Foto: PFS
Pražský výběr U17 na Memoriálu Josefa Šurala skončil v semifinále
08.06.2022

Pražský výběr U17 na Memoriálu Josefa Šurala skončil v semifinále

V areálu Spartaku Příbram se odehrál semifinálový turnaj Memoriálu Josefa Šurala v kategorii U17. Pražský výběr na něm však oba své zápasy prohrál. Nejprve 0:2 s týmem Středočeského krajského fotbalového svazu, poté 2:3 s výběrem Jihočeského kraje.

„Po třech vydařených tréninkových kempech jsme se těšili, co nám kluci předvedou na semifinálovém turnaji. Povedl se nám vstup do prvního zápasu, kdy jsme byli aktivnějším týmem, bohužel nás srazil gól ze standardní situace. Od toho momentu jako bychom měli svázané nohy a nemohli se prosadit. Ve druhém zápase jsme dokonce vedli 2:0, poté však přišlo z naší strany polevení a soupeř utkání otočil ve svůj prospěch,“ zhodnotil hlavní trenér výběru Filip Krhut.

„Ještě jednou děkujeme klubům za uvolnění hráčů. I přes výsledkový neúspěch hodnotíme tuto akci jako povedenou,“ přidal se vedoucí výběru Luboš Zákostelský.

Středočeský KFS - Pražský FS 2:0

Jihočeský KFS - Pražský FS 3:2 (branky Prahy: Kejval, Soukup)

Sestava Pražského výběru: Halama Jakub, Havel Daniel - Zachar Vojtěch, Elkán Jakub, Kučera Jakub, Malý Matyáš, Fridrich Martin - Krameš Jakub, Kejval Radek, Soukup Matěj, Budka Matěj, Pospíšil David, Hřebejk Martin, Neufus Nikola, Kočovský Matyáš, Nguyen Anh Tuan - Kubaryč Michal, Kocourek Matěj.