Foto: Pavel Jiřík st.
Výsledky přípravných zápasů pražských týmů
05.02.2024

Výsledky přípravných zápasů pražských týmů

Během týdne a o víkendu pokračovala naplno příprava pražských týmů na jarní část soutěží. Pro prvoligová mužstva to již byla generálka před startem Fortuna:ligy. Pátým kolem pokračoval turnaj starých gard na Újezdě Praha 4 a své úvodní zápasy mají za sebou turnaje Weber cup na Aritmě, Teskahor cup ve Štěrboholích a turnaj v Kyjích. Níže předkládáme nám známe výsledky.

Přípravná utkání

AC Sparta Praha – FC Bodo/Glimt (Norsko) 2:0 (1:0)
Branky: 34. Sadílek, 58. Olatunji.

FC Dinamo Tbilisi (Gruzie) – Bohemians Praha 1905 0:3 (0:0)
Branky: 49. a 82. Kozák, 76. Hála z penalty.

AC Sparta Praha – Malmö FF (Švédsko) 2:1 (1:1)
Branky: 10. a 60. z penalty Krejčí – 8. Nanasi.

AC Sparta Praha B – SK Zápy 6:1 (3:0)
Branky: 68. a 75. Šilhart, 31. Tesař, 34. Vaněk, 42. Okeke, 47. Fall – 81. Kubů.

CSKA Sofia (Bulharsko) – Bohemians Praha 1905 2:1 (1:0)
Branky: 9. Nazon, 53. Phaëton – 82. Kozák.

FK Arsenal Česká Lípa – Bohemians Praha 1905 B 1:1 (1:1)
Branky: 30. Knejzlík – 41. Skořepa.

TJ Spoje Praha – SK Kosmonosy 2:2

FK Viktoria Žižkov B – FC Přední Kopanina 4:3 (2:2)
Branky: 31., 45. a 66. Barratt, 81. Bazal – 11. Zelenka, 25. Razetto, 61. Holouš.

ČAFC Praha – Spartak Průhonice 2:2 (2:0)
Branky: Borkovec, Nováček – Motika, Čonka.

FC Zličín – FK SEKO Louny 1:3 (1:0)
Branka Zličína: Merta.

SC Xaverov Horní Počernice – SK Třeboradice 1:5
Branka Třeboradic: 2x Marek, Hájek, Ploc, Ježek.

SK Střešovice 1911 – TJ Tatran Sedlčany 4:4 (2:1)
Branky Střešovic: 47. a 90. P. Junek, 15. Jensen, 44. Alba.

SK Slavia Praha B – FK Viktoria Žižkov 2:2 (1:0)
Branky: 28. Konečný, 71. Škoda – 56. a 58. Sodoma.

Baník Most-Souš – FK Motorlet Praha 2:0 (0:0)
Branky: Radba, Růžička.

FK Motorlet Praha B – SK Český Brod 0:3 (0:3)
Branky: 15. Blecha, 22. Novák, 26. Farkaš.

FK Pardubice B – FK Dukla Praha B 1:0 (1:0)
Branka: 31. vlastní.

FK Benešov – FK Admira Praha B 1:1 (1:0)
Branky: Nešpor – Heinzel.

FK Meteor Praha VIII – SK Sokoleč 2:0

FK Meteor Praha VIII B – 1. FC Líbeznice 2:4

SK Aritma Praha – FK Loko Vltavín 2:0 (1:0)
Branky: Ielitro, Trenkwitz.

SK Újezd Praha 4 – Povltavská FA 2:0 (2:0)
Branky: 8. Ircing, 34. Tomaides.

AFK Slavoj Podolí – FK Admira Praha U19 2:2
Branky: Procházka, Němeček z penalty – 2x Winter.

SC Olympia Radotín – TJ Sokol Libiš 2:1
Branky Radotína: Kulíšek, Holý.

FC Tempo Praha – SK Hřebeč 2:4 (1:1)
Branky Tempa: Trajhan, Krejčí – 2x Myška (první z penalty), Dolejš, Novák.

FK Dukla Jižní Město – SK Chlumec 2:2 (0:0)
Branky Dukly JM: Farkaš, Novák.

TJ Sokol Nespeky – FK Čechie Dubeč 2:0

SK Střešovice 1911 C – TJ Unhošť B 2:0 (1:0)

SK Dolní Chabry – SK Úvaly 5:1
Branky Dolních Chaber: Sevček, Matějka, Palma, Klimt, Ševa.

SK Čechie Uhříněves – SK Libuš 3:3
Branky: Hrubý, Peterka, Seniv – 2x Gutheis, Beneš.

SK Slavia Praha – FC VIOn Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
Branky: 20. Provod, 23. Chytil, 27. Jurečka, 74. Schranz – 80. Kuzma.

FK Teplice – FK Dukla Praha 5:0 (0:0)
Branky: 71. a 88. Yassser, 56. Fila, 75. Trubač, 81. Čerepkai.

FK Admira Praha – FK Mladá Boleslav B 2:1 (1:0)
Branky: 11. Horák, 51. Záruba – 65. Dohalský.

SK Slavia Jesenice – TJ Sokol Cholupice 1:7

FC Háje Jižní Město – FC Nebušice 5:0 (1:0)

SK Čechie Uhříněves B – TJ Sokol Troja 1:2

SK Střešovice 1911 B – FK Králův Dvůr B 2:1 (0:1)

Sokol Dolní Počernice - FK Říčany 2:3 (0:2)
Branky D. Počernic: 64. Bárta, 69. Vycpálek.

Spartak Kbely - FK Újezd n/L 7:3
Branky Kbel: 2x.T. Panýrek, Elysberg, J. Panýrek, Zolotuchin, Skoč, Češka.

Bílá Hora - Březiněves 0:9


Zimní turnaj Weber cup 2024 Aritma

SK Aritma Praha B – Mezinárodní Svaz Mládeže 2:3
Branky: Jakoubek, Záhoř – Nazarčuk, Kovalov, Berdaliev.

Prague Raptors FC – FK Řeporyje 1:1
Branky: Molino - Petr.

FK Meteor Praha VIII U19 – SK Roztoky 7:1
Branky: 4x Eger, 2x Hladík, Jus – Pearse.


Zimní turnaj Teskahor cup 2024 Štěrboholy

SK Hostivař – SK Junior Praha 1960 7:0
Branky Hostivaře: 2x Novotný, Pilát, Chrastina, Kronovetr, Pazdera, Šindler.

TJ Sokol Královice – PerfectLand 5:1
Branky Královic: 2x Trnka, Peter, Semančík, Kučera.

SK Viktoria Štěrboholy – Prague Raptors FC 7:1


Zimní turnaj TJ Kyje 2024

TJ Kyje Praha 14 – Spartak Hrdlořezy 4:2

AFK Slavia Malešice – SK Dolní Chabry B 4:6

TJ Praga – FK Čechie Dubeč odloženo


Zimní turnaj SG Újezd Praha 4

FK Dobřejovice – SK Újezd Praha 4 2:3 (0:0)

TJ Sokol Škvorec – AFK Semice 4:3 (1:0)

FC S&B Vlašim – FK Rudná 2:0 (2:0)


Průběžná tabulka zimního turnaje SG Újezd Praha 4 2024

1. FC S&B Vlašim 4 4 0 0 27:4 12
2. FK Rudná 5 3 1 1 14:7 10
3. SK Újezd Praha 4 4 3 0 1 17:14 9
4. FK Dobřejovice 4 1 1 2 12:11 4
5. AFK Semice 4 1 0 3 12:14 3
6. TJ Sokol Mukařov 4 1 0 3 8:17 3
7. TJ Sokol Škvorec 5 1 0 4 12:35 3