Nezbývá než věřit, že se na druhé místo ještě dotáhneme, burcuje gólman Chundela z béčka Aritmy
Bylo to utkání o druhé místo, co se stalo, že to Aritmě B nevyšlo?
Cítili jsme to tak, že jedeme na Vyšehrad s tím, že tady chceme zápas zvládnout. Ale už v prvním poločase toho měli domácí fakt hodně, od začátku jsme tahali za kratší konec a nevypadalo to vůbec dobře.
Ve hře bylo hodně, dolehl na vás tlak?
Věděli jsme, že se hraje o druhé místo. Byl to zároveň zápas, který dával možnost udržet se v boji o titul v přeboru. Bohužel se nám to nepodařilo.
Aritma B přečkala i díky vám spoustu šancí, před poločasem přišlo vyrovnání, čekal bych, že vás to nakopne. Co vy?
Musím říct, že když jsme dali gól, tak jsem koukal hned na čas a říkal jsem si, že je to skvělé načasování. Byla nějaká čtyřicátá minuta, to je přesně ten okamžik, který nás v tomhle utkání může nabudit.
To se nestalo, proč?
Bohužel tomu tak nebylo. Něco jsme si k výkonu řekli v šatně, vrátili jsme se na hřiště a pokračovali jsme v tom výkonu, který jsme předváděli po většinu prvního poločasu.
Inkasovali jste také rychle branku na 1:2.
Za stavu 1:2 jsme pořád byli blízko, mohli jsme se dotáhnout. Někdo mohl třeba trefit šibenici... Tlačili jsme se tam, byly nějaké šance. Nebo spíš nějaké pološance než loženky. Ale nedopadlo to, gól na 3:1 pro domácí to asi potvrdil a ten zápas se od té doby spíš už jen dohrával.
Šancí měl Vyšehrad opravdu hodně, jste nakonec rád, že to bylo "jen" 1:4?
Zachytal jsem si každopádně. Co se týče těch inkasovaných branek a výsledku, jak se to vezme. V poločase jsem byl rád, že to bylo 1:1. Na konci 4:1 je takové smutné. Je ale pravda, že člověk asi ještě může být rád. Ale dostat čtyři góly, to není nikdy pozitivní věc.
Momentálně jste ztratili druhé místo, najdete sílu se o něj ještě poprat?
Musíme věřit, nic jiného nezbývá. Musíme se na poslední kola kvalitně připravit a dát do toho všechno. Nějakým způsobem o to chceme zabojovat.
Aritma B ztratila body i v souboji se Spartakem Kbely, která ztráta mrzí víc?
Je tam rozdíl. Tady byl Vyšehrad prostě lepší. V tom druhém utkání jsme byli jednoznačně lepší my. Měli jsme snad deset šancí a šest mohlo skončit bez problémů gólem. Kdybychom vyhráli čtyři, pět jedna, tak se nemohl nikdo divit. My jsme bohužel ty šance neproměnili a skončilo to 1:1, takže jsme ztratili dva body.
Pátá liga v Praze je známá tím, že každý vlastně může porazit každého, nebo mu vzít alespoň body. Vy jste třeba obrali jako první na jaře Žižkov B. Dává vám i tohle víru?
Nic jiného, než věřit, nám nezbývá. Ztrácí se, favoriti ztrácejí. Musíme doufat, že aspoň na druhé místo se dotáhneme.