Foto: PFS
Začal 13. ročník Dětského fotbalové poháru

Začal 13. ročník Dětského fotbalové poháru

Po necelé roční pauze začíná další ročník Dětského fotbalového poháru, konkrétně se jedná o již 13. ročník. Turnaj startuje v úterý 17. ledna prvním základním kolem v hale Jedenáctka na pražském Chodově.

Start 13. ročníku největšího školního fotbalového turnaje v Praze byl letos naplánován hned na leden. Celý program bude trvat téměř tři měsíce a vyvrcholí velkým finále 29. března, kde se utká osm nejlepších týmů ze všech základních škol.

O titul vítěze bude letos opět usilovat značné množství dětí napříč prvními a druhými třídy pražských základních škol. Aktuální stav přihlášených činí 110 týmů ze 74 základních škol. Základních kol je naplánováno celkem 12 v sedmi různých sportovních halách. Po skončení základní části turnaje, se na začátku března týmy utkají znovu v semifinálové části, ve které jsou na programu čtyři turnaje a nakonec ti nejlepší postoupí do finále, které je velkým zážitkem pro všechny účastníky, nehledě na konečné umístění.

Ročník 2023 je ve znamení návratu do starých kolejí, kdy se po třech letech vrací turnaji původní režim a také původní termín. Věřme, že pořádání turnaje nic nezkomplikuje a užijeme si spolu s dětmi další nabitý ročník plný krásných fotbalových momentů.

Rozpis základních kol:

Úterý 17. 1. - Hala Jedenáctka

Středa 18. 1. - ZŠ Vinoř

Čtvrtek 19. 1. - ZŠ Motorlet

Úterý 24. 1. - ZŠ Petřiny

Středa 25. 1. - Hala Pankrác

Čtvrtek 26. 1. - Hala Motorlet

Středa 1. 2. - Hala Motorlet

Středa 8. 2. - Hala Zličín

Úterý 14. 2. - Hala Jedenáctka

Středa 15. 2. - Exesport Arena

Úterý 21. 2. - Hala Jedenáctka

Středa 22. 2. - Exesport Arena