Foto: Pavel Jiřík st.
Kam zajít o víkendu na fotbal?
09.02.2024

Kam zajít o víkendu na fotbal?

Nadcházející víkend se fanoušci dočkají úvodních zápasů jarní části Fortuna:Ligy, z pražských zástupců hrají doma v neděli večer svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského proti Jablonci. Víkend rovněž nabídne řadu zajímavých přípravných zápasů, pokračují také čtyři zimní turnaje. Nabídka pro fanouška je pestrá. Vyberte si!

Pátek 9. února

Přípravné utkání
SC Xaverov Horní Počernice– SK Úvaly 20:00h hřiště Xaverov


Sobota 10. února 

Přípravná utkání
ČAFC Praha – Povltavská FA B 10:00h hřiště ČAFC
FC Slavoj Vyšehrad – AFC Humpolec 10:00h hřiště Vyšehrad
SK Spartak Příbram – SK Libuš 10:00h hřiště Příbram
FK Meteor Praha VIII – FK Turnov 10:00h hřiště Bedřichovská
FC Zličín – AFK Tuchlovice 10:00h hřiště Zličín
FK Motorlet Praha – SK Český Brod 10:00h hřiště Motorlet
FC Tempo Praha – SK Doksy 10:15h hřiště Tempo
AFK Slavoj Podolí – TJ Viktoria Vestec 10:15h hřiště Podolí
FC Bayern Mnichov B – SK Slavia Praha B 10:30h hřiště Mnichov
FK Union Strašnice – SK Hostivař 10:30h hřiště Strašnice
SK Aritma Praha – FK SEKO Louny 11:00h hřiště Aritma
AC Sparta Praha B – FK Jablonec B 11:00h hřiště Vrchlabí
ABC Braník – TJ Sokol Nespeky 11:00h hřiště Braník
MFK Chrudim – FK Dukla Praha 11:00h hřiště Chrudim
SK Sokol Brozany – FK Dukla Praha B 11:00h hřiště Brozany
SC Olympia Radotín – FK Příbram B 11:00h hřiště Radotín
SK Čechie Uhříněves – SK Poříčany 11:00h hřiště Uhříněves
FK Motorlet Praha B – FK Zlíchov 1914 12:00h hřiště Motorlet
SK Kosmonosy – FK Viktoria Žižkov B 12:00h hřiště Brandýs n/L.
SK Modřany – SK Sokol Zlatníky 12:00h hřiště Tempo
SK Střešovice 1911 C – FK Sparta Košíře 12:00h hřiště Střešovice
Sokol Kolovraty – SK Sokoleč 12:15h hřiště Mikulova
FK Loko Vltavín – FK Mladá Boleslav B 12:30h hřiště Zličín
SK Střešovice 1911 – FK Admira Praha B 14:00h hřiště Střešovice
FC Velim – TJ Spoje Praha 14:00h hřiště Brandýs n/L.
MFK Chrudim B – SK Újezd Praha 4 15:00h hřiště Chrudim
ČAFC Praha B – FK Kavalier Sázava 15:00h hřiště ČAFC
SK Dolní Chabry – FK Poprad U19 15:45h hřiště Admira
FK Dukla Praha U19 – FC Přední Kopanina 16:30h hřiště Satalice

Zimní turnaj SG Újezd Praha 4 – 6. kolo
AFK Semice – FK Dobřejovice 10:00h hřiště Újezd Praha 4
SK Újezd Praha 4 – FC S&B Vlašim 12:00h hřiště Újezd Praha 4
TJ Sokol Mukařov – TJ Sokol Škvorec 14:00h hřiště Újezd Praha 4

Zimní turnaj Weber cup – 2. kolo:
Mezinárodní Svaz Mládeže – FK Řeporyje 9:00h hřiště Aritma
SK Roztoky – Raptors Prague FC 13:00h hřiště Aritma
FK Meteor Praha VIII U19 – SK Aritma Praha B 15:00h hřiště Aritma

Zimní turnaj TJ Kyje Praha 14 – 2. kolo:
TJ Kyje Praha 14 – AFK Slavia Malešice 10:00h hřiště Kyje
SK Dolní Chabry B – TJ Praga 12:15h hřiště Kyje
Spartak Hrdlořezy – FK Čechie Dubeč 14:30h hřiště Kyje


Neděle 11. února

Fortuna:Liga
SK Slavia Praha – FK Jablonec 18:00h hřiště Fortuna Arena
rozhodčí: Dominik Starý – Jaroslav Kubr, Lukáš Machač

Přípravná utkání:
Bohemians Praha 1905 U16 – FK Klánovice 10:00h hřiště ČAFC
Bohemians Praha 1905 B – FK Velké Hamry 10:15h hřiště Uhříněves
FK Admira Praha – FK Arsenal Česká Lípa 11:00h hřiště Podolí
FC Háje Jižní Město – AFK Slivenec 11:30h hřiště Háje
SK Střešovice 1911 B – TJ Sokol Tuchoměřice B 13:00h hřiště Střešovice
Slovan Bohnice – TJ Praga 14:00h hřiště Bohnice
FC Háje Jižní Město – FK Nebušice 14:00h hřiště Háje
FK Meteor Praha VIII B – FK Vinoř 1928 14:00h hřiště Bedřichovská
FC Zličín B – FK Králův Dvůr B 14:00h hřiště Zličín
Spartak Průhonice – Slovan Kunratice 14:00h hřiště Újezd Praha 4
SK Zbraslav – Sokol Stodůlky 15:00h hřiště Radotín
SK Junior Praha 1960 B – TJ Sokol Troja 15:00h hřiště V Úžlabině
SK Čechie Uhříněves B – TJ Sokol Cholupice 15:30h hřiště Uhříněves
FK Slavoj Stará Boleslav – Spartak Kbely 16:00h hřiště Brandýs n/L.
Sokol Bílá Hora – FAAZ 16:30h hřiště Bílá Hora
SK Třeboradice muži – FK Viktoria Žižkov U19 17:00h hřiště Satalice
SK Union Vršovice – SK Rapid Psáry 17:00h hřiště Eden Vladivostocká

Zimní turnaj Teskahor – 2. kolo:
PerfectLand – Prague Raptors FC 14:00h hřiště Štěrboholy
SK Junior Praha 1960 – SK Viktoria Štěrboholy 16:00h hřiště Štěrboholy
TJ Sokol Královice – SK Hostivař 18:00h hřiště Štěrboholy


Úterý 13. února

Přípravná utkání:
FK Brandýs nad Labem – FC Přední Kopanina 18:30h hřiště Brandýs n/L.
Sokol Dolní Počernice – FK Řeporyje 20:15h hřiště Uhříněves