Dozvuky Pražská teplárenská přeboru: Kolovraty a Čafka otočily tři zápasy po prohraném poločase
10.07.2024

Prohrát nakonec utkání, ve kterém můj tým vyhrál první půli, to mrzí dvojnásob. V právě skončeném ročníku Pražská teplárenská přeboru se to přihodilo v 16 případech. To je v průměru každé patnácté utkání.

Desetkrát dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu domácí, šestkrát hosté. Ve čtyřech případech rozhodl o vítězství původně prohrávajícího mužstva gól v nastaveném čase.

Nejúspěšnějšími týmy v tomto směru byly Kolovraty (2 doma/1 venku) a Čafka (2 doma/1 venku), které zvrátily nepříznivý poločasový stav třikrát. Dvakrát to dokázaly Dukla JM (1/1), Zličín (1/1) a Motorlet B (1/1). Jednou pak Střešovice, Královice, Vyšehrad a D. Chabry.

Naopak Přední Kopanina, Tempo, Třeboradice a Uhříněves si v tomto směru zapsaly nulu - ty neotočily ani jeden mač, v němž by prohrávaly po skončení prvního poločasu.

Na druhou stranu - potěšitelně se vyvíjející skóre nedokázala udržet a prohrála třikrát (z toho dvakrát na vlastní trávě) Uhříněves. Dvakrát Královice (0/2) a přímo sestupující Braník (0/2). Naopak žádnou porážku po vyhraném prvním poločase si nepřipsaly Kolovraty, Tempo, Přední Kopanina, Zličín, Motorlet B a Vyšehrad.

Přehled utkání se skóre otočeným po prvním poločase
4. kolo: Podolí - Kolovraty 2:4 (1:0), rozhodující branky 85. a 91. Hynek.
4. kolo: D. Chabry - Dukla JM 3:5 (3:2)
10. kolo: Kolovraty - Třeboradice 6:3 (2:3)
10. kolo: ČAFC - Střešovice 2:1 (0:1), rozhodující branka 85. Matoušek.
10. kolo: Motorlet B - Braník 3:2 (1:2), rozhodující branka 87. Vorlíček.
17. kolo: Kolovraty - Uhříněves 3:2 (1:2), rozhodující branka 91. Lechner.
18. kolo: Žižkov B - Královice 4:5 (3:1), rozhodující branka 83. Hruška.
18. kolo: Zličín - Dukla JM 2:1 (0:1)
23. kolo: Střešovice - Podolí 3:2 (1:2)
24. kolo: Uhříněves - Zličín 1:2 (1:0), rozhodující branka 92. Kohout.
26. kolo: Vyšehrad - Královice 5:2 (1:2), rozhodující branka 90. Kankara.
28. kolo: Uhříněves - Motorlet B 2:4 (1:0), rozhodující branky 78. a 88. Sejdija.
29. kolo: Dukla JM - Královice 3:1 (0:1), rozhodující branky 80. Solař, 86. Kromeš.
29. kolo: D. Chabry - ČAFC 3:2 (0:1)
30. kolo: ČAFC - Braník 3:1 (0:1), rozhodující branky 81. Machurka, 93. Huňka.
16. kolo: Žižkov B - ČAFC 1:2 (1:0), rozhodující branky 83. Vlasák, 87. Knap.