29.09.2022

Už se to stává takovou tradicí – Spoje vyhrávají a Daniel Urban z Přední Kopaniny dává góly. Spoje sice dlouho se Žižkovem B ztrácely, ale pak během dvou minut otočil dvěma trefami skóre Tomáš Košút a rozjetý nováček nakonec vyhrál 3:1. Ani Kopanina nezačala dobře, na ČAFC prohrávala dokonce o dva góly. I díky hattricku Urbana či pěknému sólu Mattii Mainolfiho nakonec zvítězila 5:3.

Pořádně si uplynulý víkend zastřílel i Zličín. Nad Motorletem B vyhrál 6:2. Dvakrát se trefil Ivan Merta. Jeho první gól na 3:1 padl z přímého volného kopu, kdy propálil zeď a míč zaletěl přesně k tyčce.

Ještě krásnější přímák ale vytasil Ondřej Kotlík z Dukly Jižní Město. Ten svými standardkami ohromoval už v minulé sezoně. Tentokrát zakroutil míč parádně do šibenice na vzdálenější stranu branky. Pomohl tím k výhře 3:1 nad Uhříněvsí.

A šibenici vymetl také hráč Vyšehradu Oleg Pryšljuk. Bohužel to byla ale šibenice jeho vlastní branky. Hned o dvě minuty později si pak Vyšehrad dal další vlastní gól, a tím dokonal tvrdou porážku 0:6 s Braníkem. Z technických důvodů chybí první dva góly ze zápasu Slavoj Vyšehrad – ABC Braník (0:6).