Foto: Pavel Jiřík st.
Admira B zvládla dohrávku přeboru s Radotínem vítězně, rozhodla během 22 minut
11.05.2022

Admira B zvládla dohrávku přeboru s Radotínem vítězně, rozhodla během 22 minut

Fotbalisté Admiry B si připsali 13. výhru v sezoně Pražská teplárenská přeboru: v dohrávce 24. kola porazili Radotín 2:0. Rozhodující náskok se zrodil v úvodních 22 minutách utkání, během kterých Admira dala oba své góly.

Dohrávka 24. kola Pražská teplárenská přeboru

Admira B - Radotín 2:0 (2:0)
Branky: 10. Skalický, 22. Votlučka. Rozhodčí: Šaróka - Stránský, Plášil. ŽK: 81. Louda (Radotín). Diváků: 30.
Admira B: Žulevič - Karvánek, Komínek, Heinzel, Votlučka (69. Křížek) - Skalický - Trnka (69. Drescher), Matějka (60. Pivoňka), Kurek (76. Šindelář), Horváth (81. Milner) - Pavlata. Trenér: František Jakubec.
Radotín: Bártl - Tvrdý, Císařovský, Pivnička, Havlát (81. Dlouhý) - Pavel, Bialek (46. Mašek), Louda, Kubišta, Kulíšek (29. Bureš) - Bužík. Trenér: Jaroslav Louda.

Hlasy trenérů
František Jakubec (Admira B):. „Úvodních třicet minut bylo z naší strany velmi kvalitních. Soupeř hrál hodně zezadu. Bohužel jsme se postupem času jeho hře přizpůsobili. Ve druhé půli jsme některé akce nedotáhli do gólového konce. Soupeř vlastně zahrozil jen jednou. Výkon z naší strany nebyl optimální, ale myslím, že jsme vyhráli zaslouženě.“
Jaroslav Louda (Radotín): „Béčko Admiry bylo fotbalověší, počítali jsme s tím, že nás čeká zápas s kvalitním soupeřem. Admiře vyšel začátek a po dvaceti minutách vedla o dva góly. Pak jsme dokázali vyrovnat hru. Celkově musí říct, že měli domácí o něco více šance, ale nebyly vyložené.“

Nejlepší hráč Admiry B: Vojtěch Karvánek.
Nejlepší hráč Radotína: Jaroslav Louda.Související články