Foto: Jiří IPSER
VIDEO: Osmigólová oslava titulu na Kopanině i velký boj o krále střelců. Podívejte se!
13.06.2024

VIDEO: Osmigólová oslava titulu na Kopanině i velký boj o krále střelců. Podívejte se!

Pražská teplárenská přebor se chýlí ke konci a některým klubům už v zápasech o moc nejde, to ale neznamená, že nepadají góly! Právě naopak, předposlední kolo i přes jednu bezbrankovou remízu přineslo průměr skoro pět branek na zápas, a tak se je v sestřihu z klubových kamer na co dívat.

Přední Kopanina měla po domácím zápase proti Dolním Chabrům naplánované oslavy titulu. Sobě i svým fanouškům nadělila parádní podívanou a výhru 8:1. Kopanina zároveň už před zápasem vyhlásila, že chce dotáhnout Vojtěcha Ptáčka na nejlepšího střelce přeboru. V zápase dal čtyři góly, což ho dostalo už na celkový počet 30 branek za sezonu. Před zápasem to byla meta, kam mířil, protože přesně tolik branek měl na svém kontě Jiří Heřman ze Slavoje Vyšehrad, jenže…

S chutí si uplynulý víkend zastřílel také druhý tým přeboru. Za Vyšehrad zaznamenal právě Jiří Heřman hattrick při výhře 6:0 nad Třeboradicemi. Skvělá bitva o nejlepšího střelce!

Sobotní dopoledne přineslo ještě jeden hattrick. Ve Střešovicích dělal v druhé půli velké problémy domácí obraně Filip Novák z Dukly Jižní Město. Tři góly dal, na jeden nahrál a přispěl k výhře 5:0.

Průměr vstřelených gólů v tomto kole vytáhla nahoru i dramatická remíza v Kolovratech. Domácí tým ztratil v souboji s Žižkovem B vedení 3:1 a musel se spokojit jen s bodem.

Z technických důvodů v sestřihu chybí góly z utkání Královice – Zličín (0:2)Fotografie

Související články