03.11.2022

V sobotní mlze na pražských trávnících nejvíc zazářil Marek Vybíral z Braníku. V zápase se Slavojem Podolí dal všechny tři góly zápasu. Dvakrát se prosadil po rohovém kopu, navíc proměnil penaltu.

Na 13. kolo budou určitě neradi vzpomínat na Zličíně, který přivítal ČAFC. Domácí tým vedl 1:0, ale nakonec v poslední minutě ztratil všechny body. ČAFC sice nezužitkovala svůj protiútok, ale od jednoho z vracejících se domácích obránců se odrazil míč směrem do branky a neštěstí se nepodařilo zachránit ani na brankové čáře.

Nejvíce gólů za uplynulý víkend padlo v zápase rezervy Žižkova a Tempa. K vidění bylo celkem sedm branek, z toho dvě penalty. Po závěrečném hvizdu se radovalo Tempo, které soupeře přestřílelo 5:2.

Z technických důvodů chybí v sestřihu gól ze zápasu Motorlet B – Čechie Uhříněves (0:1).