Foto: Nikol Kuncová
VIDEO: Zisk titulu ve stylu, ale také skvělý přímý kop Kubce z ČAFC. Podívejte se!
06.06.2024

VIDEO: Zisk titulu ve stylu, ale také skvělý přímý kop Kubce z ČAFC. Podívejte se!

Přední Kopanina slaví po minulém týdnu pražský double! Po výhře 3:1 ve finále Teskahor poháru proti Zličínu si zajistila o víkendu proti stejnému soupeři zisk titulu v Pražská teplárenská přeboru. Přeborové klání bylo mnohem méně vyrovnané, Kopanina nenechala nic náhodě a rozstřílela soupeře 6:0. Na všechny góly se můžete podívat v sestřihu z klubových kamer.

Šest branek, ale mnohem větší drama – to byl strhující souboj Třeboradic se Střešovicemi. Hostující Střešovice už měly po proměněné penaltě v 90. minutě výhru na dosah, jenže pak přišlo vyrovnání na 3:3 v nastaveném čase.

Kolovraty poslaly definitivně pryč z přeboru Braník výhrou 3:0. Moc se povedl například třetí gól, kdy se centr z přímého kopu z dálky zakroutil na hlavu Votřela, který jej poslal parádně mimo dosah gólmana.

Skvělá trefa byla k vidění i v dalším důležitém souboji, který byl sledovaný kvůli vyrovnanému boji o udržení. Daniel Kubec z ČAFC poslal do sítě Dolních Chaber parádní přímý kop, domácí tým ale i tak vyhrál 3:2 a posílil naději na záchranu. Související články