Foto: PFS
#17 Podcast Fotbal Praha | Tomáš Rothe: Střešovice do divize. Neřekli jsme poslední slovo, chceme postoupit
04.07.2024

#17 Podcast Fotbal Praha | Tomáš Rothe: Střešovice do divize. Neřekli jsme poslední slovo, chceme postoupit

Jako střešovický patriot se nebojí hovořit o vysokých cílech, ale nezapomíná ani na pokoru. Vždyť jeho klub z Prahy 6 byl letos v Pražská teplárenská přeboru nováček. Ovšem nutno dodat, že velmi úspěšný. Jen tři body ho dělily od nejlepší čtyřky tabulky. „I proto bychom měli cílit výš. Postup do divize by byl pro nás všechny sen,“ má jasno záložník Tomáš Rothe.

V klubu je zapojena celá jeho rodina. Táta jako místopředseda, bratr kapitán C týmu a sám Tomáš léta drží zálohu áčka. „A maminka je naše fanynka číslo 1. Nechybí na žádném zápase. Nejvíc je slyšet, když mě někdo fauluje,“ směje se při své odpovědi střešovický fotbalista.

Ve vedení klubu už mu prý chystají pozici. „Táta by si přál, abych byl jednou předsedou. Uvidíme, jak to dopadne. Ale je fakt, že na hřiště to mám doslova pár kroků, což štve nejvíc přítelkyni. Na hřišti prý trávím víc času, než je povinná tréninková docházka,“ rozesměje se při dalších slovech.

V dalším díle podcastu Fotbal Praha jsme si s Tomášem Rothem, fotbalistou přeborových Střešovic, povídali o tom, co stálo za jejich úspěšnou nováčkovskou sezonou, jak reálné je prát se o postup do divize a kdo jim bude největším soupeřem. Nechyběla ani IT vsuvka o Tomášově práci právě v tomto, pro fotbalisty netradičním, oboru.

Celou epizodu si můžete poslechnout na:

Spotify

Apple podcastSouvisející články