08.09.2022

Uplynulé kolo Pražská teplárenská přeboru bylo na góly o něco skromnější než kola předchozí. Jeden duel skončil bez branek a hned tři výsledkem 1:0. Mezi nimi bylo i sousedské derby Královic a Uhříněvsi, které se těšilo pěkné návštěvě přes 200 diváků. O výhře domácího Sokola rozhodla střela Dina Hodžiće z 8. minuty, která proklouzla do sítě skrz nohy gólmana.

V čele tabulky jsou bez ztráty bodu Spoje. Ty o víkendu slavily výhru ve Zličíně 3:1. Za povšimnutí stojí pěkná kombinace, která předcházela gólu Spojů na 2:1.

Na dobrou formu z předešlých zápasů nenavázala Přední Kopanina. Už od první minuty doma prohrávala s Tempem. Poté se v 28. minutě s trochou štěstí radoval z vyrovnání Jiří Krejčí, jenže ve druhé půli ho naopak potkala velká smůla. Prudká střela protihráče se od něj totiž odrazila nechytatelně za záda domácího brankáře, a Kopanina tak nakonec s Tempem prohrála 1:2.