12.10.2023

Poslední přeborový víkend přinesl několik pořádně výživných duelů. Nejvíce gólů padlo na Vyšehradě, kde domácí Slavoj naprosto zdemoloval rezervu Žižkova 8:2. Druhá trefa Žižkova byla ale moc pěkná, když se prosadil krásným přehozením gólmana Adam Vais.

Mnohem dramatičtější, ale ne o moc méně gólovější, byl duel Kolovrat s Třeboradicemi. Kolovraty musely otáčet výsledek z poločasového stavu 2:3, nakonec vyhrály 6:3. Hattrickem pomohl k výhře Petr Klouček, největší ozdobou byla tvrdá a nechytatelná rána z otočky od Jiřího Hynka v 65. minutě.

Střelecký apetit měli i hráči Přední Kopaniny, kteří doma tentokrát odměnili svoje fanoušky pěti góly a nad Královicemi vyhráli 5:1. Dvakrát se trefil Sebastian Razetto a vyhlášený přeborový střelec Daniel Urban.

Na čelo tabulky se dotáhl bodově Zličín, který porazil ve šlágru kola Tempo na jeho domácím hřišti 3:1.