Foto: Jiří IPSER
#32 Podcast FotbalPraha: Karel Kristen nejen o aktivitách, v nichž kopal bundesligu. Co měl společného s Karlem Gottem?
07.09.2023

#32 Podcast FotbalPraha: Karel Kristen nejen o aktivitách, v nichž kopal bundesligu. Co měl společného s Karlem Gottem?

Bavil svými kousky na hřišti, baví i mimo něj. Karel Kristen, známá postava z pražských fotbalových trávníků, byl dalším hostem podcastu FotbalPraha, kde prokázal, že je nejen výborným fotbalistou, ale také zdatným vypravěčem. Dozvíte se, proč v pozápasových aktivitách kopal bundesligu, v čem byl druhý nejlepší v republice po Karlovi Gottovi, ale také to, kdy mu do plánování sestavy „zasáhla“ Ewa Farna.

Kristen momentálně působí jako manažer B-týmu Viktorie Žižkov, který vede tabulku Pražská teplárenská přeboru. Jak tmelí kabinu, jaká je filozofie klubu a jak to vidí s možným postupem do divize? O tom všem se rozpovídal u mikrofonu Damiána Farkaše. Kristen také vzpomíná na svá nejlepší léta ve Vyšehradu, mluví o svém dalším osudovém klubu z Podolí, své trenérské štaci v Kralupech nad Vltavou, ale také o mladé generaci hráčů: v čem by se podle něj měli změnit, aby ve fotbale uspěli?

Celou epizodu s Janem Marešem si můžete poslechnout na Apple podcast, Google podcast a Spotify, nebo si ji pustit na YouTube kanálu Pražského fotbalového svazu.Fotografie

Související články