Foto: Jiří IPSER
VIDEO: Výstavní rána Sváty z ČAFC i další krásné trefy z dálky. Podívejte se!
16.11.2023

VIDEO: Výstavní rána Sváty z ČAFC i další krásné trefy z dálky. Podívejte se!

Poslední podzimní kolo Pražská teplárenská přeboru přineslo v chladném počasí spoustu zajímavých akcí, které diváky určitě zahřály. Největší radost panovala nejspíš v Uhříněvsi, kde domácí porazili Tempo nečekaně 2:1 - na zimu ho tak odsunuli na třetí místo.

Z první pozice vstoupí do jarní části Přední Kopanina, a to i přes fakt, že rovněž prohrála. Z Dolních Chabrech si odvezla výsledek 2:1. Rozhodující druhý gól za domácí vstřelil Daniel Palma. Po rychlé přešlapovačce poslal míč z dálky nechytatelně do šibenice. Krásná byla i jediná branka Kopaniny. Mattia Mainolfi napřáhl daleko za hranicí pokutového území a pumelicí o tyč nedal domácímu brankáři šanci.

Největší gólovou lahůdku kola má ale na svědomí Jakub Sváta z ČAFC. Po rohovém kopu mu jeho spoluhráč připravil míč na vápně a Sváta ho pak z první nártem napral do vzdálenějšího rohu brány. Balon zaplaval kolem obránců i brankáře a velká radost, ale také tři body ze hřiště Braníka, byly na světě.

Byla by škoda nezmínit taky jeden z gólů Matyáše Novotného při výhře jeho Motorletu B nad Podolím. Na konci prvního poločasu se uvolnil na vápně a pak míč nekompromisně zavěsil ke vzdálenější tyči.

Z technických důvodů chybí v sestřihu třetí gól ze zápasu Slavoj Vyšehrad - Třeboradice (2:1), ale také první gól ze zápasu Viktoria Žižkov B - Sokol Kolovraty (2:2).Fotografie

Související články