Foto: PFS
Pražský výběr U12 absolvoval závěrečný kemp

Pražský výběr U12 absolvoval závěrečný kemp

V metropoli proběhl III. kemp výběru Prahy U12, který se v letošní sezoně týká hráčů ročníku 2014. Na kemp byl pozván užší výběr 16 hráčů. Celkově se v letošní sezoně zapojilo v rámci kempů 45 hráčů z 24 pražských klubů.

Hráči z neligových klubů absolvovali opět dvě tréninkové jednotky. Nyní trenéři vytvoří finální nominaci na semifinálový turnaj, kde bude výběr reprezentovat Pražský fotbalový svaz v kvalifikaci na Memoriál Vladimíra Betky.