, Matyáš Heinzel, Tomáš Pavlata.
Braník: 3 - Tomáš Pechač, Adam Trávník, Jan Kudláček, 2 - Lukáš Novák, 1 - Luboš Neveršil, Michal Beneš, Viktor Dovhaniuk, Marco Ceccarelli, Marek Vybíral, Marek Šebák, Vladimír Kodytek, Mohamed Camara.
ČAFC: 4 - Jan Žárský, Martin Chvátal, 3 - Tomáš Kaliba, 2 - Martin Nagy, Jiří Lukáš, 1 - Jakub Wulkan, Lukáš Bláža, Tomáš Fitzel, Miroslav Mašlej, Marek Chrobák, Marek Štěpánek.
Dukla JM: 5 - Ondřej Kotlík, 3 - Ondřej Vrzal, 2 - Jan Markuzi, Jakub Lafek, 1 - Vlastimil Vidlička, Jan Nezmar, Vladimír Solař, Martin Petrák, Viktor Žampa, Filip Novák, Marek Pelc, Nicolas Čermák.
Hostivař: 6 - Jan Kučera, 3 - Jan Nebřenský, František Hák, Jan Penc, 1 - Ondřek Brzák, Jan Mikeš, David Kronovetr, Jiří Krejča, Petr Chyle.
Královice: 5 - Pavel Slánský, 3 - Petr Malík, 2 - Lukáš Lisa, 1 - Pavel Láf, Jiří Ptáček, Jakub Nezbeda, Jan Sus, Jakub Pospíšil, Petr Jeřábek, Michal Krejča, Jakub Nevařil, Petr Vacík, Vojtěch Havlín.
Motorlet B: 3 - Jakub Jonáš, David Hrabina, Jan Karbulka, 2 - Marek Čepelák, Nikolas Salašovič, 1 - Lukáš Maršálek, Jan Penc, Martin Filip, Václav Šíl, Ondřej Janda, Dominik Kostka, Václav Kotrba, David Radosta.
Podolí: 6 - Michal Vondrka, 4 - Václav Hruška, 3 - Robert Jůzek, Martin Bednář, 2 - Jiří Krob, 1 - Jan Červenka, Jan Svoboda.
Přední Kopanina: 4 - Milan Cvrček, 3 - Josef Mačí, 2 - Pavel Šultes, Daniel Urban, Robert Vágner, Michal Pospíšil, Ivo Flaks, Roman Graf, 1 - Jan Řežábek.
Tempo:
4 - David Perl, Pavel Pacovský, 3 - Dan Bláha, 2 - Filip Šmídek, Marek Vltavský, Patrik Geissler, 1 - Dominik Kadlec, Petr Kalaš, David Konejl, Matěj Čech.
Třeboradice: 8 - Petr Viktorin, 5 - Tomáš Kadlec, 4 - Pavel Grznár, 2 - Pavel Červenka, 1 - Milan Čáp, Jan Hradil.
Uhelné sklady: 4 - Jaroslav Procházka, 3 - Tomáš Koubek, 2 - Luboš Hruška, Lukáš Zilvar, Petr Studnička, 1 - Ondřej Koc, Luděk Steinocher, Matěj Pártl, Vojtěch Šafránek, Václav Klán, Adam Borský, Daniel Kocourek.
Újezd Praha 4: 4 - Tomáš Podvín, 2 - Daniel Bojčuk, Jan Jeřábek, Václav Malčánek, Jan Fišer, Jiří Doležel, Zdeněk Hanzlík, 1 - Ondřej Vrabec, Pavel Papež, Ondřej Walter, Martin Daňhel, Daniel Valeš.
Viktoria Žižkov B: 3 - Daniel Konečný, Thanh Tung Duong, 2 - Zdeněk Volek, 1 - Stefan Vilotič, Vojtěch Souček, Daniel Obermajer, Marek Štika, Andrei Sintean, Viktor Pařízek, Vojtěch Mareš, Tomáš Dočekal, Maxmiliano Cabaňa, Michal Vrána, Rostislav Baďura, Tadeáš Zeman.
Vršovice: 5 - Karel Protivínský, 4 - Lukáš Stratil, 2 - Michal Špulka, David Kouřimský, Patrik Tomaides, 1 - Martin Minařík, Petr Maha, Marek Borovička, Vojtěch Junek, Tomáš Vrána.
Vyšehrad B: 7 - Alexandr Krivosheev, 3 - Jiří Heřman, 2 - Sandro Shinjikashvili, Matouš Babka, Jaroslav Macej, 1 - Andrea Pellegrini, Miroslav Hendrych, Daniel Krejdl, Martin Richter.



Fotografie