Souhrn 24. hraného kola přeboru: Divoký závěr na Dukle JM i první výhra Braníku. Šlágr zvládlo lépe Tempo
06.05.2024

Fotbalisté Braníku oživili naděje na záchranu v Pražská teplárenská přeboru: ve 25. kole (24. hraném) se dočkali první jarní výhry, když doma porazili Motorlet B 4:1. Šest kol před koncem ztrácejí šest bodů na Dolní Chabry, které jsou první nad přímými sestupovými pozicemi. Právě Chabry nezvládly důležité domácí utkání proti Uhříněvsi - hosté je po výhře 3:0 v tabulce o bod přeskočili. Jarní trápení a čekání na výhru pokračuje v Podolí, které v divokém závěru a třech gólech v nastaveném čase na hřišti Dukly JM vybojovalo aspoň remízu 2:2. Na čele přeboru se nic nezměnilo: první Přední Kopanina smetla Královice na jejich hřišti 6:0, Tempo zvítězilo ve šlágru kola na trávníku Zličína 3:1 a Vyšehrad vyhrál přesvědčivě 4:0 na půdě Žižkova B.

SK Třeboradice - Sokol Kolovraty 1:2 (1:1)
Branky: 44. Šťovíček – 6. Vejr, 69. Kalenda. ŽK: 51.Pozníček, 51. R. Klouček, 59. trenér Novák, 69. Jurčík– 72. Vejr, 90.+1 Brom, 90.+3 D. Hájek. Rozhodčí: Nebáznivý – Kučera, Tvrz. Diváků: 50.
Třeboradice: Prebsl – Pozníček, Jurčík, Červenka, J. Hájek – Moltaš (61. F. Hruška), R. Klouček (69. Ploc) – Kraus (84. Lebovych), Vávra, R. Farkaš (61. Slánský) – Šťovíček (69. Ježek). Trenér: Jan Novák.
Kolovraty: Morávek – Ráža, Votřel, Vejr, Žitný – Ponert – S. Pokorný (80. P. Klouček), D. Hájek, J. Brom, Kalenda (87. Bláha) – Hladký (90.+2 F. Hruška). Trenér: Jakub Slezáček.

Ohlasy utkání
Jan Novák (Třeboradice): Z naší strany to nebyl špatný zápas. Vstup jsme neměli špatný, ale bohužel z prvního rohu, které mají Kolovraty silné, jsme inkasovali. Naštěstí nás to moc nerozhodilo a vytvářeli jsme si, zejména po stranách, šance, ale vždy tomu chyběla přesná finální přihrávka, nebo jsme byli ve vápně v málo lidech. Naštěstí se nám podařilo ještě do poločasu vyrovnat. Druhá půle byla vyrovnaná a hra se odehrávala převážně mezi vápny. V 70. minutě jsme ale ztratili míč ve středu a soupeř rychlým protiútokem rozhodl. Pro nás trošku kruté, protože si nemyslím, že bychom byli horším týmem. Zápasu by podle mě více slušela remíza.
Jakub Slezáček (Kolovraty): K jarní formě Třeboradic jsme měli respekt. Především pouhých šest inkasovaných branek za osm kol je mimořádné číslo. Tento samotný fakt by nám dával pramalou naději bodovat, pokud bychom bránili jako poslední zápasy. To se ale nestalo. Kluci to vzali za ten správný konec a v závěru padali obličeji do střel a zisk tří cenných bodů jim je odměnou. Průběh utkání byl jinak vyrovnaný, ale možností skórovat jsme měli přeci jen víc my. Mohli jsme odskočit na rozdíl dvou branek po standardkách i samostatném úniku, ale místo toho přišel nepříjemný šatňák. Po té zlé sérii jsem měl trošku “červíka“, jestli to s klukama nezamává, ale druhou půli ukázali to pravé srdce a výhru vydřeli.

Nejlepší hráč SK Třeboradice: Michal Vávra
Nejlepší hráč Sokol Kolovraty: Tomáš Vejr

FC Zličín - FC Tempo Praha 1:3 (1:2)
Branky: 27. Bagou – 45. a 65. Sedlář, 21. Babický. ŽK: 28. Weiss – 51. Sedlář, 72. Trajhan. Rozhodčí: Zelený – Jakl, Vondráček. Diváků: 170.
FC Zličín: Hlous – J. Petrák, O. Kučera (71. Tuháček), Šmalcl, Ondrejka - Plánička, Kohout, Žák, Weiss (32. Merta) - Bagou, Košút (43. Jiras). Trenér: Zdeněk Kudela.
FC Tempo: Pacovský – Kleček, Viktorin, Hampapa, D. Krejčí - Jakub Havlíček (58. Rakušan), Trajhan - Babický (84. Sobotka), T. Havlíček (84. Schwank), Pytlíček - Sedlář (72. J. Klouček). Trenér: Petr Vanko.

Zdeněk Kudela (Zličín): Opakovaně zase v domácím utkání zůstalo jen u keců v kabině. Jde se do zápasu, každý kouká na druhého a výkon byl nulový. Nejde hrát s takovým přístupem. Soupeř vyhrál zaslouženě, protože my jsme zápas odehráli tak, že se každý vyhýbal soubojům. Nikdo nic nepřinesl. Myšlenkami nevím, kde hráči byli, protože, když poslouchám před zápasem řeči v kabině, jak to všechno vždycky uděláme... To je pak člověku hanba před lidmi, co na zápas přišli. Tak se omlouvám, že jsme předvedli takový strašný výkon. Doplácíme na to, že třeba hráči odjeli na dovolenou a my jsme za ně neměli náhradu, pak je to znát. Pokud si tohle neuvědomí, že musíte mít nějaký vztah ke klubu, za který hrajete, tak je to potom špatné. Já jsem tady druhý rok a ještě jsem to v kabině říkal, že nás ještě nikdy neporazili, ale tentokrát byl náš výkon k nehodnocení. Soupeř vyhrál zaslouženě.
Petr Vanko (FC Tempo): Kdybychom dali aspoň půlku šancí, tak zápas skončil daleko větším rozdílem. Chtěl bych klukům poděkovat za opravdu dobrý výkon. Oproti minulým zápasům, kdy jsme proti Zličínu neuspěli, jsme změnili taktiku a řekl bych, že jsme si za celý zápas vytvořili velkou spoustu šancí. Ale hodně jsme jich nedali, což mě mrzí, protože mohlo být rozhodnuto daleko dříve. Na druhou stranu i tři vstřelené góly jsou super. Výhra na hřišti jednoho z nejlepších týmů přeboru se počítá, jsme spokojení. Soupeř nám dal gól po situaci, co snad ani nebyla šance, ale Košút ukázal, jak je silný. Ve druhé půli jsme vsadili na brejky, věřili jsme, že je budeme trhat. To se povedlo. V tom vyšlo všechno, co jsme si předsevzali. Možná se to proti podzimu otočilo, tehdy jsme si vybrali takovou tu smůlu... Pochválit musím i defenzivu. Třeba Petr Viktorin měl přípravu takovou nijakou, asi se necítil nejlépe. Já jsem mu říkal, že jeho šance přijde a pro mě je to pořád naprosto klíčový hráč. To, že neodehrál první zápasy v základu, nic neznamená. Teď potvrzuje, že je to jeden z nejlepších hráčů, co běhal po přeborových trávnících. Ty jeho zkušenosti, to se nedá nikde natrénovat. Má obrovskou kvalitu, za mě klobouk dolů. Útočníci Zličína jsou vynikající a on to zvládl velice dobře. Situace v tabulce je taková, že na prvního pořád ztrácíme šest bodů, snažíme se kluky učit přemýšlet tak, že se díváme jenom nahoru. Nechceme se dívat pod sebe. Samozřejmě, že to není tak, že bych nerespektoval sílu soupeřů, co jsou pod námi, ale chceme v hráčích budovat zdravé sebevědomí. Ale asi by se to rovnalo zázraku, kdyby Kopanina šestibodový náskok prohospodařila. My chceme každopádně dopadnout co nejlépe a pořád je to pro nás obrovská motivace skončit na co nejvyšší příčce. Jsme druzí a chceme, aby to tak minimálně skončilo na konci sezony.

Nejlepší hráči FC Zličín: nikdo
Nejlepší hráč FC Tempo Praha: Štěpán Sedlář

ABC Braník - FK Motorlet Praha B 4:1 (2:0)
Branky: 18. Tomeček, 22. Bergmann, 56. Richter, 81. Macho – 90.+1 Čvirk. ŽK: 65. Macho – 45.+1 M. Blažek, 76. Ježek. Rozhodčí: Pazderský – Sýkora, Andras. Diváků: 60.
Braník: Mařík – Chaban (81. Kodytek), Platil, Vybíral, Benca – Šebák, Jesze (90. Baborák), Tomeček (81. Srba), Macho, Richter (86. Palko) – Bergmann (86. Rapant). Trenér: Petr Hejduk.
Motorlet B: Šmerda – Čuba, Musil (46. Sejdija), Čepelák, Ježek – Křižka (78. J. Hraško), M. Novotný, Latchvliani (67. Krátoška), Krym (78. M. Hraško) – Hrabina (67. Čvirk), M. Blažek. Trenér: Filip Fuchsa.

Petr Hejduk (Braník): Konečně jsme podali dobrý výkon, který zároveň vedl k dobrému výsledku. Zápasů, kdy jsme hráli dobře a nebodovali, nebo brali jen bod za remízu, jsme za tuto sezonu zažili už dost. Z Motorletu jsme měli respekt, a proto jsme si na začátek zápasu zvolili defenzivní taktiku. Když se nám ale zároveň v prvních pětadvaceti minutách podařilo dvakrát skórovat, nebyl důvod nic měnit. Velmi zodpovědně a pozorně jsme odehráli celý zápas. Byť hosté měli v některých fázích zápasu převahu a zahrávali velké množství standardek, tak celý náš tým odehrál zápas do defenzivy spolehlivě. Gól, který jsme dostali v nastavení, nás tím spíš mrzí. Naopak jsem rád, že velmi dobře zvládli svoji premiéru v základu A-týmu Roman Benca a Yarik Chaban. Hlavní roli ale sehrál tým a důležitá je výhra. Ta je pro nás vzpruhou do další práce.
Filip Fuchsa (Motorlet B): Od začátku zápasu se nám nedařilo to, co jsme chtěli hrát. I když jsme měli více času míč v držení, tak jsme byli dopředu málo nebezpeční. Mezi 18. a 22. minutou jsme obdrželi dva góly z rychlých protiútoků. Do konce poločasu jsme sice měli pár náznaků šancí, ty jsme bohužel nedotáhli do konce. Ve druhé půli naše hra již postrádala konstruktivní řešení a soupeř ještě dvakrát trestal, opět z brejku a ze standardní situace. V úplném závěru se nám podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Celkově jsme tento zápas nezvládli.

Nejlepší hráč ABC Braník: Marek Šebák
Nejlepší hráči FK Motorlet Praha B: nikdo

FK Viktoria Žižkov B - FC Slavoj Vyšehrad 0:4 (0:2)
Branky: 27. Kazda z penalty, 37. M. Krivosheev, 75. Heřman, 90.+3 Kankara. ŽK: 80. Elnagar – 80. M. Krivosheev. Ve 45.+1 minutě neproměnil Barratt (FK Viktoria Žižkov B) pokutový kop. Rozhodčí: Štěrba – Hruška, Morávek. Diváků: 60.
Žižkov B: Kotek – Walter (59. Šůstek), M. Vlček, Elnagar, T. Ret – Vais, Kuzma, Větrovec (59. Edrees), F. Ret (75. Trávníček) – Barratt, Buratčuk (75. Soukup). Trenér: Jiří Brunclík.
Vyšehrad: Lisa – Jáša, Kazda, J. Holan, Romanishak – Müller (81. Vodička), Jákl (85. Kankara), Slapnička (81. Linha), Prýmas (85. P. Borský) – M. Krivosheev (82. Škop), Heřman. Trenér: Jaroslav Klíma.

Jiří Brunclík (V. Žižkov B): Pokud někdo hledá příklad k významu zápas blbec, tak tenhle zápas je tomu ideálním příkladem. Dovolím si říct, že jsme herně byli o něco lepší ovšem fotbal se hraje na branky a ty jsme soupeři darovali na zlatém podnosu. Penalta, kdy si hráč ukopne míč a následně soupeře hloupě fauluje 0:1, minela gólmana 0:2, vypíchnutá malá domů 0:3. Do toho všeho zahozená penalta, x šancí, kdy už zvedáte ruce, že je to gól. Prostě zápas, na který chcete co nejdříve zapomenout. Jediné pozitivum vidím v tom, že kluci zápas odmakali, i když dostali několikrát těžké K.O.
Jaroslav Klíma (Vyšehrad): Pro nás důležité vítězství, kterým jsme se rehabilitovali za předchozí prohru 0:4 s Kopaninou. Výsledek vypadá jednoznačně, průběh utkání ale takový nebyl. Soupeř byl hodně šikovný s balonem a nás podržel několik brankář Lisa, chytil hodně těžké střely. Také jsme vykopávali z brankové čáry, v tom jsme měli štěstí. Dali jsme hezké góly a odčinili svým výkonem předešlý nevydařený zápas.

Nejlepší hráč FK Viktoria Žižkov B: Dominik Kuzma
Nejlepší hráč FC Slavoj Vyšehrad: Yevhen Romanishak

SK Dolní Chabry - SK Čechie Uhříněves 0:3 (0:1)
Branky: 15. Mazanec z penalty, 80. Kříž, 90.+2 J. Svoboda. ŽK: 33. Matyáš, 68. Bílek, 77. Chaloupka, 83. Dikusar na lavičce – 50. Kovařík, 73. Mazanec, 87. Aust, 90.+1 Vaněk. Rozhodčí: Tikal – Zelený, Morávek. Diváků: 170.
D. Chabry: Provazník – Vágner, Matyáš, Horáček (46. J. Škurek), Klimt – Jírovec, Š. Veselý – Chaloupka (83. D. Janda), Bílek, Matějka – Sevček (70. M. Škurek). Trenér: Tomáš Vajnar.
Uhříněves: Jevčák – Vácha, Podvín, Kovařík, Kříž – Pergl (67. Aust), Nejeschleba (85. Chadim), Vaněk (90.+2 Tarhaj), Mazanec, Peterka – J. Svoboda (90.+2 Chleborád). Trenér: Martin Svoboda.

Dominik Janda (Dolní Chabry): Zápas jsme si prohráli bohužel sami. Po prvních patnácti minutách máme jít po gólových šancí do vedení a uklidnit hru, tak místo toho vymyslíme naší chybou v rozehrávce penaltu pro soupeře. Od této chvíle Uhříněves hrála přesně to, co potřebovala a o čem jsme věděli, že nastane, pokud se dostanou do vedení. Kouskování hry chytrými fauly, zdržování rozehrávky, zakopávání balonů, všechny možné nástroje, aby výsledek udrželi a dělali to opravdu dobře. My jsme si s tím neuměli vůbec poradit. Místo toho jsme se neustále dohadovali a nehráli. Čas rychle plynul, průběh hry a výsledek se neměnil. Deset minut před koncem jsme dostali ze standardky druhou branku a bylo rozhodnuto. V nastaveném čase jsme ještě dostali branku z půlky hřiště. Neříká se mi to lehce, ale zaslouženě jsme nebodovali. Uhříněves chtěla vyhrát více než my. Situace v dolní části tabulky se tak zamotává a bude to boj.
Martin Svoboda (Uhříněves): V tomto utkání jsme prostě a jednoduše hráli o záchranu, krásu jsme v zápase nehledali. Za výhru jsme rádi, soupeř hrál na svém domácím hřišti dobře. Tentokrát jsme ale své šance využili my, třetí gól Jakuba Svobody byl navíc opravdu sladkou tečkou.

Nejlepší hráč SK Dolní Chabry: nikdo
Nejlepší hráči SK Čechie Uhříněves: Jakub Svoboda

TJ Sokol Královice - FC Přední Kopanina 0:6 (0:2)
Branky: 11., 69. a 89. Ptáček, 26. Šalanský, 49. F. Zelenka, 83. Š. Hájek. ŽK: 79. Staněk – 15. Matějka. Rozhodčí: Hejma – Marek, Janšta. Diváků: 70.
Královice: Drahorád – Sikora, Šemro, Lády, Nevařil - Vacík - Misbakhetdinov (23. Borsuk), Staněk, Janoušek (88. Skala), Semančík - Mašek. Trenér: René Ollé.
Kopanina: Matějka – Hollerbach, Tržický (46. Mejdr), J. Krejčí (38. Mainolfi), Hovorka – Asad (68. Vágner) – Šalanský (46. Razetto), L. Kučera, Ptáček, F. Zelenka – Urban (46. Š. Hájek). Trenér: Daniel Vott.

René Ollé (Královice): Pokud chcete porazit Kopaninu, která dala Tempu i Vyšehradu čtyři góly na jejich hřišti a třeba Kolovratům dokonce sedm branek, tak se vám musí sejít několik faktorů. Musíte mít kompletní tým, který bude plný sebevědomí, a ještě musí každý hráč předvést nadstandardní výkon. Bohužel, my se nacházíme v situaci, kdy opravdu počítáme každého zdravého hráče a myslím, že ta situace ještě nějakou chvíli potrvá. I v tomhle utkání se nám bohužel zranil na delší dobu další z hráčů, kdy po souboji s gólmanem si zlomil klíční kost Misbakhetdinov. Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale jak říkám, vůči kvalitě soupeře a útočnému duu Ptáček - Urban to bylo velmi těžké, protože to jsou nadstandardní hráči opravdu převyšující tuto soutěž a na jejich kombinaci je radost se dívat. Také nás vytrestali. Když se Kopanina ujala vedení, tak bohužel musím říct, že situace, která vedla ke zranění našeho hráče, se dala řešit i kartou jiné barvy než žluté. Bohužel byl zápas z naší strany o tom, jak zvládneme defenzivní část hry. A to vzhledem k rozestavení a možnostem bylo s každou přibývající minutou a vysílením dost těžké. Do ofenzivy jsme se takřka vůbec nedostali. Do poločasu jsme dostali ještě druhý gól, ale musím přiznat, že Ivoš Drahorád v brance vychytal další čtyři góly a minimálně tři stoprocentní šance hráči Kopaniny neproměnili. Do druhé půle jsem klukům říkal, ať se pokusí i v této bohužel dost rozklížené sestavě bojovat a připravovat se na další zápasy, které pro nás budou určitě důležitější. Hned v úvodu druhé půle jsme dostali krásný gól od Zelenky a obával jsem se, abychom nedostali nějaký větší příděl. Nakonec gólů bylo šest a ke dvěma, možná třem, jsme soupeři hodně pomohli. I my jsme měli nějakou dobrou pasáž, kdy jsme mohli zkorigovat, což by nás mohlo povzbudit. Soupeř má suverénně divizní tým a převyšuje tuto soutěž ofenzivní i defenzivní hrou. Když jsem se podíval na jejich lavičku, viděl jsem tam dalších pět hráčů, co by u nás byli v základu. Gratuluji soupeři k výhře a nám nezbývá, než se pokusit postupně dávat dohromady a snad se nám během dvou tří týdnů začnou vracet naši klíčoví hráči, co jsou zranění. Budeme se muset v závěru soutěže koncentrovat na to, abychom začali taky dělat nějaké body. Klukům musím přesto poděkovat. Když se vyhrává, tak jsou všichni strašně pozitivní a v pohodě, ale být pozitivní, zůstat nad věcí a zvládat situace, kdy to zrovna nejde, je složité. O to víc po klucích chci, aby i v téhle fázi, kdy vidí, že nejsme kompletní a chybí nám pět klíčových hráčů, více bojovali a snažili se být pozitivní, protože ty klíčové zápasy pro nás teprve přijdou.
Daniel Vott (Kopanina): Myslím, že jsme vyhráli naprosto zaslouženě a výsledek je pro soupeře ještě lichotivý. Myslím, že Urban i Ptáček mohli mít třeba po dvaceti minutách na kontě pět gólů. Až bych řekl, že zápas neměl přeborovou úroveň. Nás může těšit, že jsme o další krok dál ke splnění našeho cíle. Mrzuté je zranění Tržického a Krejčího, to je obrovský kaz na tomhle utkání.

Nejlepší hráči TJ Sokol Královice: Ivo Drahorád a Petr Vacík
Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Ali Asad

FK Dukla Jižní Město - AFK Slavoj Podolí 2:2 (1:0)
Branky: 45. Brabenec, 90.+7 F. Novák – 90.+2 a 90.+8 Jůzek. ŽK: 26. F. Novák, 70. D. Farkaš, 90.+4 Š. Kulhavý – 45.+1 Bednář, 56. Urban, 85. Štrajt. Rozhodčí: Zloch – Císař, Eiselt. Diváků: 65.
FK Dukla JM: Orlich – Jerie, Solař, Kotlík (55. Višvader), Růžička – Š. Kulhavý, P. Konjevič (46. M. Petrák) – F. Novák, D. Farkaš, Krameš (46. Stříbrský) – Brabenec. Trenér: Josef Světlík.
Podolí: Pospíšil – Šimák (78. Jůzek), Urban (69. J. Hrubý), Němeček, Krob – Bednář (69. Štrajt), Čmelík – Kocour, Brezina, Chlum – Podobský. Trenér: Petr Majer.

Josef Světlík (FK Dukla JM): Naprosto podprůměrné utkání všech zúčastněných stran, kdy jsme ještě za blbce a necháme si dvakrát vyrovnat v posledních deseti minutách. Musíme posbírat další padlé a v úterý jet se ctí odehrát semifinále pohárové soutěže na Přední Kopaninu.
Petr Majer (Podolí): Ve finále získaný bod bereme a myslím si, že remíza je zaslouženým výsledkem. Domácí především hrozili ze standardních situací, kde nás trápil Brabenec. Pro nás je špatné to, že si necháme dát branky v závěrech obou poločasů, ale nakonec jsme ještě stihli vyrovnat. Musím pochválit výborně připravenou travnatou plochu a příjemné fotbalové prostředí v areálu Dukly JM. Získaný bod ze hřiště soupeře se počítá, ale v dalších zápasech již musíme do tabulky získávat po třech bodech.

Nejlepší hráč FK Dukla JM: Dominik Farkaš
Nejlepší hráč AFK Slavoj Podolí: nikdo

SK Střešovice 1911 - ČAFC Praha 2:2 (0:0)
Branky: 59. P. Junek z penalty, 67. Alba – 55. Nováček, 68. Peričevič. ŽK: 60. Alba, 62. Máče, 89. Vodrážka – 47. Mrázek, 70. Lukeš, 75. asistent trenéra P. Novotný ml., 84. Pyšek, 90.+2. Kořének na lavičce, 90.+6 M. Štěpánek. ČK: 90.+1 asistent trenéra P. Novotný ml. (ČAFC Praha). Rozhodčí: Stěhule – Kučera, Kortanová. Diváků: 270.
Střešovice: Rychlík – P. Věchtík, Vyjdák, Charvát – Jensen, D. Věchtík, Vodrážka, Rothe (82. Rek) – Máče – P. Junek (75. Yarullin), Alba (90.+7 Hůlka). Trenér: Richard Havlík.
ČAFC: M. Štěpánek – T. Peake, Nováček, Lukeš, Fridrich (46. Šanda) – Pakosta (68. Huňka), S. Peake, Mrázek, Peričevič – Pyšek, Klymskyj (83. Kubec). Trenér: Jiří Machurka.

Richard Havlík (Střešovice): První půle naplnila status bojovného utkání bez fotbalové krásy. Bylo vidět, že nově složená trenérská dvojice Jiří Machurka a Pavel Novotný mladší připravila mužstvo nadmíru kvalitně. Druhá půle už snesla kvalitu přeborové úrovně. Po obdrženém gólu z přímého kopu s kvalitou znělky “Branky, body, vteřiny“ jsme zvýšili obrátky a během chvilky dokázali otočit utkání. Bohužel naše radost trvala asi třicet vteřin. Naše euforie způsobila nekoncentraci v zadních řadách, a tak bylo opět srovnáno. I přes závěrečné šance se nám nepodařilo převrátit misky vah na naší stranu.
Miroslav Kaliba (manažer ČAFC): Prvních dvacet minut byly Střešovice lepší, pak se hra vyrovnala a začali jsme být lepším týmem my, ale bohužel gólově jsme se neprosadili. Druhý poločas zpočátku opět vyšel lépe domácím, ale skóre utkání otevřel nádherným gólem roku Jarda Nováček. Bohužel jsme se neradovali dlouho a domácí srovnali brankou z penalty, kterou si dovolím označit jako problematickou. Asi dvacet minut před koncem se situace opakovala, jen v opačném gardu. Střešovice se dostaly do vedení, které se nám vzápětí podařilo srovnat. Zápas skončil dle mého názoru zaslouženou remízou, ale z naší strany škoda první obdržené branky z té divné desítky. Závěrem bych se chtěl obecně vyjádřit k výkonům rozhodčích. Asi už jsem starší člověk, ale přestávám tomu rozumět. V tomhle zápase za daleko horší zákrok než před 14 dny předvedl Jirka Machurka na Kopanině a byl vyloučen, tak domácí hráč červenou kartu nedostal. V prvním poločase jsme podle mého názoru měli kopat penaltu, ale nic se nepískalo a zdůvodnění rozhodčích znělo, že náš hráč neupadl, tak se nepískalo. Opravdu nechápu. Tak bych byl strašně rád, kdyby se metr rozhodčích sjednotil.

Nejlepší hráč SK Střešovice 1911: Roman Alba
Nejlepší hráč ČAFC Praha: Jaroslav Nováček