19.05.2022

Hráči Újezdu Praha 4 stále drží první příčku v Pražská teplárenská přeboru. Ve 25. kole je ale velmi potrápil Motorlet B. První tým tabulky si k výhře 3:2 musel dopomoci dvěma téměř identickými dlouhými vhazováními, po kterých se dokázal střelecky prosadit.

Újezd nad Lesy slavil o víkendu první výhru v soutěži. Zrodila se na půdě trápícího se Zličína. Gólovým hrdinou se stal Jan Heteš. Hned po dvou minutách hry nejdřív potrestal zmatek soupeře při rohovém kopu a na konci první půle zakončil rychlý protiútok. Újezd nad Lesy tak vyhrál 2:0.

Uplynulé kolo Pražská teplárenská přeboru přineslo také dva hattricky. Třikrát přesně pálil za Třeboradice Vojtěch Polívka při výhře 5:0 nad Uhelnými sklady a Vladimír Vlček za Viktorii Žižkov B v zápase s rezervou Vyšehradu, který měl stejný výsledek.

Z technických důvodů chybí v sestřihu druhý gól ze zápasu Královice – Přední Kopanina (2:3) a záběry z utkání Olympia Radotín – Sokol Kolovraty (0:4)