Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Zápas Vršovic a Horních Měcholup vítěze nepoznal

Zápas Vršovic a Horních Měcholup vítěze nepoznal

Zápas Vršovic a Horních Měcholup vítěze nepoznal

10. září 2017 17:35 » Před zápasem dělily oba soupeře tři body a zůstalo to tak i po něm. Soupeři se rozešli smírně 1:1. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Hosté šli do vedení, domácí srovnali. Po přestávce už ani na jedné straně gól nepadl. S remízou byli nakonec spokojeni i oba trenéři.

Zápas začali lépe hosté a už v 11. minutě se dostali do vedení. Zasloužil se o to Bláha. Ve 31. minutě měli hosté další vyloženou šanci, ale neproměnili sólový nájezd. A domácí je za to potrestali. Ve 34. minutě se prosadil Tomaides a srovnal na 1:1.

Zajímavý fotbal pokračoval i po přestávce, ale další gól už diváci neviděli. Více šancí měli domácí.
V té nejvyloženější pět minut před koncem podržel hosty skvělým zákrokem brankář Řemínek.

Zajímavý moment přišel ještě v 72. minutě. Na domácí straně opouštěl hřiště Luksch a na plac vyběhl Jan Šimr. Avizovaný konec kariéry se tak stále nekoná. Asi ho šimraly nohy.


Vršovice - Horní Měcholupy 1:1 (1:1)
Branky: 34. Tomaides - 11. Bláha. ŽK: 44. Protivínský, 55. Lakatoš - 57. Bláha, 85. Vejr, 87. Hájek. Rozhodčí: Fazekaš - Laštovička, Zloch. Diváků: 80.
Vršovice: Maha - Minařík, Protivínský, Kaiser, Luksch (72. Šimr) - Jeřábek, Tomaides (83. Borovička), Krivosheev, Lakatoš -Turek (65. Kuč), Humpl. Trenér: Jaromír Tomaides.
Horní Měcholupy: Řemínek - Vágner (57. Slajchrt), Vejr, Borek, Ráža - Gračko, Holík, Hájek, Bláha
(57. Žitný) - Kolínský, Duka (72. Klír). Trenér: Jakub Slezáček.

Hlasy trenérů
Jaromír Tomaides (Vršovice): „ První reakce? Ztratili jsme dva body. Bylo to vyrovnané, ale na šance jsme byli lepší, zejména těch vyložených jsme měli víc. Mrzí mně to, že jsme je neproměnili. Soupeř ale ukázal svou kvalitu, takže nakonec musím uznat, že remíza je asi spravedlivá.”
Jakub Slezáček (Horní Měcholupy): „Skončilo to potřetí za sebou nrozhodně. Vedli jsme 1:0 a pak přišel rozhodující moment. Šli jsme sami na brankáře, ale nedali jsme a za dvě minuty jsme inkasovali.
To Vršovice nakoplo. Nakonec nás ještě podržel gólman Řemínek, když v úplném závěru vytáhl šanci soupeře konečky prstů mimo branku. I my jsme měli během zápasu dvě velké šance - nájezdy.
Takže bych řekl, že konečná remíza asi odpovídá.”

Nejlepší hráč Vršovic: Jakub Kaiser.
Nejlepší hráč Horních Měcholup: Tomáš Vejr.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Patrik Tomaides (Vršovice).

Lubor Mírek a René Machálek

Soutěže

Soutěže