Foto: Pavel Jiřík st.
Výsledky přípravných zápasů pražských týmů
12.02.2024

Výsledky přípravných zápasů pražských týmů

Příprava na jarní část fotbalových soutěží měla na programu mnoho dalších zápasů. Předposledním kolem pokračoval turnaj starých gard na Újezdě Praha 4, kde rozhodující krok k prvenství udělala Vlašim. Níže předkládáme nám známe výsledky.

Přípravná utkání

FC Písek – FK Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)
Branky: 71. a 88. Sodoma, 44. Kovinič, 58. Filip Ret.

FK Dukla Praha U17 – FC Přední Kopanina 4:5 (2:1)
Branky FCPK: 2x Kočí, Vik, Razetto, Šalanský.

SC Olympia Radotín – FK Čechie Dubeč 3:5
Branky: 2x Suchý, Pivnička – 2x Láf, Duda, Brožek, Primas.

AC Sparta Praha B – FK Jablonec B 2:0 (2:0)
Branky: 2. Rus, 26. Hranoš.

FC Slavoj Vyšehrad – AFC Humpolec 6:4 (2:3)
Branky: 53. a 76. Matějíček, 30. J. Holan, 31. Heřman, 67. Kazda, 72. Slapnička – 22. a 24. Kameš, 41. Luňáček, 80. Savi.

SK Spartak Příbram – SK Libuš 4:1

FK Meteor Praha VIII – FK Turnov 2:1 (1:1)
Branky: Kordiak, Král – Š. Havel

FC Zličín – AFK Tuchlovice 2:0 (0:0)
Branky: Jiras, Popovič.

FK Motorlet Praha – SK Český Brod 2:1 (1:1)

AFK Slavoj Podolí – TJ Viktoria Vestec 0:4

FC Bayern Mnichov U23 – SK Slavia Praha B 1:0
Branka: 12. Wagner.

SK Aritma Praha – FK SEKO Louny 8:0 (2:0)
Branky: 3x Komárek, 2x Novotný, Trenkwitz, Hořt, Tošnar.

ABC Braník – TJ Sokol Nespeky 6:4
Branky Braníka: 2x Richter, Bergmann, Vybíral, Platil, Strýček.

FC Tempo Praha – SK Doksy 3:0 (1:0)
Branky: Sedlář, M. Klouček, Trajhan.

MFK Chrudim – FK Dukla Praha 2:2 (0:2)
Branky: 53. a 71. Mašek - 22. vlastní, 42. Matějka.

SK Sokol Brozany – FK Dukla Praha B 2:2 (2:1)

SC Olympia Radotín – FK Příbram B 4:2
Branky Radotína: Doležel, Podzemský, Pavel, Bužík.

SK Čechie Uhříněves – SK Poříčany 0:5 (0:2)

FK Motorlet Praha B – FK Zlíchov 1914 3:2

ČAFC Praha – Povltavská FA B 9:1 (2:1)
Branky ČAFC: 3x Periševič, 2x Huňka, 2x Nováček, Pyšek, Matoušek.

SK Střešovice 1911 C – SK Kazín 3:4 (1:1)

Sokol Kolovraty – SK Sokoleč 5:5 (1:3)
Branky: 2x Ganauer, Bureš, Kalenda, Hynek – 4x Provazník, Chursinov.

FK Loko Vltavín – FK Mladá Boleslav B 0:0

SK Střešovice 1911 – FK Admira Praha B 0:2 (0:1) FOTOGALERIE ZDE
Branky: 29. Tatdanov, 71. Drescher.

ČAFC Praha B – FK Kavalier Sázava 2:7

SK Dolní Chabry – FK Poprad U19 1:4
Branka Dolních Chaber: Klimt.

FK Dukla Praha U18 – FC Přední Kopanina 1:1
Branky: 75. Mára – 88. L. Kučera.

MFK Chrudim B – SK Újezd Praha 4 3:2 (1:1)
Branky Újezdu: vlastní, Sedláček.

FK Union Strašnice – SK Hostivař 0:1
Branka: Kaisler.

FK Admira Praha – FK Arsenal Česká Lípa 2:3 (1:2)
Branky: 41. Jandovský, 50. Burýšek – 43. z penalty a 63. Šimon, 29. Valta.

Bohemians Praha 1905 B – FK Velké Hamry 3:1 (2:0)

FC Háje Jižní Město – AFK Slivenec 4:2 (2:1)
Branky Slivence: Maršálek a Vytiska.

SK Čechie Uhříněves B – TJ Sokol Cholupice 2:3
Branky: 2x Tran Huy – 2x Sláma, Hrazdíra.

SK Střešovice 1911 B – TJ Sokol Tuchoměřice 3:3

Bohemians Praha 1905 U16 – FK Klánovice 3:2 (1:1)

FK Meteor Praha VIII B – FK Vinoř 1928 7:4

FK Slavoj Stará Boleslav – Spartak Kbely 3:7
Branky Kbel: 4x T. Panýrek, Dampha, Zolotuchin, Pfavayi.

SK Zbraslav – Sokol Stodůlky 2:0
Branky: Ratay, Vodička.

FC Zličín B – FK Králův Dvůr B 3:5
Branky Zličína: Fuksa, Bous, Sojka.

FC Slavoj Vyšehrad – Posázavan Poříčí nad Sázavou 10:1 (5:1)
Branky: 8., 66. a 69. M. Krivosheev, 22., 36. a 49. Heřman, 87. a 90. Dimitrov, 19. D. Holan, 44. J. Toman – 10. F. Hašek.

SK Třeboradice – FK Viktoria Žižkov U19 2:1
Branky Třeboradic: 2x Slánský.

SK Kosmonosy - FK Viktoria Žižkov B 5:1

FC Velim - TJ Spoje Praha 2:5


Zimní turnaj Weber cup 2024 Aritma

Mezinárodní Svaz Mládeže – FK Řeporyje 0:4
Branky: Kaprhál, Kisugite z penalty, Graf, Linhart.

SK Roztoky – Prague Raptors FC 2:2
Branky: Litera, Štědrý – Andrej, Dima.

FK Meteor Praha VIII U19 – SK Aritma Praha B 14/2 19:30h hřiště Aritma

Průběžná tabulka zimního turnaje Weber cup 2024:

1. FK Řeporyje 2 1 1 0 5:1 4
2. FK Meteor Praha VIII U19 1 1 0 0 7:1 3
3. Mezinárodní Svaz Mládeže 2 1 0 1 3:6 3
4. Prague Raptors FC 2 0 2 0 3:3 2
5. SK Roztoky 2 0 1 1 3:9 1
6. SK Aritma Praha B 1 0 0 1 2:3 0

Zimní turnaj Teskahor cup 2024 Štěrboholy

PerfectLand – Prague Raptors FC 3:1

SK Junior Praha 1960 – SK Viktoria Štěrboholy 2:4

TJ Sokol Královice – SK Hostivař 4:4 (2:1)
Branky: 2x Trnka, Pospíšil, Kučera – 2x Fedor, Šindler, Kronovetr.


Zimní turnaj TJ Kyje 2024

TJ Praga – FK Čechie Dubeč 4:3

TJ Kyje Praha 14 – AFK Slavia Malešice 8:2

SK Dolní Chabry B – TJ Praga 1:5

Spartak Hrdlořezy – FK Čechie Dubeč 2:0

Průběžná tabulka zimního turnaje TJ Kyje Praha 14 2024:

1. TJ Kyje Praha 14 2 2 0 0 12:4 6
2. TJ Praga 2 2 0 0 9:4 6
3. Spartak Hrdlořezy 2 1 0 1 4:4 3
4. SK Dolní Chabry B 2 1 0 1 7:9 3
5. FK Čechie Dubeč 2 0 0 2 3:6 0
6. AFK Slavia Malešice 2 0 0 2 6:14 0


Zimní turnaj SG Újezd Praha 4

AFK Semice – FK Dobřejovice 6:2 (0:1)

SK Újezd Praha 4 – FC S&B Vlašim 2:6 (0:4)

TJ Sokol Mukařov – TJ Sokol Škvorec 3:0 kontumačně

Průběžná tabulka zimního turnaje SG Újezd Praha 4 2024:

1. FC S&B Vlašim 5 5 0 0 33:6 15
2. FK Rudná 5 3 1 1 14:7 10
3. SK Újezd Praha 4 5 3 0 2 19:20 9
4. AFK Semice 5 2 0 3 18:16 6
5. TJ Sokol Mukařov 5 2 0 3 11:17 6
6. FK Dobřejovice 5 1 1 3 14:17 4
7. TJ Sokol Škvorec 6 1 0 5 12:38 3


Fotografie