Foto: Jiří IPSER
Kam o víkendu na fotbal
29.07.2022

Kam o víkendu na fotbal

Fotbalovým příznivcům obou nejvyšších soutěží končí krátká letní přestávka a rozjíždí se maraton ostrých bojů. Dalším pražským týmem, který o víkendu hraje soutěžní utkání je Újezd Praha 4. V sobotním dopoledni vstoupí do předkola MOL Cupu. Zároveň předkládáme i pestrou nabídku přípravných zápasů, které budou vesměs poslední generálkou před zahájením podzimní části českých a pražských soutěží. Naším víkendovým tipem na návštěvu je dnešní utkání svěřenců Petra Rady na Julisce, sobotní historický vstup týmu Karla Jeřábka do MOL Cupu, nedělní dopolední premiéra slávistické rezervy ve F:NL a večerní úvodní domácí vystoupení fotbalistů Sparty ve Fortuna:lize. Takže přejeme příjemný víkend a vzhůru na stadiony!

Pátek 29.července 2022

Fortuna:národní liga
FK Dukla Praha - SK Líšeň 2019 17:00h hřiště Juliska, rozhodčí: Hocek – Černoevič, Hádek

Přípravná utkání

ČAFC Praha – FK Řeporyje 18:00h hřiště ČAFC
SK Třeboradice – FK Viktoria Žižkov B 18:30h hřiště Třeboradice


Sobota 30.července 2022

MOL Cup - předkolo
SK Újezd Praha 4 – SK Petřín Plzeň 10:15h hřiště Újezd P4, rozhodčí: Ježek – Nejedlo, Gunitš

Přípravná utkání
FK Meteor Praha VIII – FK Dukla Jižní Město 10:00h hřiště Libeň
SC Olympia Radotín – SK Zbraslav 10:00h hřiště Radotín
Spartak Příbram – SK Libuš 10:00h hřiště Příbram
FK Zlíchov 1914 – TJ Sokol Dolní Počernice 10:00h hřiště Zlíchov
TJ Jíloviště – Raptors Prague 10:00h hřiště Jíloviště
Aritma Praha – FK Admira Praha 10:15h hřiště Aritma
AFK Tuchlovice – FC Tempo Praha 10:15h hřiště Srby
Sokol Cholupice – FK Motorlet Praha B 10:15h hřiště Cholupice
AFK Slavoj Podolí – ČLU Beroun 10:15h hřiště Podolí
FC Háje Jižní Město – Viktoria Vestec 10:15h hřiště Háje
AFK Slivenec – ČAFC Praha 10:15h hřiště Slivenec
FK Přepeře – FK Motorlet Praha 10:30h hřiště Přepeře u Turnova
TJ Slovan Velvary – Loko Vltavín 10:30h hřiště Velvary
SK Čechie Uhříněves – FC Přední Kopanina 10:30h hřiště Uhříněves
SK Ďáblice – FC Zličín 10:30h hřiště Ďáblice
SK Union Vršovice – ABC Braník 10:30h hřiště Vršovice
AFK Slivenec – Čechie Velká Dobrá 10:15h hřiště Slivenec
FK Viktoria Žižkov – Sparta Praha B 10:30h hřiště Seifertova
FK Dukla Praha B – FC Hradec Králové B 17:00h hřiště B. Poděbrady
Bohemians Praha 1905 B – Sokol Živanice 17:00h hřiště Uhříněves
FK Újezd nad Lesy – SK Střešovice 1911 17:00h hřiště Újezd nad Lesy
Sokol Lochkov – Horymír Neumětely 17:00h hřiště Lochkov
AFK Slivenec B– SC Olympia Radotín B 17:30h hřiště Slivenec

Neděle 31. července 2022

Fortuna:liga
AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 19:00h hřiště Generali ČP Aréna, rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Volf

Fortuna:národní liga
SK Slavia Praha B – 1.SK Prostějov 10:15h hřiště Xaverov, rozhodčí: Kotala – Bureš, Žurovec

Přípravná utkání
FK VIAGEM Příbram B – FK Admira Praha B 10:00h hřiště U Litávky
FK Chlumec nad Cidlinou – FK Viktoria Žižkov 10:15h hřiště Chlumec
FK Kavalier Sázava – SK Uhelné sklady Praha 10:30h hřiště Sázava
SK Modřany B – Sokol Písnice 16:00h hřiště Modřany
FK Union Strašnice – FK Týnec nad Sázavou 16:00h hřiště Strašnice
Sokol Královice – SK Dolní Chabry 17:00h hřiště Královice
TJ Březiněves – FC Líbeznice 17:00h hřiště Březiněves
FK Meteor Praha B – SK Vyžlovka 17:00h hřiště Miškovice
FK Řeporyje – Slovan Kunratice 17:00h hřiště Řeporyje
Spartak Průhonice – FK Viktoria Žižkov B 17:00h hřiště Průhonice
Sokol Lipence – Sokol Zlatníky 17:00h hřiště Lipence
Sokol Troja – Partizan Prague 17:00h hřiště Troja
Sokol Stodůlky – TJ Milín Ligmet 17:00h hřiště Stodůlky
SK Slaný B – FC Přední Kopanina B 17:30h hřiště Slaný
SK Modřany – FC Tempo Praha B 18:00h hřiště Modřany
SK Hostivař B – SK Čechie Uhříněves B 18:00h hřiště Hostivař
Čechie Dubeč – SK Hostivař 18:00h hřiště Dubeč
Spartak Hrdlořezy – TJ Avia Čakovice 18:00h hřiště Hrdlořezy
TJ Chodov JM – Nová Ves 18:00h hřiště Chodov
TJ Slovan Bohnice – TJ Sokol Libiš B 18:00h hřiště Bohnice
TJ Sokol Řepy – TJ Junior Praha 18:00h hřiště Řepy