Foto: Pavel Jiřík st.
Výsledky přípravných zápasů pražských týmů
19.02.2024

Výsledky přípravných zápasů pražských týmů

Příprava na jarní část fotbalových soutěží pokračovala i během minulého týdne na plné obrátky. Ze čtyř zimních turnajů, které sledujeme, jsou tři ve své polovině. Dohráno již mají staré gardy na Újezdu Praha 4, kde první místo brali fotbalisté FC S&B Vlašim. Níže nabízíme nám známe výsledky.

Přípravná utkání

Dynamo Drážďany – FK Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)

FK Brandýs nad Labem – FC Přední Kopanina 3:4 (0:3)
Branky: 2x Bodnár, Staněk – 2x Ptáček, Hovorka, Bradáč.

SK Střešovice 1911 – SK Hřebeč 2:2 (2:1)
Branky: 16. D. Věchtík, 29. Rek – 25. Melichar, 55. Štěpánek.

Sokol Dolní Počernice – FK Řeporyje 0:7

FK Dukla Jižní Město – FK Viktoria Žižkov U19 3:1 (1:1)
Branky Dukly JM: Temelkovski, Petrák, Krameš.

SC Olympia Radotín – SK Hostivař 8:1
Branky: 2x Löwe, 2x Doležel, Pavel, Suchan, Bužík, Pivnička – Autrata.

FK Dukla Jižní Město – Sokol Kolovraty 1:3 (1:1)
Branky: Solař – Bureš, Hruška, Ganauer.

FK Viktoria Žižkov – FK Příbram 4:2 (1:0)
Branky: 14. Divíšek, 54. Tregler, 61. Kovinič, 74. F. Ret – 65. Fall, 86. Novotný.

SK Zápy – FK Dukla Praha 1:3 (1:2)
Branky: 10. Khrolenok – 25. Kozma, 39. Matějka, 48. Douděra.

MFK Chrudim – Bohemians Praha 1905 B 9:2 (4:1)
Branky: 28. a 56. Mašek, 39. a 75. Trajkovič, 8. Záviška, 24. Koukola, 65. Bauer, 69. Látal, 87. Novotný – 2. Nechvátal, 67. Pomahač.

FK Meteor Praha VIII – SK Benátky nad Jizerou 1:2 (1:1)
Branky: 24. Slavata z penalty – 7. a 65. Bodlák.

SK Hořovice – Bohemians Praha 1905 U19 0:6 (0:5)

FC Zličín – FK Komárov 4:2 (2:0)
Branky Zličína: 3x Merta, Kohout.

FK Přepeře – FK Dukla Praha B 0:2

AFK Slavoj Podolí – SK Libuš 0:2 (0:1)

SK Slavia Praha B – 1. FC Norimberk B 3:1 (1:0)
Branky Slavie: 31. Trédl z penalty, 63. Rama, 86. Pech.

FK Teplice B – FK Admira Praha 3:0 (3:0)
Branky: 26. Procházka, 34. Pokorný, 45. Křišťan.

SK Aritma Praha – SK Kosmonosy 2:0
Branky: Kubr, Macháček.

ABC Braník – FK Admira Praha B 2:1 (2:0)
Branky: Bergmann, Richter – Kurek.

FC Tempo Praha – TJ Sokol Nespeky 3:1 (1:1)
Branky Tempa: Kleček, Ling, J. Klouček.

ČAFC Praha – MFK Dobříš 1:3 (0:2)
Branka ČAFC: Periševič.

SK Újezd Praha 4 – TJ Ligmet Milín 4:2 (2:2)
Branky Újezdu P4: 9. vlastní, 11. Ircing, 64. Vrabec, 87. Janský.

SC Olympia Radotín – SK Rakovník 2:1
Branky: Skopový, Bureš – Wajshajtl.

SK Čechie Uhříněves – Sokol Hřebeč 1:2 (1:0)
Branky: Aust – Štěpánek, M. Novák.

Slovan Bohnice – FC Zličín B 1:4 (1:2)
Branky Zličína: 2x Fiala, Vajdl, Bous.

FK Motorlet Praha – FC Rokycany 6:0 (3:0)

FK Viktoria Žižkov B – FC Velim 3:4

TJ Spoje Praha – FC Horky nad Jizerou 3:4

FC Přední Kopanina – SK Kosmonosy 3:0
Branky: 45. Asad, 75. Kočí, 80. Hovorka.

FK Arsenal Česká Lípa – FC Slavoj Vyšehrad 4:0 (2:0)
Branky: 11. Filip, 23. Valenta, 50. Halbich, 60. Vít.

SK Střešovice 1911 – SK Doksy 1:1 (0:1)
Branky: 68. Alba – 21. Pešička.

FK Dukla Praha U19 – SK Český Brod muži 3:0 (1:0)

SK Dolní Chabry – FK Kosoř 2:3
Branky Dolních Chaber: Matějka, Palma.

FK Motorlet Praha U18 – AFK Slivenec muži 4:2 (2:0)
Branky Slivence: Maršálek, Vytiska.

AC Sparta Praha B – Sokol Hostouň 6:0 (3:0)
Branky: 61., 63. a 85. Vitarigov, 28. Penxa, 45. Šiler, 51. Uhrinčať.

FC Slavoj Vyšehrad B – AFK Eletis Lužec nad Vltavou 5:2 (2:1)
Branky: 67. a 74. Blín, 6. D. Holan, 39. M. Müller, 71. Dimitrov – 12. Hovorka, 47. Zorenik.

FK Meteor Praha VIII B – SK Újezd Praha 4 B 3:5

FC Slavoj Vyšehrad U19 – TJ Sokol Cholupice 3:4 (0:1)
Branky: 52. a 58. z penalty Dinov, 73. Holý – 45. Sláma, 60. Polák, 72. Hrazdíra, 84. Burda.

FC Háje Jižní Město – SK Rapid Psáry 3:5

SK Čechie Uhříněves B – TJ Praga B 2:2 (0:2)

SK Střešovice 1911 B – FK Slavoj Stará Boleslav 3:3

Spartak Kbely – SK Úvaly 1:0
Branka: T. Panýrek.

SK Zbraslav – TJ Viktoria Vestec 5:3
Branky: 2x Rattay, 2x Vnouček, Mixa – P. Ježdík, Bodík, Hec.

Spartak Průhonice – FC Přední Kopanina 4:4
Branky: 2x Obermajer, Žampa, Horvát – 2x Ptáček, Hýsek, Mainolfi.


Zimní turnaj Weber cup 2024 Aritma

FK Meteor Praha VIII U19 – SK Aritma Praha B 3:3
Branky: Francouz, Trávníček, Holinka – Červený, Havlíček, Jakoubek.

Mezinárodní Svaz Mládeže – SK Roztoky 4:1
Branky: 2x Kovalov, Matijiv, Džurilo - Literák.

FK Meteor Praha VIII U19 – Prague Raptors FC 1:2
Branky: Hladík – Harris, Houdek.

SK Aritma Praha B – FK Řeporyje 21/2 19:00h hřiště Aritma

Průběžná tabulka zimního turnaje Weber cup 2024:
1. Mezinárodní Svaz Mládeže 3 2 0 1 7:7 6
2. Prague Raptors FC 3 1 2 0 5:4 5
3. FK Meteor Praha VIII U19 3 1 1 1 11:6 4
4. FK Řeporyje 2 1 1 0 5:1 4
5. SK Aritma Praha B 2 0 1 1 5:6 1
6. SK Roztoky 3 0 1 2 4:13 1


Zimní turnaj Teskahor cup 2024 Štěrboholy

SK Viktoria Štěrboholy – TJ Sokol Královice 2:2

SK Hostivař – PerfectLand 1:2

Prague Raptors FC – SK Junior Praha 1960 4:3

Průběžná tabulka zimního turnaje Teskahor cup 2024:

1. SK Viktoria Štěrboholy 3 2 1 0 13:5 7
2. PerfectLand 3 2 0 1 6:7 6
3. TJ Sokol Královice 3 1 2 0 11:7 5
4. SK Hostivař 3 1 1 1 12:6 4
5. Prague Raptors FC 3 1 0 2 6:13 3
6. SK Junior Praha 1960 3 0 0 3 5:15 0


Zimní turnaj TJ Kyje 2024

TJ Kyje Praha 14 – TJ Praga 1:8

FK Čechie Dubeč – SK Dolní Chabry B 4:1
Branky Dubče: Dušek, Láf, Brožek, vlastní.

AFK Slavia Malešice – Spartak Hrdlořezy 1:8

Průběžná tabulka zimního turnaje TJ Kyje Praha 14 2024:

1. TJ Praga 3 3 0 0 17:5 9
2. Spartak Hrdlořezy 3 2 0 1 12:5 6
3. TJ Kyje Praha 14 3 2 0 1 13:12 6
4. FK Čechie Dubeč 3 1 0 2 7:7 3
5. SK Dolní Chabry B 3 1 0 2 8:13 3
6. AFK Slavia Malešice 3 0 0 3 7:22 0


Zimní turnaj SG Újezd Praha 4

SK Újezd Praha 4 – FK Rudná 2:3 (2:1)

TJ Sokol Mukařov – FK Dobřejovice 6:3 (2:2)

FC S&B Vlašim – AFK Semice 4:3 (3:2)

Konečná tabulka zimního turnaje SG Újezd Praha 4 2024

1. FC S&B Vlašim 6 6 0 0 37:9 18
2. FK Rudná 6 4 1 1 17:9 13
3. SK Újezd Praha 4 6 3 0 3 21:23 9
4. TJ Sokol Mukařov 6 3 0 3 17:20 9
5. AFK Semice 6 2 0 4 21:20 6
6. FK Dobřejovice 6 1 1 4 17:23 4
7. TJ Sokol Škvorec 6 1 0 5 12:38 3