Pražský zimní fotbalový kalendář
Přehled turnajů
Tipsport liga
Hřiště: SC Xaverov
Adresa: Božanovská 2098, Praha 9 - Horní Počernice
Hrací systém: Čtyři skupiny po čtyřech účastnících (na Xaverově se hrají dvě), z výsledků se tvoří jedna tabulka všech 16 účastníků, vítěz odletí na Malta cup (týdenní herní soustředění na Maltě)
Web: www.tipsport-liga.cz
Memoriál Jiřího Kolína
Hřiště: FK Meteor Praha
Adresa: Bedřichovská, Praha 9 - Kobylisy
Hrací systém: Osm účastníků, každý s každým
Web: www.fkmeteorpraha.cz
Aritma cup
Hřiště: SK Aritma Praha
Adresa: Nad Lávkou 5, Praha 6 - Vokovice
Hrací systém: Osm účastníků, každý s každým
Web: www.aritma.cz
Weber cup
Hřiště: SK Aritma Praha
Adresa: Nad Lávkou 5, Praha 6 - Vokovice
Hřiště: Motorlet Praha
Adresa: Butovická 592/35, Praha 5 - Jinonice
Hrací systém: Dvě skupiny po osmi účastnících, týmy na stejných pozicích v tabulkách si zahrají proti sobě o konečná umístění
Střešovický pohár
Hřiště: SK Střešovice 1911
Adresa: Cukrovarnická 62, Praha 6 - Střešovice
Hrací systém: Devět účastníků, každý s každým
Web: www.sk-stresovice-1911.cz
Zimní turnaj TJ Kyje
Hřiště: TJ Kyje
Adresa: Broumarská 851, Praha 14 – Kyje
Hrací systém: Dvě skupiny po šesti účastnících, týmy na stejných pozicích v tabulkách si zahrají proti sobě o konečná umístění
Web: tjkyje.wgz.cz
LEDEN
Středa 2. ledna
Dukla: Zahájení přípravy
Čtvrtek 3. ledna
Sparta: zahájení přípravy
Slavia: zahájení přípravy a odlet na soustředění do Španělska
Sobota 5. ledna
Tipsport liga: 10.30 Pardubice – Chrudim
Střešovický pohár: 13.00 Střešovice B – Střešovice U19
Pondělí 7. ledna
Bohemians: zahájení přípravy
Úterý 8. ledna
Tipsport liga: 10.30 Jablonec – Pardubice
Středa 9. ledna
Přípravné zápasy: 11.00 Sparta - České Budějovice (na Strahově), 15.00 Mladá Boleslav – Žižkov
Tipsport liga: 10.30 Hradec Králové – Příbram, 13.00 Vlašim – Ústí nad Labem
Čtvrtek 10. ledna
Tipsport liga: 10.30 Jablonec - Varnsdorf
Sobota 12. ledna
Přípravné zápasy: 10.30 Bohemians - Žižkov (na Tempu), 14.00 Chotěbuz – Sparta
Tipsport liga: 10.30 Ústí nad Labem – Hradec Králové, 13.00 Vlašim – Příbram
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Admira – Kladno, 12.00 Radotín – Zápy, 14.00 Hořovicko – Zbuzany, 16.00 Meteor – Králův Dvůr
Weber cup, skupina A: 9.00 Hvozdnice – Kladno U19, 11.00 Nebušice – Klecany, 13.00 Velká Dobrá – Admira U19
Weber cup, skupina B: 10.00 Střešovice – Motorlet U19, 12.00 Meteor U19 – Podolí, 14.00 Zbraslav – Jíloviště (vše Motorlet), 17.00 Spoje – 1999 Praha (Aritma)
Střešovický pohár: 10.00 Střešovice U19 – Suchdol, 12.00 Vršovice U19 – Střešovice B, 14.00 Dřetovice – Střešovice C, 16.00 Statenice - Chlumec
Neděle 13. ledna
Slavia: návrat ze soustředění ve Španělsku
Tipsport liga: 10.30 Pardubice – Varnsdorf, 13.00 Chrudim - Jablonec
Pondělí 14. ledna
Dukla: odjezd na soustředění do Hradce Králové
Střešovický pohár: 19.00 Velké Přílepy – Střešovice U19
Úterý 15. ledna
Tipsport liga: 10.30 Příbram – Ústí nad Labem
Středa 16. ledna
Bohemians: odlet na soustředění do Turecka
Přípravné zápasy: 11.00 Sparta - Vltavín (na Strahově), 17.00 Dukla – Živanice (v Hradci Králové), Žižkov - Litoměřicko (místo bude upřesněno)
Tipsport liga: 10.30 Hradec Králové – Vlašim, 13.00 Varnsdorf - Chrudim
Pátek 18. ledna
Sparta: odlet na soustředění do Španělska
Sobota 19. ledna
Přípravné zápasy: Slavia - Ústí nad Labem (na Strahově), Bohemians - FK Karabach (v Turecku), 11.00 Vyšehrad – Slavia junioři, 12.00 Hradec Králové – Vltavín, 14.00 Dukla – Chrudim (v Hradci Králové)
Dukla: návrat ze soustředění v Hradci Králové
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Meteor – Zbuzany, 12.00 Králův Dvůr – Admira, 14.00 Kladno – Radotín, 16.00 Hořovicko - Zápy
Weber cup, skupina A: 9.00 Aritma B – Klecany, 11.00 Kladno U19 – Admira U19, 13.00 Velká Dobrá – Nebušice
Weber cup, skupina B: 15.00 Meteor U19 – Zbraslav (Aritma), 16.00 Jíloviště – Motorlet U19 (Motorlet), 17.00 Střešovice – Spoje (Aritma), 18.00 1999 Praha – Podolí (Motorlet)
Střešovický pohár: 10.00 Střešovice B – Střešovice C, 12.00 Statenice – Velké Přílepy, 14.00 Dřetovice – Suchdol, 16.00 Vršovice U19 – Chlumec
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje – Dubeč, 12.15 Vyšehrad U19 – Březiněves, 14.30 Pátek – Dolní Chabry
Neděle 20. ledna
Přípravné zápasy: 11.00 Jablonec – Žižkov (ve Mšeně)
Aritma cup: 15.30 Řepy – Řeporyje
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Meteor U18 – Bohnice, 12.15 Admira U19 – Dolní Počernice, 14.30 Troja - Praga
Pondělí 21. ledna
Slavia: odlet na soustředění do Portugalska
Střešovický pohár: 19.00 Střešovice U19 – Vršovice U19
Úterý 22. ledna
Přípravné zápasy: 14.00 Dukla – Příbram (v Berouně), Slavia - Beijing Guoan (v Portugalsku), Bohemians - Sion (v Turecku)
Středa 23. ledna
Přípravné zápasy: 11.00 České Budějovice – Vyšehrad
Weber cup, skupina A: 19.00 Aritma kom. - Hvozdnice
Pátek 25. ledna
Přípravné zápasy: 13.00 Drážďany – Dukla, Sparta - (ve Španělsku)
Sobota 26. ledna
Přípravné zápasy: Sparta - (ve Španělsku), 10.30 Ústí nad Labem – Vltavín, 11.00 Vyšehrad – soupeř v jednání, 13.30 Žižkov - Slavia junioři (na Xaverově), Bohemians – Piast Gliwice (v Turecku)
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Radotín – Králův Dvůr, 12.00 Hořovicko – Kladno, 14.00 Zbuzany – Zápy, 16.00 Admira - Meteor
Weber cup, skupina A: 9.00 Aritma kom. – Klecany, 11.00 Admira U19 – Hvozdnice, 13.00 Kladno U19 – Nebušice, 15.00 Aritma B – Velká Dobrá
Weber cup, skupina B: 12.00 Spoje – Motorlet U19, 14.00 Podolí – Střešovice (oba zápasy Motorlet), 17.00 Jíloviště – Meteor U19, 19.00 Zbraslav – 1999 Praha (oba zápasy Aritma)
Střešovický pohár: 10.00 Střešovice U19 – Statenice, 12.00 Velké Přílepy – Dřetovice, 14.00 Suchdol – Vršovice U19, 16.00 Chlumec – Střešovice B
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Bohnice – Praga, 12.15 Dolní Počernice – Troja, 14.30 Meteor U18 – Admira U19
Neděle 27. ledna
Přípravné zápasy: Slavia - Salzburg (v Portugalsku)
Aritma cup: 9.30 Zbuzany B – Nebušice B, 11.30 Řeporyje – Roztoky, 13.30 Košíře – Vonoklasy, 15.30 Kunratice B – Řepy
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Dolní Chabry – Dubeč, 12.15 Pátek - Březiněves
Úterý 29. ledna
Weber cup, skupina A: 20.00 Aritma B – Aritma kom.
Turnaj TJ Kyje: 18.30 Kyje – Vyšehrad U19
Středa 30. ledna
Přípravné zápasy: 17.00 Kladno – Vyšehrad
Weber cup, skupina B: 19.00 1999 Praha – Jíloviště (Aritma)
Čtvrtek 31. ledna
Přípravné zápasy: 11.00 Plzeň - Vltavín
ÚNOR
Pátek 1. února
Sparta: návrat ze soustředění ve Španělsku
Sobota 2. února
Přípravné zápasy: 11.00 Kolín – Vyšehrad, 11.00 Varnsdorf – Žižkov, 14.00 Dukla - Bohemians, Slavia - Rosenborg Trondheim (v Portugalsku)
Slavia: návrat ze soustředění v Portugalsku
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Admira – Radotín, 12.00 Meteor – Zápy, 14.00 Králův Dvůr – Hořovicko, 16.00 Kladno - Zbuzany
Weber cup, skupina A: 9.00 Aritma kom. – Velká Dobrá, 11.00 Klecany – Hvozdnice, 13.00 Admira U19 – Nebušice
Weber cup, skupina B: 12.00 Motorlet U19 – Meteor U19 (Motorlet), 15.00 Střešovice – Zbraslav (Aritma), 18.00 Spoje – Podolí (Motorlet)
Střešovický pohár: 12.00 Dřetovice – Vršovice U19, 14.00 Statenice – Střešovice B, 16.00 Velké Přílepy – Chlumec
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje – Pátek, 12.15 Dubeč – Vyšehrad U19, 14.30 Dolní Chabry - Březiněves
Neděle 3. února
Aritma cup: 9.30 Roztoky – Zbuzany B, 11.30 Košíře – Kunratice B, 13.30 Vonoklasy – Řeporyje, 15.30 Nebušice B – Řepy
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Admira U19 – Bohnice, 12.15 Troja – Meteor U18, 14.30 Praga – Dolní Počernice
Středa 6. února
Weber cup, skupina A: 19.00 Kladno U19 – Aritma B
Víkend 9. a 10. února
FORTUNA LIGA: 20. kolo (Slavia - Teplice, Sparta - Bohemians, Dukla - Ostrava), přesné termíny se ještě budou upřesňovat
Sobota 9. února
Přípravné zápasy: 11.00 Vyšehrad – Sparta junioři, 12.00 Hradec Králové – Žižkov, 13.00 Vyšehrad – Motorlet
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Zápy – Kladno, 12.00 Zbuzany – Králův Dvůr, 14.00 Radotín – Meteor, 16.00 Hořovicko - Admira
Weber cup, skupina A: 9.00 Admira U19 – Aritma kom., 11.00 Klecany – Kladno U19, 15.00 Nebušice – Aritma B
Weber cup, skupina B: 13.00 Meteor U19 – 1999 Praha, 17.00 Jíloviště – Střešovice (oba zápasy Aritma), 18.00 Podolí – Motorlet U19 (Motorlet)
Střešovický pohár: 10.00 Dřetovice – Střešovice U19, 12.00 Vršovice U19 – Velké Přílepy, 14.00 Střešovice B – Suchdol, 16.00 Střešovice C – Chlumec
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Bohnice – Dolní Počernice, 12.15 Meteor U18 – Praga, 14.30 Admira U19 - Troja
Neděle 10. února
Aritma cup: 9.30 Zbuzany B – Řeporyje, 11.30 Kunratice B – Roztoky, 13.30 Vonoklasy – Nebušice B, 15.30 Košíře – Řepy
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Pátek – Vyšehrad U19, 12.15 Březiněves – Dubeč, 14.30 Kyje – Dolní Chabry
Středa 13. února
Weber cup, skupina A: 19.00 Hvozdnice – Velká Dobrá
Čtvrtek 14. února
Evropská liga: 19.00 Slavia – Genk
Víkend 16. a 17. února
FORTUNA LIGA: 21. kolo (Dukla – Sparta, Bohemians – Olomouc, Plzeň - Slavia), přesné termíny se ještě budou upřesňovat
Sobota 16. února
Přípravné zápasy: 11.00 Mšeno – Vyšehrad, 14.00 Žižkov - Admira (na Tempu)
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Admira – Zbuzany, 12.00 Radotín – Hořovicko, 14.00 Králův Dvůr – Zápy, 16.00 Meteor - Kladno
Weber cup, skupina A: 9.00 Klecany – Admira U19, 11.00 Hvozdnice – Aritma B, 13.00 Velká Dobrá – Kladno U19, 15.00 Nebušice – Aritma kom.
Weber cup, skupina B: 14.00 Motorlet U19 – 1999 Praha, 16.00 Podolí – Zbraslav (oba zápasy Motorlet), 17.00 Střešovice – Meteor U19, 19.00 Spoje – Jíloviště (oba zápasy Aritma)
Střešovický pohár: 10.00 Střešovice C – Statenice, 12.00 Střešovice B – Dřetovice, 14.00 Suchdol – Velké Přílepy, 16.00 Chlumec – Střešovice U19
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje – Březiněves, 12.15 Dolní Chabry – Vyšehrad U19, 14.30 Dubeč - Pátek
Neděle 17. února
Aritma cup: 9.30 Zbuzany B – Košíře, 11.30 Řepy – Roztoky, 13.30 Řeporyje – Nebušice B, 15.30 Kunratice B – Vonoklasy
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Troja – Bohnice, 12.15 Praga – Admira U19, 14.30 Dolní Počernice – Meteor U18
Pondělí 18. února
Střešovický pohár: 19.00 Střešovice U19 – Střešovice C
Úterý 19. února
Weber cup, skupina A: 19.00 Aritma kom. – Kladno U19
Střešovický pohár: 19.00 Velké Přílepy – Střešovice B
Středa 20. února
Weber cup, skupina B: 19.00 Zbraslav – Spoje (Aritma)
Pátek 22. února
Weber cup, skupina B: 18.30 Zbraslav – Motorlet U19 (Motorlet)
Víkend 23. a 24. února
FORTUNA LIGA: 22. kolo (Zlín – Bohemians, Liberec – Dukla, Sparta – Ostrava, Slavia - Slovácko), přesné termíny se ještě budou upřesňovat
Sobota 23. února
Přípravné zápasy: 11.00 Vyšehrad – Neratovice-Byškovice
Memoriál Jiřího Kolína: 10.00 Hořovicko – Meteor, 12.00 Kladno – Králův Dvůr, 14.00 Zápy – Admira, 16.00 Zbuzany - Radotín
Weber cup, skupina A: 9.00 Klecany – Velká Dobrá
Weber cup, skupina B: 13.00 Meteor U19 – Spoje, 17.00 1999 Praha – Střešovice (oba zápasy Aritma), 18.00 Jíloviště – Podolí (Motorlet)
Střešovický pohár: 12.00 Střešovice C – Velké Přílepy, 14.00 Chlumec – Suchdol, 16.00 Vršovice U19 – Statenice
Turnaj TJ Kyje: 10.00 o konečné 11. místo, 12.15 o 9. místo, 14.30 o 7. místo
Neděle 24. února
Přípravné zápasy: Žižkov - České Budějovice
Aritma cup: 9.30 Řepy – Vonoklasy, 11.30 Kunratice B – Zbuzany, 13.30 Nebušice B – Roztoky
Weber cup, skupina A: 15.30 Admira U19 – Aritma B
Turnaj TJ Kyje: 10.00 o konečné 5. místo, 12.15 o 3. místo, 14.30 finále
Čtvrtek 28. února
Aritma cup: 19.00 Řeporyje - Košíře
BŘEZEN
Víkend 2. a 3. března
FORTUNA LIGA: 23. kolo (Liberec – Sparta, Dukla – Olomouc, Bohemians - Slavia), přesné termíny se ještě budou upřesňovat
Sobota 2. března
Přípravné zápasy: 11.00 Vyšehrad – Vykáň
Střešovický pohár: 14.00 Suchdol – Střešovice C, 16.00 Statenice - Dřetovice
Neděle 3. března
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: 17. kolo 10.15 Žižkov - Prostějov
Aritma cup: 9.30 Řepy – Zbuzany B, 11.30 Roztoky – Vonoklasy, 13.30 Nebušice B – Košíře, 15.30 Řeporyje – Kunratice B
Víkend 9. a 10. března
FORTUNA LIGA: 24. kolo (Slavia – Ostrava, Karviná – Bohemians, Zlín – Dukla, Sparta - Plzeň), přesné termíny se ještě budou upřesňovat
1. jarní kola ČFL, divizí, přeboru, 1. A a 1. B tříd: přesné termíny se ještě budou upřesňovat
Sobota 9. března
Střešovický pohár: 13.00 Střešovice C – Vršovice U19, 15.00 Suchdol – Statenice, 17.00 Chlumec - Dřetovice
Neděle 10. března
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: 18. kolo 18.00 Brno - Žižkov
Aritma cup: 9.30 Vonoklasy – Zbuzany B, 11.30 Roztoky – Košíře, 13.30 Nebušice B – Kunratice B