Foto: Jiří IPSER
VIDEO: Čtyřgólová paráda Gračka z Kolovrat i drama v boji o přeborový titul. Podívejte se!
23.06.2022

VIDEO: Čtyřgólová paráda Gračka z Kolovrat i drama v boji o přeborový titul. Podívejte se!

Poslední kolo Pražská teplárenská přeboru se neslo ve znamení souboje o titul. Pro Újezd Praha 4 nezačal zápas se Slavojem Podolí dobře, když po čtvrt hodině prohrával. Rozhodující se ale nakonec ukázal vyrovnávací gól Jakuba Běhounka ze 38. minuty, kdy odražený míč po rohovém kopu propálil do sítě. Výsledná remíza hráčům Újezdu stačila a po závěrečném hvizdu vypukly oslavy s pohárem.

Zatímco na čele celkové tabulky se první pozice neměnila, změna se udála v tabulce střelců: Ondřej Kotlík z Dukly Jižní Město sice díky proměněné penaltě zapsal 30. branku v sezoně, na hřišti Kolovrat však exceloval Michal Gračko. V osmigólovém trháku s rezervou Viktorie Žižkov nasázel čtyři branky, řídil výhru 5:3, a Kotlíka nakonec o jeden gól přeskočil.

A nejen v Kolovratech padalo v posledním kole hodně branek. Na poslední přeborový zápas sezony budou přes léto v dobrém vzpomínat hráči Královic a Kopaniny, kteří slavili vysoké výhry 6:1 a 5:1. Slavoj Vyšehrad B se pak s přeborem rozloučil vítězstvím 6:0 nad Radotínem.Související články